Kā jūs izietu no situācijas?
Jūs kādu laiku sarakstieties ar vīrieti, sazvanaties, tad vienojaties tikties. Vīrietis speciāli brauc no otras Latvijas gala, izmaksā izklaidi SPA utt, bet nu neizraisa nemazāko interesi kā seksa partneris. Kā lai iziet no situācijas neaizvainojot viņu un sevi nepazemojot.ROZA_LIETUS Iemet vannā fēnu!:)
inito4ka
.... švaki,ja cilvēks prot rakstīt ,bet nemāk runāt ....
Parasti ,pieauguši cilvēki / un arī ne visai pieauguši :) / saprot,ja viņiem pastāsta kas kā ir :)))
Deisa
Nu aizvainoties jau tāpat cilvēks var, lai cik taktiski viņu "atšūtu". Pa šo portālu ne viens vien siro, kas tur sevī aizvainojumu un ne visai glīti tas iznāk laukā.
Taču, ja vienkārši jautājums par saudzīgu pieeju, tad runāt tiešu valodu arī ir vislabāk - Tu esi foršs cilvēks, novērtēju to, ko esi darījis, nevēlos izklausīties nepateicīga, taču ar foršu pasākumu randiņa laikā vien nepietiek, lai rastos vēlme tikties ar romantiskiem nolūkiem. Te esi foršas sievietes vērts, taču šoreiz tā foršā diemžēl neesmu es.
Samila
Pasaki kā ir.
Kaut gan tas ir interesants domu gājiens, atdoties par SPA. Ko gāji?
Ja man melo, tad man ir sajūta, ka mani neciena.
DebesmannaUnRozines
Neietu uz SPA, kamēr nebūtu droša, ka gribu to darīt kopā ar konkrēto cilvēku. Un tik ātri tas nepienāk.
Vispār, manuprāt, uz SPA forši ir iet vienai pašai. Pēc masāžas man reāli gribas pagulēt, pabūt vienai. Iznākot arā pēc procedūrām, tad atkal var pieslēgties cilvēkiem.
kudala Te nu mees esam.Un pec tam brinamies, ka viriesi no mums grib atru seksu un neko vairaak. Vai tas , ka brauca pari visai valstij un izmaksaaja SPAaaaa ir iemesls paplest kajinjas???? Vinjam kaads to visu prasija dariit???? Nu ja ieprieksh bija majieni , ka tas ir iespeejams, tad neko, maksaa meitinj par savu muljkibu un macies:)
jadore Vīrietis gribēja ar Tevi satikties, atbrauca, kopā atpūtāties, Tu saprati, ka tuvākas attiecības nevēlies. Tā var notikt, kas tur slikts? Tāpēc jau ir tik grūti atrast piemērotu partneri, ka ikviens neder. Vai jābūt kādam turpinājumam obligāti? Domāju, ka nav jābūt. Kā iziet no situācijas? Pasaki kā ir.
sandra111
uhhhh,,,,esmu atpalikusi, ui, ka atpalikusi,,,,
pirmaja reize neeju uz spa,,,,
tagad iesu.
Samurs
Ja pareizi saprotu, tad jautājums ir jau PĒC situācijas. Cerams, ka atbildēsiet kā tad "izgājāt" no šādas situācijas.
Un kā Jūs zināt, ka viņš to visu darīja seksa dēļ?
Deisa, tavs sakāmais skan kā katrai parastai uzmetējai. Lai vīrietis noticētu patiesumam, drīzāk prasītos pateikt pie tā klāt, ka esi gatava šīsdienas izdevumus dalīt uz pusēm, jo diena ir bijusi jauka, bet diemžēl... (ja viņš ir normāls, pateiks nē - nevajag, ja vajadzēs samaksāt - būsi lēti tikusi vaļā)
Araabs Tā arī pasaki,ka šamajam obloms:))
bonacure
Nekur nav teikts, ka viņš redzējis Tevi pliku, grib. Varbūt problēma atrisināsies pati no sevis.
Ja kas, vari viņam atmaksāt benzīna un SPA biļetes cenas 1/2/pusi , jo pats jau arī mērcējās baseinos un pa reni šļūca./
Lucy
Domāju gan,ja tas krāns vēl būs ātro kredītu paņēmis,lai tevi izklaidētu tajā SPA un tu pat nejaucene nevīžāji viņam vismaz atsūkāt,nu,kā tā var:DDDDD
Tu viņu jau aizvainoji,kur nu vēl tālāk,ņem un pasaki tu esi auguma mazs,tev no mutes nāk nelaba elpa un vispār tu neesi tāds,kā es biju iedomājusies,atvaino mēs nesaderam,elementāri:)
pelnupele Nu tas, ka bija ieplānots sekss varēja saprast no teksta, ka nu jau laiks doties pie manis vai meklēt tuvāko viesnīcu.:D
mis_parkere
Nevajadzēja piekrist uz izklaidēm,ja nebiji pārliecināta,ka vīrietis Tevi seksuāli piesaistīs.
Vajag vnk pateikt,sorry vecīt,bet Tu man nepatīc.
jadore Ieplānots sekss... šis ir labi :D, vai par to plānu pirms tikšanās arī minēja? Ja jā, tad Tu zināji uz ko ej, ja nē, tad vajadzēja informēt un, iespējams, randiņa nemaz nebūtu.
pelnupele Tas ir tā...cilvēks izkāpj no auto, tu viszinīgi nopēti un uzreiz saproti, ka galīgi garām, lai rāpjas savā auto un kratās uz ātrāko prom?
salvis73
Tā jau ir ar tām puskrānā kāpējām :)
Detaļas ir jāizrunā pirms,lai slauktu pēc.
bziks Labāk izmanto. Kas zin kad nākošo reizi kāds kur aicinās. Neslava ātri ceļo.
edora
A, kur kafijas dzeršana iesākumā? Tā iet, ka pārkāpj randiņu tradīcijas... :)
Bet, jā - ja saproti, ka šams galīgi garām, tad tiešām vari pati par savu naudu mērcēties SPA, un kompāniju arī attiecīgi izvēlēties ;)
Nevajag būt tik pārspīlēti pieklājīgai!
wildangel
kaut kādas muļķības mēģina te tautai iestāstīt.
Ja pirms tam bija sarakste un runa par tikšanos, tātad notika foto apmaiņa. Jābūt totāli glupai, lai nesaprastu, ka fiziski attiecīgā persona nesimpatizē...kā arī vēl glupākai, lai nesaprastu, ka SPA nav kino, jo, protams, krāniņš plānoja seksi, ja vien nebijāt cieti norunājuši, ka NĒ - sekss nebūs, tikai plika atpūta bez kopošanās.
Gribējās tikai uz SPA, tad tā arī te pasaki.
planerdelta Redzi, ja Tu buutu to viirieti satikusi dziivee (uz iela, kino, restoraanaa, u.t.t.), Tu jau pirmajas 2 minuutees saprastu savas "intereses" vai "NEintereses".... nākamās atbildes
Atbildes 1 līdz 20 (kopā 63) | nākamās >> |
