iepazīšanās sludinājums ...

Gluži nejauši ieraudzīju šādu iepazīšanās sludinājumu: "Vīrietis pēc 55 gadiem, sportiska auguma, steidzami iepazīsies ar sievieti bez kaitīgiem ieradumiem. Var būt apaļīga, tikai bumbierveida auguma forma."
diez kā ir bumbierveida auguma forma ???? Man, laikam, tomēr nav lemts izprast to vīrieša domāšanu ...

DanaL  Pastāv nosacīts apaļuma iedalījums - bumbierveida un ābolveida, vīrietis nevēlas iepzīties ardāmu, kurai apaļums koncentrējas vēdera rajonā.

JurisK  Viirs savos gados varen pashpaarliecinaats! Resnie dipshi ar iisaam kaajeleem(bumbierveidiigie) esot aarkaart gruuti seksuaali apmierinaami. Ne velti lielaakaa dalja viirieshu izveelaas garkaajainaas:)

Marija_Anna  JuriK, tautā runā , ka kungi arī "ar iisaam kaajeleem" esot varen seksīgi . Nu , meistari gultā .

gajs  Bumbieriši patik jo lieli gurni...un ko tur vecu temu malt???Ja lieli gurni viss ir paliels un to gribam...(vismaz es)

marrex  Tam šoreiz nav nekāda sakara ar vīriešu domāšanu, bet gan ar gaumi, un gaumes kā zināms, ir dažādas. Venam patīk ābols, otram bumbieris, trešajam Rubensa tipa, ceturtajam -kaulu kambaris,utt utp

gajs  Kādreiz vareja iepazities normalāk tagad jau sak skatities kas ir katra maciņā....vairak kā cilveks neinteresē...vismaz neesmu pedejā laikā nevienu saticis,jo apreķinu vaditi cilveki te uzturas....Noriet otru pazemot bet saprast nemaz negrib...Ja gribu milet kā lai kliedzu???

Edviins  ....un citam patiik persiki...

Geisha  Nu vīrietim patīk apaļumi. Patīk apaļi gurni.

av2  preciizaak, viiriessiem, mums, patiik sexy sievietes.Un katram savas idejas par to.... Abolformas sievietes nav sexy. Punkts . Arii bumbieris, nu nezinu. Man uzreiz izteelee reegojaas taa..... Kim Kardashian -as d***. Nu nav sexy, nav gan :( Kas par daudz, tas par daudz.

sakuri  Nopērc veikalā bumbieri ,aplūko to un tiksi skaidrībā:)

jozolsen  Tas ir ar ļoti lielu dibenu un bez krūtīm..

Nate  gajs (2015-05-09 08:43) viedoklis1 2 Kādreiz vareja iepazities normalāk tagad jau sak skatities kas ir katra maciņā....vairak kā cilveks neinteresē.
Sāc strādāt, pelnīt, un būs iespēja iepazīties kā agrāk. Kura tad ubagu gribēs, lkoģiski.

selnija_  Kā? Paskaties uz mani un redzēsi. Kas ir , ar to jādzīvo:)

taalatraka  Ar bumbieriem viss skaidrs, bet "steidzami iepazīsies" gan ir laaabs :D

poga_parastaa  Jā, jā. Tagad viņam vajag bumbieru. Pēctam sāks to "bumbieru" dalīt reizinātājos - lai bērni nedzīvo pie viņas, lai ir prestižs, labi apmaksāts darbs, augstākā izglītība, pirmklasīga pavāre ar vienmēr izskatīties kā tikko no skaistumkopšanas salona un, kas pats galvenais, vienmēr būt saprotošai par visu un jebkurā situācijā.

Araabs  Vispār jau labāk ģitāras formas:))

bruce  Ko tur nesaprast? sievietei ir jābūt ar dibenu.
Vīrietis pēc 55, protams, ka meklē steidzami. Cik tad laika ir atlicis? :)

nebrīnos, ka sievietes nesaprot vīriešu domāšanu.
brīnos, ka sievietes nesaprot, ka vīriešu domāšana ir savādāka.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu