Pēc cik ilga laika,būtu pieklāiģi prasīt telf.num . ??

Jā kādu laiku sarakstoties,gribās pariet uz nākamo līmeni,.Un telf. jau faktiski ir kā ceļš uz randiņu/.Lai tika vienkārši parunātos,neviens jau nedalīs savu numuru pa labi,kreisi..

Bieži vien gadās piezvanīt vienu reizi,un ar to arī visam beigas! (te balss nav tāda ,te vel citi putni..)

Andzus9  Es telefonu prasu pēc 5-7 vēstules. Ir bijis, ka tā 5-7 vēstule ir 3 nedēlu laikā, bet ir bijis arī 2h laikā.)

milestiba  Man arī bija 7 vēstules ,un plūdza numuriņu ,bet.....vairs ne raksta ne zvana....

Edgars37  Pec izjutam - vajag, prasi, nevajag - neprasi. Var uz randinu aiziet ari bez telefona numura, starp citu, Tev skaipa nav???

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010