Kam mums ir jābūt līdzās, lai mēs justos laimīgi?

-EsmuTe15- viedoklis: sieviete ir nelaimīga, ja blakus sū***s vīrietis / bet vai sū*ainu domu pilna sieviete rada to pašu sajūtu? // Jēzus teiktu: ar mani līdzās (vai sirdī) būsi laimīgs! /// un vispār: vai mūsu laimei būtu jābūt globāli atkarīgai no tā, kas mums līdzās?

Ronis26  Domubiedrs/-ene līdzās : ar Līdzīgām interešu vērtībām,un ar nedaudz atšķirīgu temperimentu.
Lai viens otru var Saprast un Papildināt....un nenogurdināt ar sīkumiem.

Vaukskis  ..Sargeņģelim !

mieru_tikai_mieru  ja tava laime atkarīga no kāda cita, tu ļoooti riskē ;)

Rinkulis  Laime, mierpilns piepildījums utt - viss nāk no iekšienes. Tā ir paša radīta konstrukcija. Ārēji faktori nevar radīt mierpilno piepildījumu - tā teikt "īsto" laimi - tie var labākajā gadījumā radīt īslaicīgu apmierinājuma sajūtu - īslaicīgi aizpildīt cauro spanni, kamēr diezgan ātri tas piepildījums pa caurumiem izplūst.

Nevajag liet ūdeni caurā spainī, bet gan vismaz aizlodēt spaiņa caurumus, lai tas, kas tur nonāk - arī paliek iekšā.

Ananda_A  Blakus jābūt fiziski un emocionāli veselam cilvēkam. Vienlaicīgi viņš nav atbildīgs par otra laimes sajūtu, bet ir pietiekoši gudrs un aktīvs, lai radītu prieku un dalītos priekā.
Vienīgi tā laimes sajūta, ko dod Dievs sirdī ir brīva no šķēršļiem, atkarībām utt. Kad tas iemantots, blakus izvēlas to cilvēku, kas ir tāds pat vai vismaz ar savu gaušanos nesit ārā no harmonijas un ir sexuāli pievilcīgs:)))

Ja laimes avots ir pieauguši bērni, tas jau liecina, ka ir uzlikta ķepa no vecāku puses bērnu brīvībai...un pamazām sākas bērnu dzīves izkropļošana!:((( Egoisma augstākā pilotāža!

_Krasula_  Lai būtu laimīgs/-a, nav obligāti jābūt kādam līdzās. Taču runā, ka sliktas attiecības, nepiemērots jeb nemīlošs partneris var darīt nelaimīgu.

adamsone  Jēzus pareizi teicis, tikai ticība ved pie beznosacījuma laimes.
Viens no maniem gadījuma rakstura paziņām bija kāds baptistu mācītājs, neveiksminieks hroniskais, starp citu. Un viņš teica: "Staigāju ar Dievu sevī", izskatījās tāds apgarots... Pārāk vienkāršoti, manā skatījumā, izskatījās pēc tukšas pašiedvesmas, bet kāpēc ne.
Padarīt savu laimes sajūtu atkarīgu no apkārtesošajiem ir muļķīgi, visi agrāk vai vēlāk sāks besīties un cauri būs ar to laimi.

Postremo  miilossai sieviete, kura nezaaggee, un nesaliidzina tevi ar citiem , bet lepojaas ar tevi. Dots deveejam atdodaas.

AudraSeele  Iemīlējies un mīlošs cilvēks ir kā trauks pilns ar brīnišķīgu jūtu kokteili. Ir tik daudz spēka un prieka gan pašam priekš sevis, gan ko dot apkārtējiem. Ideāli- ja arī otrs tev atbild ar to pašu.

keksene66  Jā, jo cilvēkam, kas mums katram ir blakus, ir jābūt kā papildinājumam mums katram,kā mūzai, iedvesmai uz pilnību.......

likky666  Optimistiskam skatījumam uz dzīvi. Laimes sajūta jārada pašam. Nedrīkst ļaut, lai citi cilvēki izlemj vai Tu būsi laimīgs, vai, nē.

jadore  Laime ir iekšēja sajūta. Tā nav atkarīga no ārējiem apstākļiem.

Somera  Blakus? Līdzgi domājošam dzīves biedram.... Otrajai ābolu pusītei.... ķīmiskajai un garīgajai simbiozei!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010