Saplēstā krūze
Kā gribās satikt nevainīgu meitenei, kura nebūtu "second hand", apprecēt viņu un nomirt vienā dienā dziļā vecumā. Un lai nav Es un _Es gribu to un to, un Es negribu to un to_ , bet lai ir visu laiku tikai MĒS kā tāds divgalvains pūķis! Kuram vēl gribās??AIVIITE Torpēdo, nemot vērā Tavu vecumu, vai nebūtu pārāk cietsirdīgi ar to jauno būtni gribēt nomirt vienā dienā?:)
Torpedo nu, panesās par miršanu .. njā, kas nu kuram tuvāks .. :D
zanducis1970 bet gribās jau TEV
Vaukskis Torpedo, man, taču jau pāris cilvēki ir teikuši, ka pēc nevainīgas nav ko tiekties, jo tur sākotnēji asinis...un tā..man jau paliek šķērmi par to iedomājoties ..varbūt nevajag ! Tā kā meitene varētu būt lietota vienu vai pāris reizes, bet bez bērniem, tādā gadījumā, ja mums viss saskanētu, būtu ar mieru viņu apprecēt un kopā "novilkt" tik ilgi, līdz nāve mūs izšķirtu. Protams, ērtāk būtu aiziet viņsaulē vienlaicīgi, nesāpīgi un dabiski, jo, ja to zinātu, izdotos ieekonomēt uz krāšanas bēru uzdevumiem rēķina, ja pieņem, ka mums abiem būtu pēcnācējs (-i) un tam (tiem) laikus sagatavotu naudiņu, lai būtu par ko norēķināties par apbedīšanas aģentūras pakalpojumiem. Mēs tā gribētu..mēs tā izdarītu..tas būtu superīgi ! :)
sandis84 Viens antiņš raksta feļetonus,bet pārējie uzķeras. Uzjautrinoši. :D
kokto tu noteikti neesi dzimis īstajā laikā un vietā . Odins tevi pieņemtu kopā ar tavu jauno sievu .
Cafe_Noir jēzus! kuram no pāra dziļā vecumā? ja Torpēdas, tad kādēļ nevainīgajai meitenei būtu jānomirst 45 gadu vecumā, pie tam vēl arvien nevainīgai (Torpēdas paša izteiktā vēlme)?
Ananda_A
Precēties tik tādēļ, lai nomirtu vienā dienā? Kā 45 gados vēl joprojām nevainīgs divgalvains pūķis? :DDD
Vai abi domā pēc laulību ceremonijas nolēkt no baznīcas torņa, vai kā?:DDD
Torpēdi, tu tomēr esi savdabīgs romantiķis!:DDD
Saulpurene Gan grāmatā, gan televīzijas uzvedumā, tomēr arī tas laiks (uzvedumā gan tur tāds laiku mikslis izdevies) nav parādīts tik melnbaltā pretnostatījumā. Gana dažādas izvēles tiek izdarītas. Un arī izvēļu iemesli pietiekami pretrunīgi.
Saulpurene Bet grāmata man patīk :)
likky666
Blaumaņa laikos arī bija visādi, tik par to jau tā nerunāja. Kādreiz arī vīrieši bija tā cienīgi, lai meitene saglabātu savu nevainību.
Zini kāpēc cilvēkam nav divu galvu? Tāpēc, ka tad nesmuki izskatītos. Labāk, ka ir viena glava.
Ja nopietni, tad gan jau, ka ir tādo, kas vēlās to pašu. Pieļauju, ka šie cilvēki ir nedaudz vājāki garā, tāpēc viņiem vajag otru tādu pašu, lai justos stiprāki. Burtiskā nozīmē - otro pusīti. Es tomēr gribētu kādu ar savu "es". Lai spētu pilnveidoties un papildināt viens otru. Lai kādreiz arī varētu pabūt vienatnē- ne tikai uz poda (ja vien Tu ar to "mēs" nedomāji arī kopīgu nokārtošanos). Tā, lai varētu padalīties ar jauniem iespaidiem ne tikai par tām darba stundām, kas tika pavadītas atsevišķi strādājot dažādās darbavietās (ja vien Tu a vārdu "mēs" nedomāji arī strādāšanu vienā darbavietā).
| << iepriekšējās | Atbildes 21 līdz 31 (kopā 31) |
