Pareiza un nepareiza iepazīšanās

Te dienās redzēju Kuģa lekciju par pareizas iepazīšanās posmiem, kuriem sievietei jāvada vīrietis cauri, līdz nonāk pie sexsa tikai pēc 6 mēnešiem. Jūs varētu kko tādu?
A ja sieviete iedod seksu ātrāk, tad vīrietim neinteresē pat viņas vārds (tipa, "tā tur, nu no Cēsīm, latviete, laikam"), nerunājot par vēl ko. Nu, tas tā - par šēit bieži cilāto jautājumu, kurā randiņā jābūt seksam - 1., 2 vai trešā? :)

sandra111  kuģis autoritāte?1?!??
ha-ha-ha,,,

Lele  Seksam jaabuut, tad, kad abiem gribas ...un nav svariigi pirmais vai treshais...jaaklausaas tikai sevii nevis Guru!

Es par to Kugi izlasiiju kaut kaadaa zhrnaalaa...es domaaju, ka joks. Vai tieshaam kads vinju njem nopietni :))) Alljo!

Neutrogena  Uģi pazīstu jau diezgan ilgi (10 gadus apmēram). Tas "viedums" parādījies diezgan pēkšņi. Nē, muļķis vai stulbenis viņš nekad nav bijis, taču "krišnu laikos" bija čalis ar kaiju koloniju galvā.

Jābūt tad, kad abiem acis deg, miesa alkst, bet gars tiecas savienoties. :D
Ja tā nav, tad tas ir kaut kas līdzīgs izvarošanai vai prostitūcijai bez atlīdzības.

Lele  Ja sieviete Tev ned sexi, tad Tu vinjai vienkaarshi nepatiic..vinja nav paarliecinaata, ka grib buut ar Tevi...
Viirietim var buut daudz sexa partneru. Sievietei - nee. Taads tachu ir sabiedriibas spiediens vai ne? Liidz ar to sieviete censhas minimizaat sakaru skaitu, bet maksimalizett kvalitaati. Labaak ruupiigaak atlasiit viirieti un ieguut ilgterminja partneri...

orhidea  :) var ķēmoties pat divus gadus viens otram nedodot ..( abiem ir kāds cits ,ar kuru spriedzi noņemt)
paiet laiks, pārbaudījums izturēts:) un var sākties dzīve pēc Kuģa lekcijās mācītā..mūsdienās viss ir iespējams.:)

orhidea  viņam ir daudz filmas ,iemet linku ,lai varam visi noskatīties un novērtēt...

Tessa  jezinj, kadas tik muljkjiibas nepiesarnjo cilveku galvas.

vilx  Ja ir mīlestība, tad visas šitās gudrības jāizmet no galvas. Ja nav mīlestības ,tad nafig šitās gudrības vajadzīgas - un kāda šķirba, no Cēsīm, vai ne no Cēsīm?

Varu arī Bībeles vārdiem - mīlestībā nav bauslības.

puaro  Vai lektors spēja auditorijai minēt kaut vienu pāri, kurš ar godu būtu izgājis šo *ērkšķaino ceļu*.
p.s. tādam pasākumam varētu būt gatavi tie pāri, kuriem vienlacīgi ir vairāki partneri.

White`n`Naughty  Kas tas par bulšitu? Nedot pusgadu un tēlot riebīgo- tak normāls džeks tādu beibi pasūtīs ratā pēc īsa laika posma, it īpaši ņemot vērā ka ´´tirgū´´ ir tūlītēji piedāvājumi, ´´zibakcijas´´ un kas tik vēl ne :).
Šī filozofija ir atvasinājums no senajiem latviešu rituāliem, kur vispirms jauniešus apprecināja un pēc tam, dzīvojot kopā, viņiem bija vienam otrs jāiemīl. Tikai mūsu apstākļos šī versija, lai arī var būt stabils pamats ilgstošām attiecībām, netur krunku.
Principā to darīt var tikai tādos apstākļos, kad abi iesaistītie pie pilnas apziņas un skaidra saprāta ir vienojušies par šādu shēmu un pilnībā apzinās ko dara. Bet tam ir jābūt ĻOTI īpašam prāta stāvoklim.

draboss  Izbrīna cilvēku entuziasms, cilājot šādus sūdus.

dzjuuda  Mani savukārt izbrīna tas, ka sistemātiski tiek popularizēts(un arī uzturēts) viedoklis var to, ka sievietei sekss kā tāds nav ne svarīgs, ne nepieciešams, ne vajadzīgs. Vīriešiem redz vajagot "izlādēties", interesanti zināt - sieviete negācijas, kuras rodas seksuālās neapmierinātības(jeb arī pa prasto - nedabūšanas)rezultātā var pati izdomāt kur un kā "nolikt" - uz bērniem, uz kolēģim, uz tantiņu tirgū, jeb vēl uz kāda cita "plauktiņa"?
"Dot" - slikti? Jā, jā, fui, tas ir kauns un apkaunojums, un viscaur nosodāmi!!!Kad sāks uzskatīt par nosodāmu to, ka sievietes kliedz uz saviem bērniem, pasarg Dievs - sit, nekādi nesadzīvo ar līdzcilvēkiem, kolēģiem, vienmēr par kaut ko plēšās, ārdās, ir neapmierināta ar jebko, staigā kā bumbas ar aizdegtu degli, kas var eksplodēt jebkurā brīdi uz jebko? Tas skaitās ok? Aha, galvenais - iedot reizi pusgadā, gadā, vai vēl kādos tur periodos, ka tik sabiedrība nenosodītu, un pati turētos "rāmjos"! :D

Poteriks  drošs paliek nedrošs, pirms sākt intīmas attiecības, labāk pārbaudīt un mūžu nodzīvot kopā, citādi, ja nu nevarēs...

Vanesa15  Noteikti vispirms vienam kaut nedaudz otru jāiepazīst. Protams cita lieta ir vājprātā niezošas čuras un mērķis ir tikai paberzēties un otrā dienā vienam otru vairs nepazīt.
Dažreiz palasot DG un PA man izsauc smaidu par cepšanos un uzmešanu oho stilā. Ko jūs gribat, ja piekrītat uz seksu jau pirmajā randiņā un nedod dies vēl aklajā. Jūs taču tos cilvēkus nemaz nepazīstat, ne raksturu, ne gājienus, tā kā viss var būt un nebūt. Tik pat labi viņiem var būt mazā krīze savās pastāvīgajās attiecībās, vai sievai MR. Un sasapņojās te, ka nu tik būs. Būs māja, bērnu bariņs un piparkūkas. Bet džeks vienkārši paņēma vienu fikso spriedzes noņemšanai uz viegli iegūstamu objektu. Un čau. Atgriežās pie savējās.
Ja pieejam no tā, ka normāli un sakarīgi vīrieši teiksim 35+ vieni ilgi neklīst, tad 100 punkti tādi nav brīvi, ko varbūt neafišē, vai arī viņi nav normāli ja 100 gadus nevienai nav vajadzīgi:D

edding  "Ja sieviete Tev nedod sexi, tad Tu viņai vienkaarshi nepatiic..vinja nav pārliecinaata, ka grib buut ar Tevi.."
manuprāt nē. Ja viņa nedod sexsi 1.randiņā, tad iespējams, a/viņa nav bezmaksas m., b/Tu viņai tīri labi patīc un viņa grib tavās acīs neizskatīties pēc parastas padauzas, c/ viņa pieļauj, ka kādreiz, pēc pāris gadiem varētu ar tevi apprecēties, tādēļ laika "izmēģinājumiem" pietiek.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu