Vīrieši - esiet oriģinālāki

Nezinu, vai šāda tēma jau ir bijusi, bet gribēju, lai vīrieši nedaudz pievērš tam uzmanību. Te būs pāris tēmas īsumā. Cik esmu pamanijusi, ļoti daudzi kopē tekstu un sūta to visām pēc kārtas. Un ne tikai visām, bet vienai un tai pašai, ik pēc laika. Laiks iet, vēstules nemainās. Radās jautājums, vai tiešām skatoties uz katru sievieti gribās teikt vienu un to pašu, negribas pateikt kaut ko jaunu?! Un vēl tie banālie standarta teksti. Ja gribat, lai sieviete Jums atbild, tad uzrakstat vismaz kaut ko interesantāku par - čau, mazā, iepazīsimies? Un vēl - vīrieši bez bildēm, kā var atbildēt kādam, ja pat nezini, kā viņš izskatās? Saprotu, jā, nejau izskats ir galvenais, tomēr tas ir pietiekoši svarīgi,ja grib iepazīties. Vēl brīnās, kapēc neatbild viņiem. Kā saka - vīrieša mīla iet caur vēderu, sievietes - caur ausīm. Protams, man ir svarīgi saņemt komplimentus. Lielākā daļa vīriešu ar labiem vārdiem mētājas tik bieži, ka, jau piekto reizi dienā izdzirdot, ka es labi izskatos, man zūd ticamība. Jā, te es nonāku pretrunā ar sevi - mīlu komplimentus, bet ja par daudz, tad apnīk. Tā tas nebija domāts. Man patīk komplimenti, bet kaut kas, kas neskan dienā 5x. Viens bija tāds oriģināls, kurš rakstija - Tev ir jaukākais degungals, kādu esmu redzējis, bet jā - šis čalis arī bija no tiem, kas kopē vēstules. Saņēmu šo komplimentu no viņa 2x.

Es pat nešaubos, ka tie vīrieši, par kuriem tagad rakstu, nemaz šo diskusiju nelasīs :)
Mans rezumē - esiet oriģinālāki :)

Rinkulis  Nu tu padomā citā plāksnē...
Upē ir zivis....un ir 2 veči....viens ar spiningu...tā un šitā, maina mānekļus, raustīšanas tehniku - cer uz to lielo labāko, un ir otrs, kam ir tīkls vai elektrošoks (nav būtiski - masu slepkavības ierocis) - un viņš to iedarbina, savāc gaļu, kas ir tīklā vai uzpeld un ir laimīgs par jebkuru gaļu.

Spiningotājs (nosauksim sportiskais makšķernieks) nekad nesapratīs "gaļinieku", bet tas savukārt nesapratīs pirmo, jo savarīgākais taču ir gaļa - jo vairāk jo labāk, nevis dzīves lielā trofeja.

Deisa  Rinkulim buča par tādu noformulējumu trāpīgu!
Par jaukāko degungalu - viens no šejienes oriģinālākajiem "elektrošoka" variantiem (arī pāris reizes šito esmu lasījusi).
Autorīt - es saprotu Tavu pozīciju - bez individuālas uzrunas nav intereses, taču padomā, kā tiem izmisušajiem nabadziņiem - viņi mēģina sākumā ko driķēt, katrai savu, bet atbild tikai 1 no simts, bet 10 no 100 kaut ko uzrej vai sāk mācīt dzīvot. Un kāda pēc tam vairs motivācija pieslieties tai lietai ar sirdi un dvēseli, kad tajā dabū spļāvienus?

Lianna  Rinkulis tik par zivēm un gaļu, par medniekiem un makšķerniekiem!
Bet ko lai dara tie, kam smadzenēs tikai viena kroka? Viņam takš sexu gribās, maigumu gribās, lai viņu aprūpē - gribās, un vēl daudz ko citu gribās, bet pašam darīt neko negribās un viņš nesaprot, ko nozīmē vārds - oriģināls..., ko lai dara Homo oho vulgaris, kas šeit no masveida izlaiduma; biezā slānī un visi kā viens, vienādi savās vēlmēs un iespējās:DDD

Rinkulis  A es nesapratu...tu gribi, lai tevi tas vulgaris vai tomēr intelektualis uzrunā?
Kāda tev tur starpība, ko viņam darīt....? Lai viņš dara,ko māk - ja viņš domā, ka ar akmeni var nosist zivi - lai veicas - notiks dabiskā atlase....beigās no bada atstieps pekas, bet varbūt nolaimēsies un kāda ziņkārīga zivtele izbāzīs pieri virs ūdens....

neko  Medījums māca mednieku... tātad tomēr vēlās tapt nomedīta:))

wildangel  Kāds naivums:))
Loģiski, ka attiecīgiem subjektiem vieglāk ir iekopēt, nosūtīt 100 eksemplāriem, no kuriem 2-as atsauksies. Sistēma strādā.
Tu taču nedomā, ka viņš uzrakstījis, t.i. nosūtījis tikai Tev vai nu teiksim trim sievietēm..Viņš sūta 100 un vēl vairāk :)) Paši stāstījuši:))

Sibor  Pat uz normāla satura vēstulēm,sievietēm ir tendence neatbildēt. Pat tādos gadījumos kad viņu pašu anketās skaidri rakstīts sarakstei. Tā ka akmentiņu droši var mest abos dārziņos!

