Bezcerīgs gadījums

Vai jums arī ir tā, ka pēc viena komentāra te PA varat izdarīt secinājumu par rakstītāja (ne)kvalitātēm? Piemēram, ja tēmā gurdi cilvēka, tipa, tā Muktikāviņutur (tfū, nevaru to niku atcerēties!) gurdri uz vairākām lapām stāsta par vedām, bet te viena ieraksta vnk: _A kas tev no tā?_ , tad apmēram ir skaidrs ar kādu tirgus pienapārdevējas līmeni tev ir darīšana :D
Nu, ja tā uzraksta, kāda jauna sieviete, tad viņai ir vismaz tā jaunā pakaļa, ar ko piesaistīt vīriešu uzmanību. Bet ja kko līdzīgu raksta 40+ vai 50+, tad nez uz kādu pārteri viņa cer? Manuprāt, pilnīgi bezcerīgs gadījums .. Jūsu domas, viedokli, cienītie cīnu biedri un biedrenes .. :)

Ananda_A  Ierakstu sevi vecajās pakaļās un atmetu visas cerības uz autoru! Uh! Kā akmens no sirds novēlās! :DDD Ierakstu sevi arī bezcerīgajos variantos un nelikvīdos... Jūtos kā augšāmcēlies Kristus, nekādu saistību ar oho! Vienkārši burvīgi! Novēlu arī jums visiem, lai jūs arī būtu tikpat atbrīvoti un laimīgi!:)))

Sakta  "ir nācies būt dažādās vidēs, pieskaņoties dažādiem runas stiliem (un, starp citu, arī izloksnēm), lai attiecīgajā vidē būtu "savējais""
Konformisms vispārākajā pakāpē, - kkas nedzirdēts,ka cilvēks pat runā svešās izloksnēs, lai tikai būtu "savējais"... (?) Mainīgā identitāte, tā sakot.

riks086  -> velies 2015-04-05 12:30
"Mākslīgi izglītotā maska ir kritusi" - bija iemesla pasmieties :D :D :D Pārējie Tavi spriedelējumi nav iztirzāšanas vērti.
Būtiskākais, ko laikam tomēr nāksies pateikt - pielāgošanās videi vienkārši bija profesionāla nepieciešamība. Ne vienmēr patīkama....

snakeshit  Bieži vien no texta nevar izlobīt īsto patiesību par svešu cilvēku, kur nu vēl vienas frāzes. Nevar cilvēku norakstīt tikai tādēļ, ka tam bijis labs garastāvoklis un iemetis, piemēram, kādu joku, kas patiesībā bija gan īstajā laikā, gan vietā. Varbūt tam, kas lasa ir slikts laiks aiz loga, varbūt nepietiek ar 2000euro/mēn., vai vienkārši hemoroīdi gan galvā un tur kur saule neiespīd... viss ir relatīvi.

Tinte  Kas par kaislībām!

AliseX  Man personiigi, kopsh kaada laika,- par riks086 vispaar vairs nav nekaadu iluuziju -nodeviigs, iztapiigs cilveecinsh, kursh aiz gudraam fraazeem biezhi izliekas par to, kas vinsh patiesiibaa nav. Un vinja shodienas teksti par to pielaagoshanos tikai veel PAPILDUS to apliecinaaja. Man pret taadiem nav cienjas, bet lai vinjam veicas.

dogville  riks,kam esi celju paargaajis?:D

riks086  -> dogville 2015-04-05 13:31
Ir te tāda neformāla agresīvo grupiņa 5-7 cilvēku sastāvā, kuriem nepatīk mani izteikumi.... Vecums - pāri 30, dzimumi - abi, spriedumi - kategoriski, ar lielu pašpārliecinātību izteikti, bet lielākoties pasekli, neformāla līdere - pagaidām viena. Ir vēl daži pieņēmumi par viņiem, bet tā kā tie nav apstiprināti ar konkrētiem pierādījumiem, nebūtu korekti kaut ko teikt tālāk... Lai tak ņemas :)))))) Man arī līdz pēcpusdienai brīvs laiks - varu pašaudīties no saviem ierakumiem :))))))
P.S. Redz, kā Torpedo iniciētā diskusija par fatiski jau sen dažādos aspektos iztirzātu tematu, aizgāja pavisam citā virzienā.... kaut kāds stratēģa talants laikam viņam tomēr ir, ja ne apzināts, tas nejauši intuitīvā līmenī noteikti :))))))

MrJones  Prieksh kam jaaiztirzaa personiibas??

