Iepazīšanās „dzīvajā”...

Klau, vīrieši, kuri te gaudo, ka nevar un nevar dabūt – esat pamēģinājuši piektdienas/sestdienas vakarā līdz Sapņiem un kokteiļiem aizcilpot? Runā, ka tur sievietes pašas vīriešiem kaklā karoties un jau bez biksītēm esot (pati gan neesmu par to pārliecinājusies). Ir kāds mēģinājis? Varbūt var dalīties ar „čomiem” pozitīvos iespaidos?

LaskovijMerzavec  Nezinu par sapņiem un kokteiļiem - bet jā, IRLā iepazīties ir daudz foršāk, ātrāk un efektīvāk.

Samila  Man pieticīgais viedoklis ir sekojošs: tie, kas var, tie var... vienalga kur - oho, kokteiļos vai uz lidmašīnas borta... bet tie, kuri nevar, tie nevar - ne te, ne citur ;)

Godīgi? Neesmu nemaz tā redzējusi, ka kāda baigi kaklā kārtos, pa lielai daļai tās ir vīriešu fantāzijas vai vēlme puiciski padižoties ;) Arī gadījuma sakariem ir nepieciešama zināma piepūle.

Lucy  Vari jau nu tu bizot ar tām biksītēm vai bez,vai stingru dumpsi vai ļumīgu,ja nav seksapīluma nav,jāsamierinās,tāda dzīve,kurai veicās ir pat pa 2iviem vīriešiem,a citai viena pat nav un nebūs.
Iepazīstās tiešām dajebkur,tai skaitā arī i-net.
Ir vnk sievietes no kuram staro smaids un elles dvesma, un uz tādam arī krīt vīrieši un viņiem pat nav svarīgi viņa brīva,precēta,vnk pievelk un punkts!

neko  Sievietes ir visur un nekur nav jāiet; kur esi, tur ar iepazīsties, bet klātienē tas patiešām ir ātrāk un vienkāršāk kā ar interneta starpniecību.

krauklis99  Nu gan īstā vieta kur normālam vecim iet.
Ko tur redzēt????? Pārdzērušās un pārgrbējušās sivēnmātes???? Un pēc tam uzmini nu, kādu slimību esi saķēris. Darba kolēģa pieredze. Paldies.
Es labāk mājās pacepu gaļiņu, paklausos savu deju mūziku un pasūcu labu alu kopā ar dēliem vai kaimiņu.

riks086  Tiem, kuri "te gaudo, ka nevar un nevar dabūt", šai klubā (neesmu gan tur bijis kādu pusotru gadu, varbūt kaut kas ir mainījies) nav nekādu izredžu....

draboss  Esmu dzirdējis leģendas, ka atliek tiek ieiet, bet pēc pusstundas jau ar divām ej uz mājām :) Lai gan tepat oho ir vīrieši, kuri stāstos ka šejieneites aktīvi raksta un uzplijās, principā neesot jāiet uz SuK vai tamlīdzīgi. Jāātzīstas ka esmu bijis, pats neko tur nemedīju, man ar kaklā neuzkārās.

aroganis  Strādā tajā vietā, tāpēc reklamē?

baikeris  Ko cien, autore saprot zem vārda sievietes? Ja oho vecuma padzīvojušas kundzītes, tad intereses nekādas.

m_aita  Sapņi un kokteiļi - sievietes virsū krīt???? :D - drīzāk otrādi. Lai gan - ja vīrietis nokritis gar zemi, tad solidarizācijas, drīzāk kompānijas pēc, var arī virsū uzkrist :D

dzzekiss  Diezgan neglīti tā apcelt sievietes, pie tam vēl ja pati tur nemaz neesi bijusi un neko tādu neesi redzējusi. Klausīties un izplatīt baumas, tas sievietei nepiestāv, neesi vairs pusaudze.

neratni_stasti  Iespējas iepazīties dzīvajā ir ne tikai Sapņos un kokteiļos, starp citu. Cik tajā klubā esmu bijusi, labi, ka vienmēr kopā ar vīrieti. Vienai pašai tur nebūtu ko darīt, t.i., "ņemamu" vīriešu tur vienkārši nebija.

Araabs  Uz SuK var aiziet viena iemesla dēļ,lai uzzinātu no kurām sievietēm jāuzmanās dzīvajā:)

Vaukskis  Preilene, vai apraksti situāciju "ātro iepazīšanos" vakaros vai ikdienā tur ? Neesmu tādā bijis, ieintriģēji- būs jāpastāsta arī draugam, jo viņu sajūsmina redzēt sievietes bez biksītēm kājās, man savukārt patiktu, ja kāda nedaudz iereibusi smukulīte kārtos kaklā !

Cafe_Noir  nevajag teikas klausīties, vajag pašai pārbaudīt - noiet uz tiem puņķiem un asarām un paskatīties. un varbūt pašai arī iepatiksies.

bet vispār sekss jau nav aizliegts. un ja ir vēlme tikai pēc one-night-stand, tad to var dabūt gandrīz ikvienā sabiedrības pulcēšanās vietā (ne tiaki puņķos un asarās), tikai pašam jāizrāda iniciatīva.

bet ja topika zemteksts ir - fuj, fuj, kā tā var, vai tad tās ir sievietes un vai tad ir tik traki, tad apbēdināšu - ja rūpīgi pavēro sabiedrību sev apkārt, tad starp abiem dzimumiem ir tādi, kas rīkojas tieši tik nožēlojami. nevajag centrēties tikai uz vienu dzimumu.

marrex  Runā, ka viņiem švaki iet. Cik saņem par reklāmu ??

Stefaanija  Araab, nu tač neesi Tu tur bijis. SUK lielākoties apmeklē stipri jaunas meičas, būtībā Tava vecuma cilvēki tur ir liels retums. Vari jau uzmanīties no jaunām meičām, bet nu viņas visticamāk sādu faktu pat nepamanīs ;)

chaachaa  promotere klubam? lol

violeta  Ilgi briedu....sapazinos rakstos..nu jau tūlīt saskriesimies,nobijās un aizlaidās uz vēlākiem datumiem.Škrobe baigā,par sevi protams.Mazdūšigi..pati briedu jo kriize vecumā laikam...bet kad atnāk vaļā,kapēc nē?Dzīvojam tak vienreiz.Domas visādas..pa galvu jaucās?!!!Ak es naivā ...

Labrador  Pirms kaada laicinja paklejoju pa klubinjiem-tur viirieshu/sievieshu proporcija ir 5/1

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu