Kas jūsos katrā ir pievilcīgs?

Brīva improvizācija par to, ko sevī izjūtam kā lielu plusu. Tad kāds ir šis katra lielais pluss ?Jā, un ko visaugstāk vērtējat pretējā dzimumā ?

Buljons  Preteja dzimuma augstu noverteeju vienkarshibu.

_Tiina_  Nja, nu kas nu kuram bet man, bet man- daiļa dvēsele.Tā, lūk.:)(kautrīgi tā nodur actiņas)
p.s. Vīriešos patīk rokas.īstas, stipras, vīrišķīgas, manikīrs nav svarīgs.:)

aborigeene  Patīk godīgi ,uzņēmigi vīrieši ,tādi uz kuriem var paļauties.Pati par sevi -nav labi sevi lielīt,bet es domāju ka māku uzklausīt un sadzirdēt otru cilvēku .Vienmēr cenšos izpildīt ko apsolu.

rockers  Man viss ir o.k.Plusi un mīnusi ir katram...lielāki vai mazāki.Viss atkarīgs no sapratnes.Galīgs bezceris nemēdz būt,vajag tik rakt.

tresatevameita  ticu pasakām;p

patsgugudums  Neatlaidība. Pacietība. Pieticiba.

Un apmēram to pašu. Plus vīrietim jābūt mērķtiecīgam.

pavasariga  manī ir gan pluss,gan minus,jo atsevišķi tie neveido cilvēka personību.it sevišķi sievieti.sievietei ir jābut daudzveidigai savadāk viriešiem būs ar mums garlaicigi.

pizastornis  Ar intelektu nesabojāta seja.

kurpes  Nesalīdzinu sevi ar citiem. Plusu un mīnusu meklēšana ir tieši tas - salīdzināšana. Un, kā zināms, visas ziepes sākas no salīdzināšanas.

fargo  kurpes (2015-11-18 15:10) personīgā pieredze

un kā jūs izvēlaties preci veikalā? arī bez salīdzināšanas, izvairoties no... ziepēm?

kurpes  Fargo, ir būtiski, vai salīdzinātas tiek personas īpašības, vai preces, lietas.

fargo  "ir būtiski, vai salīdzinātas tiek personas īpašības, vai preces, lietas."

labi. tad ja jums būtu jāizvēlas darbu veicējs atbildīgā amatā, jūs neizvērtētu pretendentu personiskās īpašības? tad pēc kādiem kritērijiem būtu jāizvērtē šie cilvēki? pēc radurakstiem? vnk interesanti.

kurpes  Fargo, mana atbilde bija kontekstā ar topika tēmu un tā nav par galējībām, veikalu plauktiem un darba devēja izvēli.

fargo  kurpes (2015-11-18 16:50) viedoklis

okei. likās, ka ziepes no salīdzināšanas ir par jebkuru, arī personisko īpašību, salīdzināšanu.

pieredze  Man viss ir plusos....))) patīk smaržas Ange Ou Demon....un vēlos arī tādu vīrieti....")))

likky666  Šķiet, ka lielākais pluss ir tāds, ka esmu domājošs, saprātīgs cilvēks. Arī pretējā dzimumā visaugstāk vērtēju viņa intelekta līmeni.

savana  iecietība, sapratne, dabiskie dotumi...:)

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010