vīrs un vārds

Vai vīrieši tura savu doto vārdu?

wildangel  Tura, tura

Marseliina  Tura.:D

Pats  kad precas, tad taču sola mīlēt līdz kapa malai. :)
un cik laulības ir šķirtas?

Lucy  Es varu teikt tikai par sevi,es turu,ja saku būšu,tad tā ir,ja saku darīšu,tā būs!

ingviirbin_de_troll  Dura!:)))) Oi, drukas kļūda:)))

straume22  Kādu vārdu vecāki devuŠ -tādu i tura:)

Edg  Man tā ir ikdiena, necienu tos cilvēkus kuri kautko apsola un tūlīt pat aizmirst.

bru_nette  vīrieši tura, lupatas netura

Curio_sy  Tura un netura. Tāpat kā sievietes un citi cilvēki.

Nensi10  Tas nu buus atkariigs no taa, kaads cilveeks kopumaa ir konkreetais viirietis un arii no taa - kas prieksh vinja, cik svariigs vinjam ir - cilveeks, kuram vinjsh, kko ir apsoliijis.
Protams, protams - iists viirietis nemaz nesoliis - nedos vaardu, ja nespees to - tureet.
Taa tam buutu jaabuut, jo - iists viirietis ir tas, kura deelj buutu veerts pat - raudaat... tachu, vinsh nekad nedos tam iemeslu.

selnija_  Visi nē diemžēl. Un ko lai dara? Apšaut tagad visus? Nē taču, katram sava dzīves mācība tāpat nāks.

zieduteja  Vīrieši ļoooti turās pie vārda ,ko teikusi sieviete (būs vakariņas ,sekss utt.) ,bet paši...:)

av2  Es turu. Tapeec ar soliijumiem nebaarstos pa labi, un kreisi , bet ja ko apsolu, tad izdaru.
Ja nu vieniigi esmu hospitaalii, vai pavisam beigts,,,,,Personiigi man tiessaam rodas pamatiigas antipaatijas pret soliijumu nepildiitaajiem.Ibj, nu nesoli, kur probleema?
Vispaar jau sievieteem buutu jaasaprot, ka nu..nevajag arii vilkt aaraa no viiriessa tos soliijumus par katru cenu. Jo tad vienkaarssi passas provokaacijas taisat .

Ananda_A  Ja atceras, par ko bija runa, visticamāk, ka tura! :DDD

gorss  Tura.....)))tura ...)))))

velneens16  Vīrieši savus solījumus izpildot...un, nevajag viņiem par to katru gadu atgādināt :D ( var būt neprecīzi bet, bija tāda anekdote ).

Freja4  Vīrs un vārds! Gluži kā padomju laikos... Daudz atkarīgs no apstākļiem, bet muļķis paliek muļķis!

jozolsen  Bābas un bābji ,nevar vairs saprastkuram ir tās olas.....Vīrieši jau ir šodienā retums,visi cilvēki...Kādā tur vēl VĀRDA atbildība..Es ne tā domāju,es ne tā pateicu,tu ne tā saprati ..tīrākie Kādreizējie sieviešu dzimumu teksti no šodienas pusvīriešiem...

jozolsen  Mammu audzinātie memesdēliņi nekad nebūs par Vīriešiem..Lai ar kā tās vientuļās,sķirtenes censtos..Demokrātijas -vienlīdzības blaknēs sanāk tikai cilvēki..

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010