Sibor  Pirmo vēstuli,stipri oriģinālu,principā ir ļoti grūti uzrakstīt, jo nav ne mazākās saprašanas par cilvēka uztveri otrā galā kā arī par cilvēka humora izjūtu vai tās trūkumu. Nepatīk sarakstīties ja neredzu kā cilvēks izskatās,bet pilnīgi noteikti copy paste nav manā stilā.

wildangel  Linda, beidz iedziļināties tādos sīkumos, ignorē un atbildi tiem, kuriem vēlies atbildēt:) Neticu, ka Tev nav jēdzīgāki kandidāti, lai gar iepriekšminētajiem gadījumiem neliktos ne zinis:)

Vairākkārt cilāta tēma...un loģiski, ka bez rezultātiem:)

Maaris_M  Hm !!! Nu ja nevar teikt patiesiibu ,tad labaak neteikt neko ,vai izmantot copy paste ! Sirdapzina nemoca ,ja Drakulas sievas kandidatei aizsuta textu domaatu Sniegbaltitei un otraadi . Visi tie pasi veezi tikai citaa kulee ! Diez vai kaada buus sajusmaa ,ja godiigi dalisies pardomaas ,ka principaa pofig vinas snobela forma vai retusetaa bilde ,kuraa redzama itaalu pornoaktrise Monica Pellerini i to vismaz 15 gadus atpakal . Nu bet staasts jau par to ,ka nav svariigi kaadas mulkiibas rakstiit un kam , bet svariigs komunikacijas process kaa taads un tajaa gustamaa jautriiba un dziives atzinas !!!! Copy paste it tas pats makskeraakis ,tikai bez taarpa !

Sibor  Tēmai nav ne vainas ! Pretējā gadījumā šai "varžu dīķī" vispār nebūtu par ko padiskutēt :)

velies  Sistēma joprojām strādā nevainīgi. Tie, kas sākotnēji cenšas katrai rakstīt atsevišķi, kautko īpašu, pēc laika aplaužās un saprot, ka kautkas nav kārtība.....nav īsti atdeves šādā radošā gara izpausmē.....
Rezultātā, nonāk pie secinājuma, ka lai netērētu savu laiku un enerģiju, nepieciešams standarta tekstiņš, kas uzrunātu viņa mērķauditoriju. That´s it! Neko vairāk nevajag.............Tās, kas neatbild nav gatavas sim pasākumam vai arī neietilpst viņa mērķauditorijā, gluži tāpat, ka izvēloties darbiniekus....uzdod jautājumus un izvērtē vai Tev tas pašam derēs. Kad pirmās kandidatūras ir izvēlētas var ļaut izpausmi arī radošajam garam, jo atdeve ir garantēta, kā vienam ta otram būs interese par objektu uz kādu laiku. Tad arī vari gaidīt kautko īpašu......pat ne gaidīt bet pasniegt arī sevi visā krāšņumā, lai otrs spēj Tevi novērtēt.
Ja šo līmeni neesi sasniegusi, kāds naivums gaidīt vai prasīt no katra, kas Tevi uzrunās, kaut ko īpašu. Ja tomēr vēlies, lai tā būtu......esi tik mīļa un pacenties savu anketu aizpildīt max. daudz un pievilcīgu, lai katram, kas Tevi apskata, rastos vēlme ko īpašu Tev uzrakstīt.
Vienu un to pašu sūta Tev ik pēc laika.......easy.......Esi iepriekš noignorējusi šo personu, neesi atbildējusi viņam........Arī viņs Tevi nav pamanījis, jo nekadi, kā personība neesi iespiedusies viņa atmiņā. Tavs novērtējums prieks šī tipa dotaja brīdī ir "0" vērtība, līdz brīdim, kamēr pati sevi skaisti nepasniegsi un neatbildēsi......Vari arī atbildēt rupji........tad Tavs reitings būs ar "-" zīmi un liktenis mācīs, ka negācijas rada aizvien lielākas negācijas, kas pavērsīsies pret Tevi pašu!!!

selnija_  Kad tikko piereģistrējas daudz ko nezin. Pēc gadiem jau pavisam cita domāšana veidojas. Nu nemainīsies viņi, labāk uz to neiespringt. Un nav vērts pūlēties katram atbildēt. Nekad nevajag aizmirst, ka tā ir TAVA dzīve un TAVS laiks, un te tu nevienam neko neesi parādā. Kam jānotiek, tāpat notiks. Iesaku cienīt sevi.
p.s dažs labs pat neatceras, ka uz randiņu bijis. Turpmāk ik pa laikam aicina, un spītīgi apgalvo, ka neesot ticies.

Deisa  Linddda - >Saprotu jau viņus arī, bet kapēc tad uzrej? Tapēc, ka uzdriķelējis pirmo, kas iešaujas prātā < Ne vella. Mans tagadējais brūtgāns painformēja savulaik, kad bijām tikai virtuālās sarakstes draugu statusā, par vēstulēm, kas tiek rakstītas. Un viņš rakstīja individuāli, pie kam, ar foršu humoriņu, bet to ne visas sievietes spējīgas saprast. Kāda apvainojās un sāka ķengāt. Tad šādus tādus komentārus iemeta PA, atkal sastapās ar negācijām. Arī bilde viņam bija ne visai veiksmīga, tad nu atbildēja daža laba ne visai glīti. :D Atlika seksīgu bildi ielikt un rakstītājas krasi pamainījās - sākās lamas par to, ka tādi smukulīši jau nemākot viņas novērtēt, lai arī no viņa puses nebija nekādu uzbraucienu, vienkārši dāmas pašas izdomāja un pašas apvainojās.
Linddda - te ir daudz dīvainīšu, un, tici man, viņiem nav intereses mainīties, viņi ies pa iestaigāto taciņu, kamēr sāks jau sadalīties.

Lucy  23.gados jau senioru portāla vispārībā nebūtu ko darīt,ir taču jauniešiem citi saitita.
bet jau par vēstulēm,tad nav spiesta lieta tās pat vērt vaļā,izdzēs un aizmirsti.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010