Atriebības garša, kāda tā ir?

TATIJA  Atriebības garša varētu būt pavisam salda...tikai tā pēcgarša sūra...tik sūra,ka nākas nožēlot iepriekšējo našķi.

saldaaa  Atriebība nav slikta lieta,mazs bonusiņš uz sāpītes:)))

Pazistams  Tikai jēgas dižās nekādas. Otram tāpat viss "stipri paralēli".

Sauleaciis  ..pēcgarša ir pavisam riebīga...

Geisha  Skatoties kā atriebies. Vislabākā atriebība ir būt laimīgam. Un ar pēcgaršu arī nav problēmu.

I_am_so_  viennozīmīgi salda. ir lietas, kas ir tabu un ētikas robežās netiek aizskartas, taču atriebties ar humōru un garšu šejienes plātīgajiem nīkuļiem, kāpēc gan ne? :)))

pujene  Piekritu Geishai. Labaka atriebiba ir but laimigam un oi ka tas nepatik jusu nelabveliem :)

adamsone  Patiesi brīnišķīga, ja zini, ka par to nekas nebūs. Bet tā kā nav garantijas, ka nekas nebūs, tad neatriebjamies, bet "sēžam upes krastā un gaidām, kad garām aizpeldēs ienaidnieka līķis". Tas strādā un ja aizpeld, tad skaidrs, ka vaina bija, citādi var vēl kļūdīties un atriebties kādu pārāk subjektīvu motīvu pēc. Atriebība ļaunumam īstenībā ir sasodīti sarežģīta būšana.

kokote  Nezinu, neesmu neko tādu darījusi, vismaz tā kā es saprotu atriebību. Ļoti ceru, ka dzīve mani pasargās un nebūs vajadzības to uzzināt.
Dažreiz esmu piedzīvojusi, ka dzīve visu sakārto : cilvēks saņem sodu (tādus liktens triecienus) par cūcīgām, neģēlīgām rīcībām. Tādās reizēs gan nodomāju, ka viss ir izlīdzināts, bet priecājusies par citu nelaimi neesmu.

avenekazene  Atriebiba- darit paridaritajam tikai labu un velreiz labu, lai tad pats koz savos mazajos pirkstelos......

sandra111  bezjedziba-teret laiku, energiju lai atriebtos.

Emma45  Gribētos zināt, kas tā par slikto pēcgaršu.

suns  nezinu.... negaršo un paēdis no tās nejūtos...

REDS  Ja zini kāda ir asiņu garša mutē tad tāda tā ir... ja nē, tad labāk nesākt :D

irgo  Ja atriebības garša ir salda tad tas nozīmē tikai vienu , to ka tas(ā) kam atriebies vēl tev daudz ko nozīmē.....un tas ir neforši jo ar tevi joprojām var manipulēt , pašam jau gan šķiet ka nevar... Vislabākā atriebība ir VIENALDZĪBA , lai tas kam tā domāta saprot ka viņš(A) tev ir apaļa nulle ko arī vajadzēja pierādīt...:)

jokapec  Nezinu, cenšos sevi ar tādiem pasākumiem neapgrūtināt. Agri vai vēlu visi saņems pēc nopelniem.

jadore  Nezinu, sevi neapgrūtinu ar ar šādiem pasākumiem.

limonija  Speciāli nesmu nekad nevienam atriebusies - ja nu vienīgi par atriebību neuzskata to, ka mēdzu ieviest "balto plankumu" tajā vietā, kur kādreiz atradās man nozīmīgs cilvēks(ja viņš ar savām izdarībām man ir ļoti kaitējis). Deletēju no savas dzīves, un viss.

MrJones  Atriebiiba atriebiibas deelj...? Neesmu izjutis taadu vajadziibu, vai varbuut manaa dziivee vnk nav gadiijushies taadu notikumu, kurus nav iespeejams ´´sagremot´´...viss var buut?! Cita lieta ir ja kaada kaiteejuma rezultaataa, vari pagriezt to taa, ka atguusti..vai pat atguusti vairaakkaartiigi, tad tam ir noziimes!!
Kaut gan...shii teema vairak tomeer, taada liekuljoshanas teema. Neviens nav tikai balts vai melns un taadu sveeto kuri pagrieztu otru vaigu, kad sit par vienu ari diez vai sheit atrastos....?
Tad laikam jaameklee googlee defineejumu, atriebiibai...jo pamata dziive sastaav no likumsakariibaam, kur katram jaaatbild par savas darbiibas izraisiitajaam sekaam...ne visu var pagruuzt apakshaa zem prastas atriebiibas...ja tas ir cienju aizskaroshs, vai izraisiiti materiaalie zaudeejumi, u.t.t.
Veel es pienjemu, pilniigi visas iespeejamaas situaacijas nevaram savaa praataa uzmodeleet - kaa riikotos tad vai tad.....varam vien cereet, ka nekad nenaaksies piedziivot, ko taadu peec kaa patiesham atriebiiba prasaas..!
Kaut nu taa buutu!!!

Ross  Atriebties - tas nozīmē nolaisties līdz otra līmenim. Ja sevi cieni un mīli, aizdomājies gan - tev tiešām tik ļoti to vajag? Pat nolaižoties līdz tam līmenim, nez vai ilgstoši būs baudāmas tās sajūtas...

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010