Vai sievišķais un vīriškais tevī ir līdzsvarā?
Kā tu izproti savu kā dzimuma lomu sabiedrībā? Vai uzskati tās par pārmantotām, iestudētām vai pat uzspiestām lomu spēlēm, pieņem šos noteikumus, jeb tomēr kaut ko no tā pilnībā vai daļēji ignorē kā arhaiskus vai tavā dzīvē nevēlamus stereotipus?Geisha Man patīk vīrišķīgi vīrieši.
baikeris Nu, vīrišķīgs vīrietis laiakm ir tāds, kas pirmais lec arā no ierakuma un ar saucienu Urā! uz lūpām metas aizsegt ienaidnieka ambrazūru. Vai kas vārtrūmē var sadot visiem citiem pa purnu kā filmās. Nē, tads mūsdienās vairs nav vajadzīgs. Tagad pieprasīts ir biznemesmenis, kurš visus citus apčakarēs
MrJones
Ko noziimee liidzsvaraa...??!
Vnk., ir taads, kaads ir....sieviete jau es tochna neesmu - nepavisam sho buutnju domaashana nav izprotama..!! :))
Paarmantots, nez vai....vairaak, kaa piemeers tiek njemts, kopsh beerniibas no saviem tuvaakajiem. Bet tas ari taa nosaciiti...vairaak vai mazaak atsijaajas gan ar savu pieredzi veidojas, papildinaas atkal taalaak!
Vecteevs, lai kaads ari bija ar savaam vaajiibaam..skiet, diezgan svariigs posms manaa dziivee...tieshi agraa beerniibaa, vinjam bija pacietiibas njemties, raadiit, maaciit, kaa dazhaadas lietas daraas...vienmer pasha speekiem tikt gala, nepadoties, darboties...bet ar visu to ir kaut kas taads ko vaardos gruuti izteikt, vnk..es to juutu veel shodien, peec tik daudz gadiem. Vienmer piemineeshu ar kaadu labu domu savu vecteevu!!
No teeva es vareetu daudz maaciities, kaa buut gjimenes galvai, kaartiigam, visu cieniijamam viirietim.....tomer......reaalaa prakse ieviesh savas korekcijas manaa personiigajaa dziivee!
Jaa... ja viirietis noziimee ´´attieksme pret sievieti´´ ..attieksme varbuut pieklibo.
karlesons Man patīk sievietes ļoti mīlu un cienu viņas :)
lode Mana, kaa sievietes loma sabiedriibaa? Nesaprotu, kaapeecc man taa buutu jaateelo?! Esmu piedzimusi par sievieti un no kura tieshi esmu paarmantojusies, to gruuti pateikt-no visiem radiem pa druskai.Naakamajaa dziivee gribeetu piedzimt par veci-spartakieti, jo tagad daudz taadu savairojushies, kuriem naturaali vgribas sadot pa purnu!
psychobitch pagaidām nav...
jasmina33
Ir liidzsvaraa... ;)...
...neliidzsvaroti cilveeki nevienam nepatiik...
Geisha Ka manī var būt kas vīrišķīgs, ja esmu dzimusi sieviete? Kā sieviete esmu dzimusi, tagad dzīvoju un tāda arī nomiršu. Nekad neesmu gribējusi būt vīrietis. Tie kuri nevar pieņemt savu dzimumu ir dziļi nelaimīgi cilvēki - taisa operācijas, lai savu ķermeni pārveidotu, jo smadzenes jau nav iespējams pārveidot.
dogville Nee,nav liidzvaraa...kad spuldziite jaanomaina,uztveru to ar humoru,kaa izklaidi,bet,kad visiem bikshainjiem jaadiic,lai skapi saskruuvee,domaas nesmuki lamaajos.
DanaL Baidos, ka manī arī nav šitā līdzsvara. Piemēram, nekad nesapratīšu kā vesels bars veču skraida pa ledu pakaļ vienai mazai ripai, bet pārējā cilvēces vīrišķā daļa tup pie TV ekrāna, un sajūsmā spiegdami un kliegdami, alu piedzerdami, nespēj ne aci atraut.
limonija (2015-08-23 10:27) viedoklis - gluži manas domas! Planēta pārpilna ar nopietnām problēmām, kuras prasās pēc risinājuma, bet simti un tūkstoši gudru, spēcīgu vīriešu dzenā ripu, bumbu, sitas nost auto sacīkstēs utt. Un par tiem viņu fanu pulkiem vispār atturēšos izteikties...Lai gan - pateikšu - priekš paša bērniem nekad nav laika, bet - hokejs jānoskatās! Idioti.../Nesaku, ka visi, bet diemžēl tādu ir ne mazums/
Tessa
/bishkji palika uz pauzes par to hokeju/
man nebutu pienjemams, ka vecim nav nekadu intereshu. nerunasim tagad par attieksmi pret berniem, cilveki precas, tatad ta ir vinju izvele, ja vinjsh ir luzeris,nepaliidz majas darbos un nenjemas ar berniem, atkartoju, ta ir jusu izvele un otradi.
