Iekārotākās sievietes pasaulē.Un viņu vecums.

Tātad mīļie kungi nedomāju,ka vecumam ir liela nozīme ja sieviete uztur sevi formā un ir vesela.Un tie Zaļknābji,kas domā,ka mūžam būs jauni, un 40 gadus veca sieviete ir tikai priekš gurķu audzēšanas.Mīļie puikas,šīm vecuma sievietēm nav nokarena āda un ļenganas kājas..tur viss ir Ok..Un viņas sevi pasniedz,kā sievietes.Un ticiet man tikai pēc 36 sieviete pa īstam atveras jo var dzīvot sev...Nedomāju,ka kāds atteiktos no tā..Murmuļi bija un būs..Īsti,gudri vīrieši nekad nemainīs savu uzticīgo lauleni pret jaunu kāpost galvu.Jūs taču nemainītu briljantu pret stiklu..

atspole19  Nesaprotu laikam apspriežamo tēmu, jo man, neskatoties uz 66 gadu vecumu, regulāri jāsūta ,maigi izsakoties,"bekot" jaunus vīriešus ap un pēc 30. Kas notiek??? Un tad atraksta jautājumu: "Kāpēc Tev negribās ar jaunāku?". Laikam kaut ko galīgi nejēdzu. :))))

psychobitch  man puikām nekas nav jāpierāda, ja kāds vēlas jaunāku, laimīgu taciņu, katrs pats ir savas laimes kalējs....

psychobitch  tie, kas te uzskata, ka viņiem viss ir, patiesībā nemaz nezin, kā viņiem nav... :D

Stefaanija  Atbildei uz jautājumu Sarai Bernārai vienmēr esot bijuši dikti jaunāki mīļākie ;) Iekārojamākajām sievietēm laikam vienmēr ir bijis pielūdzēju kvantums dažādā vecuma apmlitūdā :)

kleooo  Ja sievietei ir iekšējā inteliģence, tad viņa rūpējas gan par fizisko, gan garīgo vērtību saglabāšanu sevī, un nav nozīmes gadu skaitlim, kas norādīts pasē. Ir, protams, arī Latvijā daudz tādu sieviešu, kurām krietni pāri šiem nelaimīgajiem 40, bet kuras joprojām ir Sievietes ar lielo burtu. Olga Dreģe, Lilita Ozoliņa, Mirdza Martinsone... Nav manīts, ka šādas sievietes publiski plātītos ar saviem vīriem vai mīļākajiem, kaut gan par vīriešu uzmanības trūkumu noteikti nevarētu sūdzēties.

illbeback  Autoram ir konkrēts īsais smadzenēs. Nez kāpēc iedomājas,ka tā padzīvojusi ir briljants a jaunā stikls, varbūt otrādi. Varbūt ir vecās kuras neatvērās un jaunās kuras jau no 20 super. nevajag aprobežoti skatīt sav apkārt. Cilvēki ir dažādi.

planerdelta  nu jau, nu jau: cik tad reali 40-50 gadigi izskataas kaa anistones vai vel labaak, kaa muuras 50 gados??! Vajag buut reaaliem ar. Ja man buutu 50, neizveeleetos 25gadiigu, bet ap 35-40 super labaa formas ar smadzeneem. Jo es to varu atljauties, bet mulkjiites vai neformaa, nav mans stils.

Mavs  Īss tēmas rezjumē :

Visas jaunās - duras, visas vecās - gudras !
Jauna un gudra - tas nevar būt !
Sieviete uzplaukst tikai 80 gados !
Ja "vecim" uz konkrēto sievieti "nestāv" - tātad impotents !
Katrai apvītušai tantei mājās zem dīvāna ir pus ducis 25gadīgu uzšāvēju !

Koroče - visas tik gudras, visas tik gudras ... tikai jau kuro gadu desmitu mētājas pa internetu kā veca nauda ar savu pārliecību, ka viņām viss vēl priekšā ! :)

P.S. Patiesībā tēma pārpilna ar šo sieviešu žulti par to, ka tie vīrieši, kurus viņas gribētu, viņām nepievērš uzmanību :)

jozolsen  Njāa, katra domā ka ir izņēmus,,,bet..Spogulīt,spogulīt ,kura ir visskaistākā..Pat pasakās,kuras jums ļoti tīk, jaunās pārākas par vecākajām..

adamsone  Klava, iedzer smectu, varbūt palīdzēs.
Aktrisēm ir jāuztur sevi formā tāpēc, ka tāda ir profesija, nevis tikai tāpēc, lai patiktu vīriešiem. Un pieminētajām par viņu darbu arī pieklājīgi maksā, tā ka censties ir vērts. Protams, var iedvesmoties no aktrisēm, sēžot firmas "Roga i kopita" ofisā pie datora, kas to prieku var liegt. Vīrieši, kas nemaina savu lauleni pret jaunāku dara to ne tāpēc, ka ir ekstātiskā sajūsmā par savu padzīvojušo sievu miesu, bet tīri reālistisku apsvērumu pēc. Ja būtu iespējams eksperiments ar spontānu miljona naudiņu parādīšanos viņu kontos, būtu interesanti paskatīties, kas notiku tad. Lai gan skaidrs ir tāpat - daļa aizietu ( skat. filmu "Mans tēvs miljonārs") Varu samērā droši teikt, ka gandrīz visi vīrieši gribētu jaunāku, ja vien to varētu atļauties un ja vien ar jaunību komplektā nāktu kādas īpašības, kas viņiem ir svarīgas un ja tas nebūtu saistīts ar risku. Samierinies ar to, klava ceturtā.

adamsone  Aizmirsu piebilst, ka ir vīrieši, kas mīl savas sievas mūža garumā, bet par mīlestību tak mēs nerunājam, šai gadījumā, vai ne?;)

Neratnais  Nu jā. Ir neslipets dimants un ir slīpēts briljants. ,:)

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010