tablete sirdsāpēm....

Vai ir iespējams un kā, ĀTRĀK tikt pāri sirdsāpēm pēc loti smagas šķiršanās?

riks086      Tā nebūs tablete - tas ir pavisam citas formas priekšmets :D :D :D

Paula6      Tā tablete būs tikai laiks un smags darbs...īpaši smagi un daudz nodarbinot savas smadzenes citu cilvēku labā. Palīdzi tiem, kuriem ir patiešām smagi, tad tavas sāpes ātrāk izkūpēs un sirds paliks tīrāka...prāts gaišāks.

abols23      Laiks...ir vislabākās sirdszāles.Ir jāmīl sevi un jāceļ augšā pašcieņa!Jānodarbina prāts ar kaut ko vienkāršu,piem.sportošanu,dejošanu,radošu nodarbi.Iesāc darīt kaut ko jaunu it visā....

dogville      pirmo reizi iebilstu rikam...tad buus ne tikai sirdsaapes,bet arii moraalaas pagjiras...bet var jau buut,ka viirieshiem paliidz:D

Edgars37      Valokordins...per os, zem meles.

sju4      Mūzika dziedē dvēseli...Atrodi sev ko sirdij tīkamu uzgriez pilnā skaļumā un dziedi no sirds līdzi...ja vēlies kliedz..Auksta pat ledusauksta duša...vai kontrastduša...Viena diena veikalā sevi palutinot ar kādu jaunu apģērbu...Noteikti vēl frizieres apmeklējums...un radikāli jauns līdz šim neizmēģināts matu griezums, frizūra un kāds ceļojums...varbūt pat ar pavisam svešiem cilvēkiem... Vai kādas ļoti labas draudzenes apmeklējums... Un tad visādu nieku. nieciņu.. mīļlietiņu savākšana vienā maisā... un gājiens uz miskasti... Vārdu sakot,atbrīvojies no visa ,kas Tev atgādina par to cilvēku..Kādu bildi gan atstāj,bet noglabā labi tālu prom no acīm,bet kad nejauši to kādreiz atradīsi,pēc laika,tā būs daļa no atmiņām un varbūt ne tik bēdīgām :)...Attīri,sakārto telpu sev apkārt...visu veco prom... Un tā būsi radījusi vietu kam jaunam :)

Un atceries mūžseno patiesību ~Viss kas ar mums notiek ,notiek uz labu :)

stounsss      jaunas attiecibas

stounsss      bet ne nopietnas :) vismaz saakumaa :)

enitsirk      Zem mēles nebūt nav per os, bet gan sub lingvāli :p
Vislabākāz zāles ir laiks,sevis pilnveidošana :)

Norkjis      Nekādā gadījumā šņabi - vīns - un vīns ir tikai sarkans un tikai sauss. Ja gadījums smags tad iesaku tempranillo - būtu labi ja Rioja reserva - ir protams arī zem šā koda draņķi, bet pret citiem salīdzinoši maz.

i_dille      Nekā netikt pāri.. Jo vairāk sev stastisi, ka jāaizmirst, jo sanāks, ka tik arī atceresies.
Sāpes.. Laiks varbūt dziedē, bet jautājums - cik laika vajag tam.. Ir tā, ka laiks iet, bet nekas nemainās... Cilvēkos smaidi, visiem esi sabiedrības dvēsele, ar ko kopā jautri, bet.. Vai tas ko mazina sajūtās, sāpēs? - Pie vella, var vienlaikus būt sajūta ka kāds burtiski ar neasu nazi Tev sirdī dursta un dursta un Tu no sāpēm nezini kur likties... Vienīgi aizgriežoties no visiem prom, parādās acīs tas, kas ir Tevī...
Dzīve ir teātris -esi lieliska aktrise. Tevi mīlēs citi par Tavu smaidu, ne par Tavām asarām... Skarbi, patiesi, fakts..
Labākais ir maksimāli sevi nodarbināt, līdz pēdējam lai vakarā iekritot gultā automātiski atsledzies... Plus izklaide.. Bet tas nenozīmē, ka nakts vidū nepamodisies un nevarēsi aizmigt, jo neredzami kāds Tevi vnk durstīs... Vai pēc katra kārtējā skaistā sapņa, kur būs viņš.. Otra diena būs emociju ziņā elle, kur grūti saņemties, smaidīt... Nospiest sāpes.... Laiks dziedē... Paši kaut kādā mērā... Bet kopumā cik tas laika prasa... Te robežu nevar novilkt... Var paiet pusgads un Tev joprojām aizgriežoties no citiem, būs asaras acīs... Drīzāk -cik maksā kādu aizmirst???

av2      vieniigais kas dziede ir LAIKS, un jaunas attieciibas veelak....pec laika.
A taa, vari nodzerties kadu laiku, nopiipeeties , da jebko, kas atslaabina domas.

mis_parkere      Darbs un laiks.

Deisa      Ir teiciens - nāks jauni tūdi, vecie aizmirsīsies. Skarbi, bet, ja nāk vēl lielākas problēmas, tad sirdssāpes arī pierimst, tām nav laika. Vai vērts lūkot pēc tik rūgtas tabletes, jādomā pašai. Tad jau labāk izsāpēt, izslimot bez tādām nejaukām zālēm. Laiks dziedē visu. Bet, ko nedziedē, to aiznes nāve.

marekst      rozā tabletes ir pašas labākās :D

merlita      Ar ko saslimi, ar to ārstējies :)

muris1947      sirdsāpes pēc loti smagas šķiršanās -
vispirms vajag izvilkt mācibu no notikušā, jo viss kas ar mums notiek ir tikai tāpēc lai mēs no tā kaut ko iemācītos. Nezinot detaļas no malas personīgu padomu dot nav iespējams, tomēr par cik jautājums uzstādīts publiski un ļoti vispārīgi atļaušos arī dot vispārīgu savu komentāru.
Sirdssāpes nozīmē to ka Tava sirds, tika traumēta, tā piedzīvoja dziļu vilšanos. Visdrīzāk tas ir tāpēc ka Tu liki uz šīm attiecībām tādas cerības, kuras nepiepildījās. tātad Tu neobjektīvi saprati situāciju, vēlamo uzdevi par esošo. Kur tieši bija Tava ilūzija, padomā pati, varbūt Tu neobjektīvi novērtēji partneri, neredzēji viņā negatīvo, pietiekoši nebiji iepazinusies, uzreiz ielecāt gultā, kaisles reibumā, bet kad kaisle norima, izrādijās ka nekā cita, kas saista šo pāri nav, un tāpēc jāškiras. Lai izvēlētos partneri vajag vispirms iepazīt viņu kā cilvēku, un tikai pēc tam likties gultā, jo, ja sākas viss ar gultu, tad seksa emocijas, kas ir spēčigākas par garīgajām, neļau vispār izveidoties garīgam kontaktam. Mūsdienās tas ir ļoti izplatīts scenārijs, un tāpēc, kad seksa emocija, sieviešu tā saucamais "klikškis´, norimst, un tas vienmēr norimst, nekad neilgst vairāk par diviem gadiem, tad attiecības izjūk. Nevajag domāt ka ja neatdosies pirmajā vai otrajā reizē, tad vīrietis aizies. Aizies tas kuram bija vajadzīgs tikai sekss, bet nopietns vīrietis neaizies.

riks086      -> dogville 2014-11-06 23:35
Gan jau, ka saprati, ka tas bija joks :) bet katrā jokā, kā zināms, ir ........ :))))))))))))

muris1947      Vienkārši visu aizmirst nebūs pareizi jo tad gandrīz droši ka uz to pašu grābekli uzkāpsi tūlīt pēc tam. No savām kļūdām jāmācās, ja nemācās tad notikumi atkārtojas vēl smagākā formā.
Lai pareizi tiktu tam pāri ir to nopietni jāizanalizē, no viesiem aspektiem, jāpakonsultējas ar gudrākiem cilvēkiem, un jāizvelk mācība.... Vismaz 6 mēnešu pauzi ieturēt lai vesās attiecības iziet no Tavas dvēseles. Pa to laiku mierīgi visu pārdomā, kad visu sapratīsi, piedoši viņam un apņemsies būt nākošreiz gudrāka, tad var iet nākošās attiecībās, bet ne ātrāk.

citronpipars      Zāles? KARDINĀLAS PĀRMAIŅAS! No blondīnes kļūsti par tumšmati. Ja bijušais bija intelektuālis - koncentrējies uz "sliktajiem puišiem". Pacenties nomainīt dzīves vietu. Līdz spēku izsīkumam izliecies sporta zālē. Ja vari - nomaini arī darba vietu. Izmaini visu sev apkārt !!! Neraudies kādam uz pleca, bet saslavē sevi, ka esot pašā purva dibenā atrodi sevī spēkus atsperties un izpeldēt! Nekad nemeklē iespējas sastapties ar savu pagātni! Pēc katra saulrieta vienmēr ir saullēkts!:)

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010