Kāpēc taisat bērnus?
Kāpēc gribat taisīt bērnus un likt kādam pret paša gribu dzīvot šajā sūdīgajā pasaulē, un vēl piedevām kkādā sūdu bedrē Latvijā?Zakonchitis2014 Nu skaties Eluīza, ka tevi turpat jūrā kāds nepaņem priekšā:DDD
Rinkulis
Cita daļa atkal mēģina caur bērniem sasniegt to, ko paši nav spējuši. Viņi sevi ir izsmēluši - nerealizējušies, kā bija iecerēts, tad tiek dota otra iespēja - caur bērniem.
Nu daļai tiešām vienkārši tā sanāk (neplānotie bēbji).
Kaut kāda daļa pakļaujas sabiedrības spiedienam - tā teikt klasiskais ģimenes modelis, kas nav iedomājams bez bērniem. Nu teiksim māte visu laiku biksta - kad tad būs, kad tad būs...Kaut pašiem tas varētu šķist par apgrūtinājumu un ir labi tāpat.
Cita daļa vienkārši domā - kam gan es atstāšu savu mantu, sūri grūti rausto?
Utt....
Varētu jau vēl pafilozofēt - kāpēc...bet nu tad jau var aiziet arī pārāk tālu.
Nu ir vienkārši arī tādi, kam tas ir loģisks attiecību turpinājums - nezinu, mīlestības un uzticības apliecinājums.
irgo Bērniņš - tā ir Mīlestība kas kļuvusi redzama ....
Rinkulis Un tad tā mīlestība spīdzina dzīvniekus, sastrādā citus sīkus huligānismus, sit stiklus, piekauj vienaudžus utt... Skaista mīlestība, skaista....
Edg
A man pretjautājums, kam tad tu atstāsi šinī sūdu bedrē saraustos savus dārgumus un mantu? Cik noprotu neviens līdz šim nav iespējis kapā līdzi paņemt visu iedzivi.
Es nu gan neteiktu ka te ir sūdu bedre vai kā citādi. Man ir labi un esmu apmierināts. Un visiem di***jiem par sudīgu dzīvi ieteiktu pabraukāt pa pasauli un paskatīties ka ir vietas kur cilvēki dzīvo vēl sliktāk un reti kurš tur vaino citus pie savas neizdevušās dzīves.
Menesserdziga Neveiksminieks... Ar sūdīgiem bērniem...
MrJones
Es atceros, saakumaa biju nelaimiigs, dusmiigs....nu prieksh kam, prieksh kam??? Veel dazhreiz iedeva pieskatiit divaam skukjeem (cik atmin) vecaas muizhas pagalmaa...taas tur gribeeja chubinaaties, kaut kaadu knupi na*uj...tad pavisam sanesaas nelabi ap duushu! :( Veelaak saaku pierast, tipa iedziivoties. Laikam jau karma taada?
Varbuut ieprieksheejais muuzhs beidzies saistiibaa ar sievieteem, kas tagad pa jaunu jaaatstraadaa..?
Nez....centos buut visai atturiigs iesaakumaa,,liidz zinaamam briidim.
Tagad atkal..kaa izskataas, viss pa apli....
Bezgala skumji..... :(
Deisa Ar tādu attieksmi radīt nesanāk un ar taisīšanu arī varētu būt pašvaki, tāpēc nesaprotu, kāpēc autoram vispār jautājums radās. Tip interesē kā citi dzīvo? Neticu, neinteresē. Gribās tikai par savu neapmierinātību pasūkstīties. Tiem, kam dzīve skaista, sanāk gan bērnus Radīt, gan tos ziedošā, plaukstošā pagalmā uzaudzināt. Bet tālāk - visa pasaule vaļā.
draboss Demokrātijas pluss ir tas, ka ari balsij no sūdubedres ir tiesības uz viedokli. Nebūsim skarbi, lai izkliedz savu sāpi, ja tas atvieglina ciešanas.
planerdelta
Tik traki jau nav. Varu saprats labi kapeec negribi dziivot Latvijaa, bet shodien visas robezjas valjaa. Iemaacies valodu, saac (kaadus 2-3 gadus) ar ko vienkaarshaaku (25 gados es dariiju tieshi taa pat, no pasha pamata savaa profesijaa un sveshaa zemee) un nepaies ilgs laiks, kad buusi atradis ko labu vai savaa profesijaa krietni pakaapies.
Par beernu radiishanu: taads priekshstats, ka daudzaas valstiis zema liimenja cilveeki vispaar nepiedomaa pie taa, ka rada/radiis beernu. Bet Latvijaa pie taa nepiedomaa (neplaano beerna radiishanu) arii citi slaanji. Vienkaarshi notika, ko nu?! Vai tad par kontracepciju un izargaashanaos un neguleeshanu ar kuru katru, kurshs patiik, nav dzirdets?!
Slikti ir kad beerns tiek vienpuseeji plaanots un otram par to pat jausmas nav. Tas parasti tad ir 2 iemeslu deelj: finanses, jeb censhanaas notureet partneri par katru cenu. Parasti, aatraak vai veelaak, abas ieceres sevi neataisno.
Ja beerns ir abu vecaaku plaanots un gaidiits, abi vecaaki miil viens otr un var uztureet, izaudzinaat beernu, tad tas ir jauki un apsveicami, jebkuraa valstii.
adamsone Jauna un pagaidām vāja cilvēka viedoklis. Mēs dzīvojam ļoti normāli, nav te nekāda bedre. Varbūt tu no kaut kā baidies, bet par to tev pašam jātiek skaidrībā, no kā un kāpēc.
Lianna
(2015-08-02 15:06) jautājuma autora komentārs...neviens no runāšanas nav apaugļojies(c)
Skaidrs! Šeit ir runa par virtuālā sexa fanu, bez fiziska kontakta. Bauda vēl lielāka kā fizioloģiskajā, dzīvnieciskajā variantā. Burvīgi! Ej tālāk. Zinātniski pierādīts, ka olšūnas dalīšanos un augļa veidošanos var izraisīt spēcīgs enerģijas impulss; spermatozoīds nav vajadzīgs. Tad tā tiešām ir radīšana, vīrietis dod spēcīgu impulsu- sievietei notiek bezvainīgā ieņemšana. Tev ir kur augt! Uz priekšu!:DDD
VECA_PIEPE Bez komentaariem: jampampinjsh losis!
vasaras_romaanam Atgadījās.
alvis25 Izskatās ka te tiešām ir cilvēki kas ar galvu nedraudzējas . Negribēt bērniņus un noniecināt LATVIJU ,bet dzīvot Latvijā . Tas ir tiešā veidā terorists un viņu vajadzētu pārbaudīt drošības policijai .
White`n`Naughty Nu jā, ja cilvēkam pašām galvā ir sūdu spainis, tad tādu jāizsūta uz laukiem kultūraugus kaplēt. Fiziskas darbs svaigā gaisā izdzen domas, ka viss ir slikti. Saimnieks iedos svaigi slauktu pienu, no rītiem ēdīsi pašceptu rupjmaizi un auzu putru ar saimnieka dārzā audzētu ogu ievārijumu, iztīrīsies organisms un gars, varbūt tad sapratīsi ka Latvija nav viss nekāda sūdu bedre, bet gan super-valsts. Linu bikses un lielvārdes jostu Tev tautieti!
mjamma Jà,skaudèj,kapèc pats izvèlèlèjies dzìvot uz Zemes? Cik ilgi vèl dzìvosi? Kapèc?
Ronis26 Nu,autora niks izskaidro Provokatīvā jautājuma Būtību.
Edgars37 Autor, pako cumadanu un brauc uz UK, mums te tiesi jauna sviestmaizu fabrika veras vala un rekrutetaji jau Rumanija un Ungarija strada vaiga sviedros, Tu viniem krietni atvieglinatu darbu un pie vienas slirces no sudu bedres tiktu ara;)))!
Ladybug123 Man sajūta , ka topika autors, piedodiet, ir pats viens sūda brālis. Ja Tev būtu nācies piedzīvot to, ka Tavs bērns ir tuvu nāvei , tad diez vai tādus stulbus topikus rakstītu. Ja Tev te nepatīk , vari laisties lapās , kur nav tik sūdīgi, bet šaubos, vai arī tur Tevi atplēstām rokām gaidīs.
art_deco
Katrs pats rada pasauli sev apkārt.
P.S. Tevi pret paša gribu kāds tur Latvijā, kamēr citur gaida ar atplestām rokām ( retorisks ).
nākamās atbildes
| << iepriekšējās | Atbildes 21 līdz 40 (kopā 45) | nākamās >> |
