Interesantākie iepazīšanās stāsti

Sen nav nekas dzirdēts par to kā esat iepazinušies ārpus portāla? Varbūt interesantā kārtā esat iepazinušies uz ielas vai ballītē?

Pazistams  IRCā, pirms 15 gdiem.

Geisha  Dienasgrāmatā jau rakstīju par interesantiem eksemplāriem. Bet arī šeit var atrast tādus no kuriem jābēg pa gabalu un jo ātrāk jo labāk.

marselis  Geisha (2015-07-18 22:06)
kuras tas ir?

estepat  v-IRCā skaidrs, bet kas ir gdiem:D

marselis  Ievinjata (2015-07-18 22:09)
no tam/tiem , no kuram jalaizas,tie ir interesantakie piedzivojumi-,
novatorisms,ass sizets,negaiditas virazas
adrenalina parpilniba!
pozitivie aspekti ari ar laiku paradas!

Maigais_zieds  Ohujisti nemēdz iepazīties ballītēs skarbi bet tā.. tālāk par klaviatūru nav tikuši!

Luusila  Nu labi,- izstāstīšu.
Mana draudzene precējās. Parastais scenārijs prasīja pusnaktī pie mičošanas šim pārim aiz krēslu atzveltnēm miera stājā stāvam nākamo jaunpāri, kam tiktu nodota stafete. Līgavainis gribēja tur redzēt savu brālēnu. Neraža tikai, ka šim tobrīd tās attiecības ne visai nopietnas. Mana draudzene gribēja aiz sava beņķa redzēt mani, bet es nebiju gatava zīmēties ar savu tābrīža draugu, tas tāds vējagars likās. Mana družka izdomāja salikt kopā līgavaiņa brālēnu ar mani. Kandidāts esot norūcis, ka vienu vakaru jau to teātri varot nospēlēt, ja nu ikurāt vajagot. Es spēru zemes gaisā un brēcu, ka nestāvēšu ar šleijeri galvā blakus svešam tēvainim, kaut arī tikai uz 10 minūtēm. Viņa, mani labi pazīdama, kaut kā tomēr apvārdoja.
Rezultātā pēc gada tas svešais tēvainis stūrēja mani uz zagsu. Es arī gluži labprātīgi uz turieni tipināju.
Banāli kaut kā, bet man nav nācies nožēlot.

Elektra  Foršas attiecības bija pēc iepazīšanās autobusā Liepāja - Rīga:)Ak!:)
Esmu iepazinusies pēc vientulīgas peldes Liepājas jūrmalā, ak!:)
Galu galā, tepat oho, apprecējos!:)Ak un oh!:)
Dzīve ir pārsteigumiem pilna!
Ak, jā, Cēsīs ar uz sitienu iepazinos, attiecības bija superr!:) Ak!:)

Geisha  Jaunībā atpūtos dienvidu kūrortā. Mīlestība bija 21 dienu. Gandrīz izjaucu ģimeni. Paldies Dievam, ka dzīvojām ļoti tālu.

planerdelta  Buutiibaa tieshi uz ielas arii iepazinos ar savu sievu. Noskatiiju un uzaicinaaju uz kafiju-vakarinjaas. Man liekas, ka trakie staasti naak paasvaraa no shaadiem portaaliem, ne normaalas iepziishanaas.

marrex  Elektra, Cēsīs uz sitienu iepazīstoties nebija sāpīgi ?? ;))
Autore, pirms gribi kko no citiem dzirdēt, varēji sākt ar sevi. ;)

Liibaa  Ieplānoju ar palielu kompāniju doties kempingā uz vairākām dienām. Ar draudzeni bijām sarunājušas, ka nakšņosim vienā teltī, jo man telts nebija un vēl joprojām nav :) kad bija jau jādodas ceļā draudzenei plāni mainījās un viņa ceļu uz kempingu nemēroja. Nonākot gala punktā viens no kompānijā esošajiem puišiem piedāvāja vietu savā teltī, tajā brīdī tas bija risinājums, lai nepaliktu gulēt zem klajas debess. Tieši teltī risinājās garas sarunas, iepazīšanās un atgriežoties no brauciena turpinājām tikties līdz uzsākām attiecības. Tās bija attiecības par kurām vēl tagad bieži domāju...

Elektra  marrex, nemaz, tas bija nevainīgi, tā arī mums nebija sex,kaut tikāmies vēl vairākas reizes, man bija 19, tik šķīsti, ak!:))
Un dabuja liepājnieks....:))

Maaris_M  Nu vispaar jau sekss nebuut nav iemesls ,lai iepaziitos !!!

Elektra  Maaris_M, protams, pasarg dievs!:)

estepat  Dažas sievietes ir tik kautrīgas, ka kautrējās atteikt.

