Kādi vīrieši šeit oho ir?
Es redzu te tādus.Jauni puiši meklē seksam meitenes vai vecākas sievietes.Nodzertas nelaimes vai memļaki meklē kādu kurai padzīvot viegli uz kakla,precētie nekad nepametīs savu sievu resnās pakaļas,siltās dzīves vietiņas,bet meklē retas izpriecas pa kluso,psihiski slimie sēž un izgāž dusmas rupji lamājoties un saukājoties,aprunājot citus un izgāžot samazgu spaiņus,reizē ar savu netīro veļu,biznesa veči meklē sazin ko,nezkādu lelli no aukstām aprindām,vai laika kavēki-geišu,sīki resnvēderi kautko cenšas,bet grūti kādu nomedīt,tāpat iet izplūdušajiem miesas blāķiem,ir sakarīgi zemnieki,viesu namu īpašnieki,un taml.kuri meklē saimnieci mājās,bet visas labās dzīvo tālu un visām savas dzīves,ir tāpat sēdētāji no rīta līdz vakaram,vaimanātāji kā viņi ir dzīvē pievilti un nekad nearvienu nepīsies,neko nevajag, ir salkanie dzeju rakstītāji,filozofi,pamacīt kā dzīvot gribētāji vai nu alelūjā,krusts priekšā un pakaļā vai tendēti uz Ausrumu gudrībām-here krišna,om mane padme hom,pirtsmīļi,masieri un tad vēl ir plātīzeri-kā es braucu ar ričuku tur un tur,kā slēpoju un kur tik nav būts.Dažreiz ir kāds tikko šķīries un kā sadedzis meklējas un atrod,tad nu saliek bildes draugos un citur,ka ir dabūjis,lai pasaule redze,pēc laika filma tiek nomainīta un atkal jaunas bildes ar citu-pozas tādas un šitādas,ārzemju izbraucieni un taml.,bet katrs dzīvo un dara kā grib,nevienu nenosodu.
_erucanob_
Cik esmu pablandījusies pa iepazīšanas saitiem, visur viens un tas pat, pat ārzemju badoo,mailru uc. Vīrieši meklē tikai seksam, jo uzskata ka sieviete no iepazīšanās saita citam nekam nav derīga. Attiecīgi mums vajadzētu izdarīt pareizos secinājumus.
Un vēl- ideja kādam izveidot saitu, kur meklē reālu dzīvesbiedru, pārbaudot pasi, vai jau ar kādu kopā nedzīvo, ja kādai piedāvā "retas, bet kaislīgas ", tā ar kāju pa dirsu.
A autorei negribas ticēt, tiešām šeit ir 100 lohu, kuri zagtu bildi neatšķir?
MrJones
....un kas tev liek sheit kaut ko mekleet??
Katrs dziivo kaa grib!
Kristianna
Varu pietikai piekrist autorei!
Es šeit esmu tikai nopietnos nolūkos. Tas man ir skaidri un gaiši profilā uzrakstīts. Nē, raksta visādi un piedāvā seksu. Kāpēc? Nu kāpēc???
Par izteiksmes veidu vispār neizteikšos... Saprotu, ka internets un viss ir anonīms, bet vai tiešām tāpēc jābūt kultūrai nulles līmenī? Kur ir cieņa, normālas pieklājīgas frāzes?
Nerons ...Kolka cooooooooooooooool......
_erucanob_
Kristianna, Tu esi muļķe vai izliecies. Aizej apskati savu bildi anketā un padoma, ko vēl tādai varētu piedāvāt.
Kur var būt tik atvainojos debīlas, salādē pusplikus vai plikus ķermeņus un brīnās, ko man neviens negrib precēt? Jums māte laikam nav iemācījusi elementāru sievietes uzvedību, kadas mazas viltībiņas, ka bliežat kā ar mietu un brīnaties, ka idejoti tikai ceļā pagadās.
Kristianna
Šī bilde ir tikai eksperiments. Pirms tam bija cita, reāla bilde. Tagad ir šī.
Eksperimenta secinājumi?
PILNĪGI TAS PATS.
Tāpat raksta un piedāvā seksu!
dacika Un vēl 1 pasuga šeit, tāpat kā citos saitos, ir pati slimākā -prasti interneta dročītāji, kuri dročī profilu bildes skatoties vai raksta un piedāvājas, lai pavēro šos skaipā dročījam. Salīdzinot ar šiem, visi pārējie vīrieši ir vnk eņģeļi... ;d;d
LaskovijMerzavec
Varētu jau sīki un smalki aprakstīt, kādas "veiksminieces" te ganās.
Bet vai mani tas uztrauc? Nē! Un ko es no tā iegūšu? Neko!
Nav vērts veltīt uzmanību tam, kas uz mani neattiecas.
dafnids Kristianna, jā, ļoti nopietni nolūki... :(
MrJones
Jaaatziimee gan, par centiibu teemas izklaastaa, uzslavas buutu pelniijusi!!
Ja jaasaka atklaati, manas domas par sho profilu... ´´ naac un spraud!! ´´..!
P.S. Nekas personiigs.
rudaa_lapsa Da šeit var likt bildi kaut vai parandžā, tāpat būs neadekvātas pisuļkas no visādiem tirliņiem, kas nemaz nelasa, kas ir profilā un pat bildes īpaši neskatās, bet skricelē savu "sāpi" jebkurai, kas tobrīd ir on-line! Piekrītu autorei - liela daļa šeit mītošo ir perfekti aprakstīta... Bet ir arī ļoti normāli un jauki cilvēki, tikai viņu eksistence tā "nelec acīs", jo viņi nav tik bezkaunīgi un nekad nerakstīs visām pēc kārtas...
_Krasula_
Hmm...ar daļu no minēto kategoriju pārstāvjiem ir bijusi darīšana, jāa. Bet varbūt ir vēl kādi, kas nav tik viegli pamanāmi...rūpīgi slēpjas...kā tos, lai dabū rokās??
Kādi ir tie pirtsmīļi? Varbūt veselā miesā mājo vesels gars un ne tikai??
kaspich rudaa_lapsa, Tu piedaavaa/organizee Draiskaas pirtinjas, kaa vienu no attieciibu variantiem esi noraadiijusi seksu, un veel protestee, ka vechi to [sesku] piedaavaa? wtf? :D :D :D cilveek, 50 gados Tev sajeegas, skjiet, nav kaa padsmitniecei vajadzeetu buut..
DanaL
Ja runa ir par OHO vispār, tad raksturojums ir diezgan precīzs, tikai - vai tad tas tik ļoti atšķiras no reālās dzīves?
Kas attiecas uz PA, man šķiet, ka šeit ir gana daudz visai normālu abu dzimumu pārstāvju. Un man ir izveidojusies arī tīri virtuāla simpātija pret kādiem 4 - 5 PA rakstošiem vīriešiem. Nezinu, kā mainītos mana attieksme, ja satiktu viņus dzīvē.
Un dikti pietrūktu arī kašķīgo, kategorisko un savu ideju apsēsto, jo, ja viss ir pārāk skaisti, kļūst garlaicīgi un salkani.
Man visnetīkamākie ir rupekļi, brutālie un garīgi slimie.
rudaa_lapsa
Kaspich - lasīt tu tiešām vēl neesi iemācījies vai vienkārši neesi spējīgs lasīto saprast!
Kāds vispār sakars personīgi man ar pirtiņām? Tur ir - kompānija, tātad, arī CITI/AS sievietes, vīrieši, pāri, nevis tikai es vienpersoniski! Tirliņi raksta konkrēti man, nevis interesējas par izklaidi... Pie tam, man profilā ir pietiekami skaidri uzrakstīts arī personīgi mani interesējošo vīriešu vecums, bet nē - lien visādi mazgadīgie un visādi citādi prātā un garā apdalītie. Tev pašam, kaspich, tā "sajēga" nav pat līdz padsmitniekiem nav izaugusi.
Ananda_A Atzīsti patiesību un tu iegūsi brīvību. Vīrieši ir tādi un sievietes ar tādas... Tādus mēs viens otru redzam! Nu un? Ko tagad darīsim? Laikam būs jāmīl tādi, kādi esam. Ja citi mūs nemīl, atliek mīlēt pašiem sevi:DDD
Ronis26
Nu,šamējais-ir Īpatnējs Jautājums! ;)
Izcili pilnīgs izklāsts,ar visu novēroto OHO vīriešu "dabu" ! :)
Prasās ,Pretjautājums: Ko tad Tu īsti vēlējies Uzzināt ??!
(...Atbildi raxtiski Pati sniedzi Jautājumā! ) ;)
kaspich tb, ja lapsa organizee bordeli, kuraa [logjiski], ir arii citas sievietes, + noraada, ka veelas veci seksam, tad.. tad vechiem ir jaasaprot, ka seksu piedaavaat vinjai nevajag/nedriikst. jo vinja ir visnotalj tikumiiga sieviete :D cilveek, tu pats saproti, ko te gvelz? :D
Paula6
Tā kā autore šeit oho vairs nav un neiznāca paskatīties anketu, tad jautājumi atkrīt un var izteikt tikai viedokli. Tāpat kā dzīvē, arī šeit vīrieši ir dažādi. Ienāku šeit retāk un neesmu tik sen, tad iepazīties ir iznācis ar patīkamiem un interesantiem vīriešiem..gan jaunākiem, gan vecākiem. Katram ir savs oho atrašanās iemesls, bet sadalīt visus vīriešus noteiktos plauktiņos un par visiem pateikt FUJ?? Autorei tad vajadzētu uzskaitīt cik lielu skaitu vīriešu viņa pazīst un tad dot rezumē! Bet izskatās, ka autore ir iepazinusi tik šādus vīriešus, k´dus uzskaitījusi, citādi diez vai būtu tik nikna un apvainojusies. Pārsteidz arī tas, ka, ja arī kāds dumiķis ko dumju uzraksta, vai to būtu jāņem vērā? Tad jau laikam cilvēks pats nav līdzsvarots...un vīrieši, tāpat kā sievietes, meklē to, ko vēlas satikt. Bet lai man piedod sievietes, pašas pa lielākai daļai ir vainīgas, gan anketās rakstot melus, gan veidojot n-tos nickus, gan liekot divdomīgas bildes un ko tad domā sagaidīt pretī?
Vairāk vai mazāk jābūt patiesam, tad arī pretī saņemsi to pašu...
viriesha_sapnis
Pāri visam-alūjā,miers virs zemes un cilvēkiem labs prāC,visi labi,visi mīļi.
Kā tādi suņi norējušies!!!!!
av2 nu iestuteet pliku d profilaa, un ceret uz rozzu kleepjiem var tikai....deggeneraats galiigs :( nākamās atbildes
| << iepriekšējās | Atbildes 41 līdz 60 (kopā 78) | nākamās >> |
