Par vai pret kosmētiku?

Skatos un brīnos, visas dāmas tik traki špaktelē sejas, kaut arī pašai nav ne vainas. Vai tas ir uzmanības trūkums, vai vienkārši stāvoklis, kad pati sev nav gana laba. Cits variants?

neratni_stasti  Kā Tu vari zināt, ka pašai ne vainas, kamēr Tu šo sievieti bez špakteles neesi redzējis? Ir sievietes, kuras izskatās pilnīgi slimas, ja nav vismaz uzzīmējušas acis.

Closing_Time  man vienalga, ka tikai labi kniebjās

selnija_  Traki špahtelē tikai tās, kuras nezin kā vajag. Pamatcēlonis manuprāt sievietes dabiskā vēlme pucēties, tad nu ir tā kā kurai sanāk.

Geisha  Nedaudz kosmētikas netraucē, bet tikai uzlabo sievietes pievilcību.

Torpedo  Es kategoriski PRET to, ka sieviete lieto kosmētiku. Nu, lāb, pieļauju, ka 80 gadu vecumā, kad jāiziet cilvēkos, tad vajag kko uzkrāsot sarkanu, lai izskatās vēl, ka asinis riņķo

dogville  Domaaju,ka jautaajumu uzdod 80.gados pazudis onka,bet te jaunulis!Kaut kaads nemuusdieniigs"slengs"26 gadu jaunam cilveekam...ticamiibas moments pazuud.
Bet par jautaajumu,atbildu-cits variants,deels,cits:D

Karmensita  tas ir kaujas lrāsojums

makinlijs72  ar kosmētikas palīdzību skaistu sievieti var viegli pārvērst asinskārā apacī,nu bet ir kam patīk.

erucanob  Protams, ka par.
Nedomāju, ka kāda uzskata sevi par tik skaistu, ka nekādi uzlabojumi nav vajadzīgi.
Un vīrieši tik bieži vēlas koptu sievieti. Nez vai tādu, kura kā no gultas izkāpusi, dušā ar ziepēm nomazgājusies un tāda aizgājušu uz randiņu, teātri vai kur tur vēl vīrietis pieskaitīs pie koptajām.

raina1970  Kosmētikas uzdevums ir- izcelt to, kas ir feins, un mazliet notušēt- to, ko rādīt nevajadzētu... Nu nav tā, ka uzreiz ir jākrāmē kg un litri uz ģīmja////Parasti gan diskusijās ir 2 kardināli pretēji viedokļi- - vai nu krāsotās ir pārspīlējušas visu ko vien var, vai -tikai un vienīgi nekrāsotas dāmas ir tās smukās... Lai cik jokaini nebūtu- patiesība ir kaut kur pa vidu... un pat tie , kuri stāv un krīt par dabīgo skaistumu- labprāt paskatās un ievēro- gaumīgi un atbilstoši uzkrāsotu , sakoptu dāmu.. Par cik mans darbs ir saistīts ar šo jomu- tad laikam vairāk neizteikšos..

Torpedo  erucanob, nu, ja katru dienu svaigi pārkrāsotu uzskata par skaistu, nē, nu, ir jau notiekti arī tādi cilvēki .. :D Galvenais uzkārt kaklā uzrakstu kā pie nokrāsota soliņa: "Svaigi krāsots!" , lai kāds nenosmērējas :D

erucanob  Raina- tieši otrādi, varētu izteikties ka speciālists. Būtu noderīgāk, nekā šeit dzirdēt - fuj, kosmētika, fuj plastiskās, fuj injekcijas.

Spicis  Nostrādā iepotētais: ES ESMU TĀ VĒRTA !

raina1970  Sevis kopšana nebūt neaprobežojas ar tikai vizuālā tēla kādu nekādu apdari-- bet tas ir pats pamanāmākais, ja nu godīgi... Tās ir divas dažādas situācijas- un salīdzināt - vai nu būs gluži korekti.. Par to vai krāsoties, vai nē- lemj pati sieviete.Katrā vecumā- būs citāda āda, citāds tas kosmētikas klāsts, kas būtu piemērots, bet- pavisam atteikties no visas kopjošās un arī dekoratīvās kosmētikas- nevajadzētu gan.

jadore  Dekoratīvo ikdienā lietoju minimāli acu, lūpu zīmulis, kopjošo gan regulāri, bez tās nekādi nevar iztikt.

mieru_tikai_mieru  1. nevajag vispārināt. Ne jau VISAS tā dara.
2. Kosmētika ir kā photoshops - to vajag lietot ar mēru.

_lady_  Ikdienā kosmētiku lietoju maz, bet toties uz pasākumiem man patīk aiziet un uzlikt profesionālo make-up, kad visi ievēro, nevis otrādi, kad ikdienā lieto daudz kosmētikas un vienu dienu nesanāk to uzlikt un visi jautā, kas ar Tevi noticis, Tu šodien tāda bāla izskaties.....:(

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010