Austrumu_parfiims  mm, kāda jauka tēma. Vēlētos palasīt vairāk stāstus, tas taču ir tik skaisti. :)

Biju devusies uz koncertu, kurš bija dažādās valodās un saistība ar to, tika piedāvātas austiņas, kur tulko uz skatuves notiekošo. Kādā no skaņdarbiem mani uzrunāja blakussēdētājs un tam blakus sēdošā tantiņa, stiepjot manā virzienā tos aparātus ar austiņām. Visaprkārt skaļš un grūti ko dzirdēt, bet nopratu, cilvēki nevarēja saprast kā lai pārslēdz valodas - tantiņa bija jautājusi manam blakussēdētājam, bet blakussēdētajs pat nebija ieslēdzis savu, tāpēc jautāja nākamajai, t.i.-man rindā. Uzslēdzu abiem aparātiem latviešu valodu un turpināju klausīties koncertu. Pēc koncerta blakussēdošais cilvēks man krievu valodā uzrunāja, sakot paldies un vēl kaut ko. Virzījos uz ģērbtuvēm un pa pusei latviski, pa pusei krieviski pieklājības pēc uzturēju sarunu. Kad paņēmām savus mēteļus, pieklājīgi atvadījos, sakot, ka dodos uz trolejbusu, uz ko vīrietis atbildēja, ka kādu mazu gabaliņu jau varam paieties kopā, jo pieturas visiem uz vienu pusi. Kad nonācām pietura, kas izrādījās viena un tā pati, un sagaidīju savu trolejbusu un atvadījusies centos nesaspiesta ar visu ļaužu masu iekāpt trolejbusā, vīrietis aiz muguras man kaut ko baigi organizējot nobēra, ka sagadīšanās kārtā viņam arī jābrauc ar šī nummura trolejbusu. Trolejbuss bija pārbāzts, neievēroju nedz vai viņš vispār ticis iekšā. Pārsteigums bija, kad savā pieturā izcīnīju ceļu uz izeju un pagriežoties uz gājēju pārejas pusi ievēroju, ka no trolejbusa izveļās arī viņš. Viņš mani ievēroja un uzsāka sarunu. Šajā brīdī man iešāvās prātā doma, ka varbūt viņš ir maniaks un mani izseko. Sajūta pārauga bailēs, kad tik tiešām viņš turpināja iet man līdzi jau gandrīz līdz manām mājas durvīm. Sabijusies, bet cenšoties neizrādīt, pa pusei latviski pa pusei krieviski viņam jautāju, uz kurieni viņam jāiet. Viņš saka, lai pajautāju vēlreiz - ka nav sapratis. Tas mani biedēja - pajautāju to pašu viņam k

Austrumu_parfiims  krievu valodā, šis ā - jā, viņš dzīvo šajā te mājā. Izrādās, ka ir mans kaimiņš no blakus mājas! Pasmējāmies un pabrīnījāmies, neuzzinājuši pat viens otra vārdus, devāmies katrs savās mājās. Nepagāja ne 10 minūtes, kad atkal viņu sastapu, kad biju izvedusi laukā suni. Arī viņš bija izvedis laukā savu suni. Beidzot pajautājām viens otram vārdu un uzsākām sarunu. Izrādās, ka viņš ir programmētājs, kurš atbraucis uz Latviju uz gadu un ka latviski neko nesaprot, jo darbs vācu un angļu valodās un pusgada dzīvošana aprobežojusies tikai ar pieklājības frāžu apgūšanu. Pasmējāmies par to, ka koncerts viņam bija jānoklausās latviešu valodā un ka no manas runāšanas atpakaļceļā neko daudz nav sapratis. Nonākot atpakaļ līdz mājām izrādījās, ka viņa logi ir tieši pretim manam logam, par ko pasmējāmies, ka redz cik Rīga ir maza, ka var tūkstoti pilnā zālē apsēsties blakām kaimiņam, kurš redz manu viesistabas galdu pa savu guļamistabas logu. :D Ar šo vīrieti palikām gan tikai kaimiņi, kas ik pa laikam sastapās, staidzinot suņus. Aicināja gan uz koncertiem, gan kafejnīcām, bet es, proamts, atteicu, jo nebiju brīva meitene. Drīz vien viņš aizbrauca un savukārt es - izšķīros... :) Un nevarētu teikt, ka pēc tam neaizdomājos, ka varbūt tomēr vajadzējis samainīties kontaktiem. :)

jurks  neesat novērojuši tādu parādību: kad esat aizņemts ap jums riņko pretējais dzimums, bet kad paliekat viens (viena), tad arī aplidotāju nav!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu