Vīrieši peldenēs
Vai kāds var man populāri paskaidrot, kāpēc vīrieši anketām pievieno bildes, kurās viņi ir tikai peldbiksēs, bieži vien tā ir vienīgā bilde? Un bieži vien viņi..kā lai to pieklājīgāk pasaka..nav pārāk labā fiziskā formā. Īpaša kategorija ir vīrieši vecumā 45+ kad miesa dabiski sāk novecot, āda paliek ļumīga, alus vēderu vairs nevar ievilkt un dažiem tā vien gribas krūšturipiedāvāt.
Ja godīgi, tad man kā sievietei uzreiz tik daudz redzēt nevajag, auguma aprises var nojaust arī zem apģērba. Laikam jau šiem vīriešiem pašiem liekas, ka savā vecumā labi izskatās, jo citādi jau tādas bildes neliktu, bet realitātē viņi izdara sev lāča pakalpojumu, jo bieži vien apskatot šādas bildes, vēlme iepazīties nerodas.
Vai tas ir neadekvāts sevis novērtējums vai fundamentāla sieviešu psihes neizpratne - vairums vīriešu pozitīvi novērtē trūcīgi ģērbtu sieviešu foto, bet vairumam sieviešu šāda tipa foto izsauc pretēju reakciju.
riks086
1) draboss 2015-08-02 16:01 ++++++++++++++
2) lai taču sieviete zina, ko apmēram ieraudzīs tad, kad raus man vaļā kreklu :)
adamsone
Kas vainas, savlaicīgi uzzini, kas un kā. Vasaras sezonā normāli ir otro randiņu sarīkot pludmalē - ja ir bijušas ilūzijas, lai izzūd uz visiem laikiem. Un tā tu, cilvēks, ieraugi, ka vīrietim stilbi ir kā mans apakšdelms un sirds sažņaudzas sāpēs - nu sakiet, kā ar tādām kājām lai cilvēks normāli pastaigā.
:D
VECA_PIEPE
...kāpēc vīrieši anketām pievieno bildes, kurās viņi ir tikai peldbiksēs,...(c)
Nu shitais mani arii besii aaraa,...vareetu padomaat, ka vinjiem ir slabo taas peldenes novilkt!???
...man kā sievietei uzreiz tik daudz redzēt nevajag, auguma aprises var nojaust arī zem apģērba.(c)
Man, kaa sievietei gan gribas visu skaidri redzeet, skatiit un saliidziinaat,...lai bilde ir skaidra: vai vispaar ir veerts iesaakt saraksti ar taalaakiem noluukiem. Ja viirietis neviizjo atsuutiit savu kailbildi, es vispaar uz taadu veestuli neatbildu.
MrJones
Tikko gribeeju teikt, labi, ka nav cauraas peldbiksees....bet NEe!!
Sakaamais skan sekojoshi: visi kungi, luudzu saduushojaas, kautriibu pie malas, luudzams, suutiit kraanu bildes visa savaa kraashnjumaa uz niku VECA_PIEPE (2015-08-02 17:41) personīgā pieredze!!!
Taada shodienas akcija!
P.S. Es laikam nevareeshu, gruuti buus uzdabuut erekciju, pashlaik....da I citi tedarbi te...
poga_parastaa Nav viedokļa. Tiešām nezinu, ko domāt. Ja bilde tapusi pludmalē, iespējams, nav nekas nosodāms. Man vairāk nepatīk bildes, kurās ir aizmirsts noņemt saulesbrilles vai, vēl trakāk, ar saulesbrilēm sēž istabā. Tad labāk vispār nevajag nekādu bildi, kā man, piemēram. ;D
VECA_PIEPE
A kaapeec taada akcija ir tikai shodien?!!!
(ljoti izbriiniita)
Zakonchitis2014 Un ja sieviete ir totāla piepe tad viņa arī neko nesaprot:DD
bucca Vienkārši! Viņiem nav problēmas sevi atrādīt, kā pašiem tīk. Problēmas ir tiem, kas par to šausminās. Dress code, tak, nav noteikts, kā jāatrādās oho.
Freja4 Kaut kā neievēroju vai viņi ar vai bez peldbiksēm, svarīgi kas galvā!
MrJones
Cepums Frejai 4, kura neuztraucoties par shaadu siikumu. tomeer pieveersiisies taalaak galvas satura izpeetei!!
Un cepums Piepei, par laipno kraaninjbilzhu sagaidiishanu(!)...nez ko tie dzheki dariitu ja visaam nebuutu taadas sapratnes un jaukaa uznjemshana shiem maakslas darbiem vnk izpaliktu..??! :D :D
bruce
sava daļa taisnības ir šajā jautājumā, bet tikai maza daļa.
klau, bet ja tas cilvēks peldenēs jūtās komfortabli ar savu ķermeni? Visi nevar būt tik izcili ka AnnaPanna. Jeb arī visiem ir jāslēpjas aiz trauku foto?
Visiem jābūt formā, uzvalkā? :) tad sievietes būs tikai balles kleitās?
Vērtējot pēc ārienes mēs parāda cik sekli spriests tiek.
marrex
"Jautājums gan īsti nebija par puritānismu vai peldbiksēm kā tādām, bet gan par šī apģērba gabala izmantošanu nelaikā un nevietā tādejādi mazinot savas iespējas šajā portālā". (c)
Un Tu savas iespējas portālā ar šādu anketu vērtē kā augstas? (Es nerunāju par bildi, bet par anketas datiem!! ) WTF ???
Araabs Cik es saprotu tad kārtējā dzērājzoss ar glāzi bildes vietā grib moralizēt?Droši vien sevi spogulī jau redzējusi,tāpēc bildes nav:))
_erucanob_
Piepe, šodien IG "Nūdisms" kāreiz ir iespēja Tev īstenot savu sapni. Atliek tikai sabudināt, bez var iznākt vilšanās.
Marrex, tiešām domā ka tai Pannai nav šeit citas anketas?
Par tēmu-pret peldšortiem pretenziju nav, bet ja padomjlaika peldbikses, tad skaidrs ka vecs kraķis vai skopulis.
Bet brillēs fočējas tie, kuriem plakstiņi galīgi nošļukuši.
jurkols
Peldšorti man nepatīk. Peldēt tajos nav ērti, sauļojoties aizsedz lielu daļu ķermeņa. Vislabāk ir peldēt trīsstūrenēs, ikdienā vasarā staigāt parastos šortos, bet sauļoties pa pliko.
Bet, runājot par profila bildēm, ir taču iespējams, ka personāžs orientēts uz attiecīga tipa sieviešu auditoriju, kuras tās bildes nešokē un pat patīk.
Par sieviešu profilu bildēm es, piemēram, secinu, ka plikumu rādītājas meklē seksuāla rakstura attiecības, bildes no ārzemju ceļojumiem liecina par ceļojuma biedra meklēšanu, ja balles kleitā - tātad vajadzīgs deju partneris, vienkāršs portrets vedina uz domām par sarunu un saraksti utt. Attiecīgus secinājumus, domāju, nebūs grūti izdarīt arī sievietēm par pretējā dzimuma profila bildēm. Bet profili bez bildēm, ar feikiem un cita rakstura bildītēm norāda, ka personāži šeit tikai nosit laiku un neko nopietni nemeklē)
| << iepriekšējās | Atbildes 41 līdz 55 (kopā 55) |
