Ko kurš vēlas - šķēres

Uz ko būtu jākoncentrējas vīrietim attiecībās - uz to, ko vēlas viņš pats vai uz to, ko vēlas sieviete? Atbilde - _uz to, ko vēlas abi!_ - parsvar;a nozīmē: _Mēs aprunājāmies, nonācām pie kompromisa un SIEVIETE nolēma, ka jādara tā un tā .. _ :D

Ananda_A  Vīrietim būtu jākoncentrējas uz SAVU sirdi, jo tā viņš attīsta savu prātu un spēju izprast partneri(neatkarīgi no dzimuma). Lai vispār būtu spējīgs sarunāties, vispirms ir jābūt elastīgai domāšanai. Parasti autoram līdzīgie konsekventi ieciklējas uz savu svarīgumu, uz kaut kādu šauru pozīciju un stāv kā klints, domājot, ka tas tad nu ir tas lielais vīrieša spēks un gods.

ganjaubei  man gan viss savādāk - mēs apspriedāmies un es nolēmu! :D

hefny  ja viss, kas šamam ir-tas ir zem jostas ietas, un galvā tukša spaiņa sindroms,-tā čābiski ar vai bez šķērēm,jo par matracīti tikai vai bezmakas trenažieri reta kura grib .pat ne tās,kura ir ilgstošas pieguletājspat bērnu dzemdinātās,un postulē šo brīvo attiecīby ērtumu,-re, vakar radio 1-kad puisis,kurš izmantoja sievišķi gadiem un šamā jau 3bērnu gaidīja,-kad nu beidzot šams sasparojās un bildnāja-šamā bija pārlaimē,kaut pirms 5min. tik ļoti stāstija cilk ērti piegulēt vīrišķim,kurš sšamo precēt negrib,jo nav ērti bla,bla,bla/.. ))))))))).DDDDDDšēres ir galā, ja partneri saprots, ir arī sirdsbalss, sarunu tēmas,intereses,-uz viena viļņa,-tas šis jautājums vienkārši paklusām izčab,jo abi dara to,kas pašam un otram prieku dara! un dod baudas ar klātesamību.

DanaL  Nu nezinu kāpēc, bet man tieši otrādi - vīrietis patēlo demokrātu, it kā veic domu aptauju, un tik un tā izdara visu pa savam. Pat nesapratu, vai viņš vispār kaut ko dzirdēja arī...
Es saprotu, ka gudrākais piekāpjas, bet visam tomēr ir robežas.

neko  Ja kaut ko vēlas abi, tad nekas nav jālemj. Viss tāpat notiek. Lemšana vispār nepieciešama tikai par lietām kurās tas "abi" nav.

MrJones  Atkariigs, kaadaa jautaajumaa..? Taadi siikuminji, kaa, piem., gultas sadale..tur vienaa pusee vai otraa, pofig...lai sieviete izveelas, ja tas ir svariigi....vai sexaa piem., ja vinja gribees augshaa padarboties, vai atkal kaadus citus vijebonus pameegjinaat...no problem...uz mainjaa! Vienreiz viens, peec tam otrs ar savaam idejaam...taadaa zinjaa kompromisus rast, ljoti viegli! Bet, kas skar kaut ko nopietnaaku, kaa piem., beerna audzinaashanu......taa vairs nevar atljauties..!

garinsh207  nu ja sieviete profilaa raksta-mekleju,gribu virieti,kursh butu stipraks,gudraks,varoshaks,bagataks kaa pati,lai justos aiz viriesha,kaa aiz stipra mura,ar tadu velas gimeni un laimi. tad jau bus tam virietim japaklausa,jadara,ka visnh velas un liek,lai butu kaa aizmura gimene

gribubrinumu  ko tur šķēres, uzreiz aitu cērpjamās zirkles...
runāt vajaga par visām lietām, aprunāties vajadzēja, kā teica Mirttante...

Spicis  Torpedo, (SIEVIETE nolēma, ka jādara tā un tā .. ), bet vīriņam vilka uz šitā un tā - te kašķa gnozeoloģiskās saknes - ne šķēres, bet pat krāsns bigulis (urķis, kruķis, bīstiklis, čučakoks,  čučārags). Kurš apgalvo, ka latviešiem nabadzīga valoda un tajā nevar ietvert nianses ? :)

Nensi10  Vīrietim attiecībās ir jākoncentrējas uz to, ka ir - jādod!
Tas attiecas itin uz visu, neuztvert kā - tikai naudu! Visu : mīlestību, maigumu, seksu, uzmanību, gādību, rūpes, drošības sajūtu u.t.t. u.t.p. Tieši viss tas pats attiecas, arī uz - sievieti! Viss ir jādod - savam vīrietim, lai abiem visa kā būtu gana un nekā - netrūktu. Tāpat, kopdzīve nav iespējama, bez veselīga - dialoga. Viss ir izrunājams, par visu var vienoties.
Vienkārši ir - jādod, jādod abiem, tikai tā divi atšķirīgi cilvēki var veidot - vienu veselumu!
...un tikai tur , kur nekā netrūkst ne vīrietim, ne sievietei ir harmonija un saskaņa un nenāk , ne prātā meklēt, ko citu, labāku.
Vēl Rainis teica: Gūt var - dodot, gūt var - ņemot.
Dodot - gūtais, neatņemams!
Jauku visiem šo vakaru un LAIMĪGU JAUNO GADU!

jadore  Jaunībā, kad hormoni troko ir grūtāk pieslēgt prātu un saprast, kas notiek. Tomēr, vispirms katram pašam sevi jāsaprot un jāapzinās, kur vēlies nonākt un ar ko. Ir būtiskas lietas, bez kurām konkrēts vīrietis/sieviete vispār nespēj būt laimīgs. Ja cilvēki ir kopā un vēlas būt kopā, tad abiem jābūt laimīgiem attiecībās, citādi agrāk vai vēlāk ceļi šķirsies. Nebūtiskajā ikviens var piekāpties un tam nav nekādas nozīmes kurš. Problēma varētu rasties no idejas dabūt partneri par ´´katru cenu´´ un pēc tam mēģināt pārtaisīt. Tapēc katram ir dots saprāts izvērtē saderību ar konkrēto vīrieti/sievieti PIRMS. Bet atkal, ja ´´jāskrien pakaļ pēdējam vilcienam´´.... kā zināms steiga aptumšo prātu. Tāpēc nestiedzies, kam jānotiek notiksies ! :)

jadore  nesteidzies :). Abiem jakoncentrējas uz otra pieņemšanu, tādu, kāds tas ir un lieliski, ja tas sagādā prieku. Lai izdodas Jaunajā gadā!

bonacure  Ko nu mēs, ja pat Tu, nodzīvojis līdz 50 gadiem to nezini.

Nensi10  Torpedo, katram ir savi - skeletiņi skapī, var jau runāt, aprunāt.....taču nenoliedzami tajos vnk. vārdos ir milzīga - gudrība. Tā nu tas ir!

Nensi10  Torpedo, nejauc nu pirkstu, ar p...., jau līdz kapitālismam aizgāji! ...un nevajag izraut atsevišķus vārdus, no - konteksta! Runa negāja, par - ņemšanu, bet gan , par - došanu un divu cilvēku kopābūšanu! Tu jautāji, es izteicu savu viedokli.
....jo vairāk viens - otram dosim, jo vairāk saņemsim pretī! Normālās att. būtu jābūt tieši tā.
Atgriežoties, pie - Raiņa.
....laikam jau Aspazija, kko nedadeva, ka bija jālūkojas, pēc Mēnesmeitiņas....

iga  Torpedo, viss notiek tikai tad,ja ir abpusēja vēlmju saskaņa.Pretējā gadījumā-viens vienmēr paliek "jaņos" un pēc tam "gruzās"...:)

SaintSin  Var patikt vai nepatikt, bet... galīgo lēmumu attiecībās pieņem sieviete... Ja vien vīrietis neiedomājas, ka būt iekarotājam-izvarotājam ir varen labi...

planerdelta  Papildinot MrJones, no sirds iesaku visiem 10x padomaat pirms radiit peecnaaceejus AR KONKREETO PERSONU! Laimiigi beerni un labas attieciibas (pat peec shkjirshanaas) buus, ja sanaacaat kopaa miilestiibas deelj. Jebkuri paareejie apsveerumi, ieskaitot mirkja emocijas, draudziibu, kliedeetu vientuliibu, u.t.t jums veelaak ljoti smagi "iegrieziis". Izskjirties veel var ar minimaalaam "saapeem", beernu "atpakalj nenodosi".
Bet tie, kuri lasa, tie jau to zina, paareejie taapat atkaartos shiis kljuudas un peec tam cietiis(visi).

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010