bet lai pukstetu par to, ka vinjsh skatas hokji, iet uz copi vai brauc uz ralljiem?tas ir tikai normali,ta tam jabut. necieniitu vechus, kuriem nav savu intereshu, kuri skatas tik sievam mute.tapat damam, zinu tadas, kuras "viiri nelaizh tur un tur", wtf? kas par feodalismu?
cilvekam nav jabut njergai. vecim ir japrot est uztaisiit un saimnieciibu vadiit, damai-racionali izdomat, ko dariit, ja kkada shaize ir notikusi un viirs nav blakus tai briidii. vsjo.
Neutrogena Šādas lietas var konstatēt TIKAI krīzes situācijās, kad vai nu pakļaujies emociju vilnim, vai saglabā racionālu vēlmi atrast izeju ar maksimāli mazāk cietušajiem.
dogville Dana,sports ir forshi!
mjamma
Atkarībā kur tas līdzsvars jāsaprot - izskatā, dvēselē vai smadzenēs?
Es pieņemu, ka šajā dzīvē esmu sieviete, tad arī tā uzvedos. Neviens man neuzspiež izskatīties pēc sievietes un tā justies. Par to atbild hormoni. Protams hormoni dara savu, lai gan citreiz besī man tā puņķošanās un pārāk lielā emocionalitāte.
Ja runā par dvēseli, saprotu, kāpēc man tas vīrišķīgums raujas citreiz uz āru. Vnk atceros pāris dzīves, kur es biju kā vīrietis. JA nezinātu tāadu faktu, tad gan jau smadzenes ar dvēseli cīnītos un būtu baigais iekšējais konflikts...nesaprastu, kāpēc man tas futenis tā patīk un kāpēc es tik labi saprotu vīriešus :)))
Es domāju, ka atbilde dvēselē jāmeklē. Tas, kā Tu pielāgosies šī brīža sabiedrībai, tā ir cita tēma.
mjamma
Kā pielāgojos sabiedrībai...
Jā, ir šādas tādas lietas, kuras es kā sieviete nedaru, lai gan to dara sieviešu dzimums. To laikam var nosaukt par pretošanos noteikumiem.
jadore Darbiņu raksti ?
baikeris DanaL, limonija, vo, vo, tieši tādēļ arī veči 100 padomās pirms sarežģīt savu dzīvi ar tādām kā jūs - "Mūs sen jau garīgi nekas nesaista - ne tevi interesē hokejs, ne rokasbumba!" :))) Man atkal smieklīga liekas daiļslidošana, rušināšanās pa mazdārziņu, visādu konservu un zaptu gatavošana, kulinārijas recepšu studēšana, lakstu apjūsmošana, nagu lakošana un visa pārējā bezjēdzīgā figņa, ar ko sievietes noņemas. Katram savs. Nevajag satikties ar tiem, kas garīgi nesaista. Sieviete uzreiz par 50% palielina savu vērtību vīrieša acīs, ja spēj runāt līdzi par Rīgas Dinamo perspektivām jaunajā sezonā!
limonija O, baikeri,mums tomēr tik daudz kopīga:D Man arī neinteresē daiļslidošana, kulinārija neaizrauj, nagus lakot darba dēļ nav atļauts...Nu tikai tie sasodītie laksti gan patīk, tas ir fakts:) /Bet ir, kas tos palaikam atnes/...;) Dzīvi nesarežģīsim, bet kašķēties arī nevajag - OK;)
DanaL
Tessa (2015-08-23 11:14) "... bet lai pukstetu par to, ka vinjsh skatas hokji, iet uz copi vai brauc uz ralljiem?... "
Nesaprašana un pukstēšana tomēr ir 2 dažādas lietas....
dogville (2015-08-23 11:15) "... Dana,sports ir forshi!... " Pilnībā piekrītu, secišķi, ja pats ar to nodarbojas... Es, piemēram, savulaik biju Latvijas čempione ..l. nu labi, neteikšu kurā disciplīnā :)
fargo vārds "lomas" itkā paredz, ka cilvēks kaut ko tēlo. bet vīrieši un sievietes ir fundamentāli atšķirīgi, bet tas neklapē ar genderu ideoloģiju un feminismu.... nākamās atbildes
| Atbildes 1 līdz 20 (kopā 28) | nākamās >> |