Ko es, personiigi, ne visai cienu, kad pi*isaas dazhiem vaardiem, visai biezhi, pat neizprotot, par ko ir runa.

Cilveeki ir dazhaadi, nevienmeer lemts zinaat, kaadus celjus tie izgaajushi, un kaadi veel priekshaa.

VecmeitaARrunci  Ir vides,kur jaapielaagojas..jo esi viens un savaadaak ne tevi sapratiis,ne tu vinus.taa ir izdziivosanas maaksla un es neredzu tajaa nekaa nosodaama.Man arii naacies taa dariit.Ja vajag ,es jebkuru varu izlamaat taadiem vaardiniem:) un ja vajadzees,izrunaasos iisti birokraatiskaa stilaa:) un ja vajadzees-buusu inteligences paraugs,tajaa pasaa laikaa nezaudeejot savu es.

fargo  bet runājot par muktianu, atstajot šoreiz malā viņas vēstītā būtību...tā ir sieviete, kurai ir priekštats par sievietes cienīgu uzvedību. cilvēks, kas meklē savu ceļu un kādreiz bija izteikti naiva, bet nu arvien mazāk. laika gaitā, viņa mācas spriest. arī viens no retajiem pasažieriem, kurš ir spējīgs debatēt par tēmas būtību.

un tas nav par piekrist/nepiekrist sacītajam.

luiss  riks086 -nevajag visur meklēt sazvērestības teorijas !
Bet par tēmu runājot, lai cik es nebūtu mierīgs un līdzsvarots,bet pat mani vienreiz izbesīja tie Torpedo pieminētās autores garie garīgo apcerējumu palagi, tādā ziņā piekrītu tiem, kas saka,ka nevajag citus turēt par muļķiem, kuriem jāpateicas par "opiju".

dogville  fargo,augstaakmineetaa persona ir aarkaartiigi viegli ietekmeejama...ja pirmie vinjas dziives celjaa buutu gadiijushies saatanisti vai krishnaiiti,droshi,ka drukaatu palagus daudzinoot vinju dziivesdzinju.

dacika  riks086 viedoklis(2015-04-05 14:13)
- Akurāt Lemberga stils, kurš jebkuru mēģinājumu viņu atmaskot uzskata par konkurentu cīņu.

velies  Riks086, piedod, ka šodien Tu pavilkies uz manu viedokli, par Tevis paša pasacīto: " A kas tev no tā?_" patiešām ir zīmīga, jo es tā pat dzērumā neuzrakstītu.... pateikt mutvārdos - jā, ir gadījies :)"
Patiešām, nožēlojami, kad padzīvojis cilvēks nespēj paskatīties uz situāciju no malas un atzīt pats savas kļūdas. Šobrīd Tu meklē vienīgi sev attaisnojumus, slēpjoties zem kaut kādas profesionalitātes. Vēl jo vairāk žēl, ka uzskati sevi par profesionālu, darot lietas, kas pašam ir nepatīkamas!!!
Apgaismo, lūdzu šo tumšo tautu. Ar ko atšķirās, tas, ka kāds cits pasaka svešam cilvēkam "A kas tev no tā?_"......no Tavas profesionalitātes, kuru Tu pat dzērumā neuzrakstītu, bet pazīstamam cilvēkam mutvārdos pateikt gan gadās!!!
Bet kuru gan interesē par ko Tu dzīvē pasmejies un kas ir Tavas augstprātības iztirzājuma vērts??? :D Katram tomēr savas dzīves vērtības.
Par Tevis izteikto: " Ir te tāda neformāla agresīvo grupiņa 5-7 cilvēku sastāvā ".....neko nevaru komentēt, jo nesekoju Tavam fanu klubiņam. Varu izteikt tikai savu viedokli, ka tas ir tikai Tavu iedomu/fantāziju auglis......pagātnes rēgs, ko pats esi radījis ar savu neiecietīgo raksturu pret apkārtējiem....Izbaudi to, pašaudies no ierakumiem un esi ne/laimīgs......kā pats to vēlējies!!!
Kā jau Ananda_A pieminēja: Novēlu arī jums visiem, lai jūs arī būtu tikpat atbrīvoti un laimīgi!:)))

neko  Par tēmu... Riks jau visu pateica.
Bet te kā ne reti diskusija izvērtusies daudz interesantāka par jautājumu.

----
"ir nācies būt dažādās vidēs, pieskaņoties dažādiem runas stiliem (un, starp citu, arī izloksnēm), lai attiecīgajā vidē būtu "savējais""
Konformisms vispārākajā pakāpē
----
Nevis konformisms, bet pieklājība un takta izjūta. Atkarībā no vides arī iespējams arī pašsaglabāšanaš instinkts. Konformisms būtu šāda uzvedība savā vidē. Savā vidē katrs diktē savus noteikumus, ieejot ne savā vidē, katram ir pienākums ievērot šīs vides nosacījumus. Pata tad , ja viņu neievērošana ne ar ko nedraud. Var protams mēģināt ierasties uz pieņemšanu, kur dereskods ir smokings/vakarkleita džinsos un tkreklā. Var nekontrolēt savu runas veidu un cerēt ka par to nekas nebūs (nu sliktākajā gadījumā pa durvīm izmetīs). Var aizbrukt uz Tuvajiem Austrumie un ieta kāda mošejā dubļainos zābakos aliņu padzert... un cerēt, ka netiksi nomētās ar akmeņiem.
Var pastaigāties Venecuēlas "tūristu sarkanojos rajonos" (kas nezin, tās ir cilšu teritorijas, kur darbojas tikai cilšu likumi) uzvesties kā mājās un pazust bez pēdām.

Visas situācijās šāda uzvedība (nepielāgošanās videi) ir nekaunīgs izaicinājums vides saimniekam.
Viens saimnieks to noignorēs, cits galvu noraus, bet lietas būtību tas nemana, cilvēks kas tā uzvedas ir nepieklājīgs nekauņa piedevām ar pamatīgām socializēšanas problēmām. Tā var atļauties dzīvot tikai vientuļnieks, kas no savas vides nekad pat nemēģina iziet.

Jā, vidusmēr mūsdienu cilvēks ir pat ļoti pieradis jebkur darīt ko vien vēlas un "brīvi izpausties", un paļauties uz to ka ka neviens cits neizpaudīsies tikpat brīvi un neiedos pa kalu. Bet pat ja sen vairs pa kalu neviens nedod viedokli un attieksmi tas veido tā pat. Tā rodas dzīves apbižotie, kas paši nesaprot kāpēc nekur tā īsti netiek pieņemti.

Ir tāda lieta kā taktiskum un takta sajūta... un tas nebūt nav pagātnes atavisms.

---
Personīgi

neko  ---
Personīgi es izvēlos vairāk uzticēties tiem, kas runā atklātu valodu.....to, ko patiesībā jūt un domā tajā mirklī, neskatoties uz emociju uzplūdiem un frāzēm

Respektīvi tavi "spēles noteikumi" ir nekontrolētas emocijas ... tad Tu brīvi un emocionāli paužot savu viedokli esi gatavs saņem tik pat brīvu un emocionālu atbildi piemēram sitiena pa zobiem formā? Nu man tas nav pieņemi - izvēlos komunikācijas formas un vidi kur cilvēki māk izteikties nosvērti, mierīgi un bez liekām emocijām (kaut arī vajadzības gadījumā varu komunicēt arī šādi, tā nekad nebūs mana iniciatīva).

Drole  >>fargo (2015-04-05 11:36)

Vidējā statistiskā komentiera teksti gan vieš aizdomas, ka gan lasītprasmes, gan rakstītprasmes ziedu laiki strauji pietuvojušies savam norietam...

sakuri  ...nav nekā bezcerīga ,kamēr elpu vari ievilkt ,tikmēr cerība pastāv un pastāvēs...arī vecas pakaļas cer uz saviem apbrīnotājiem :)

Sakta  "Nevis konformisms, bet pieklājība un takta izjūta. Atkarībā no vides arī iespējams arī pašsaglabāšanaš instinkts".
>neko, man Tev tikai 1 jaut. : Kad tu aizbrauc, kaut vai piemēram uz Latgali, tad lai Tevi nedod dies, kāds neuzskatītu pat nepieklājīgu vai netaktisku cilvēku, Tu pūlies runāt latgaliski? Vai ja uz Ventspili, tad ventiņu dialektā?? Jeb, ja neesi tā rīkojies, tad kāds Tevi tāpēc ar akmeņiem ir nomētājis, ja Tu runā par pašsaglabāšanās instinktu?? :D:D Jo riks086 runāja arī par dialektiem tajā kontekstā, kādā viņš to teica !

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010