vai banāns,kā uzmabibas aplicinājums pret sievieti,būtu labs attiecību sākums?
Cienītās dāmas,kāds varētu būt jūsu priekšstats par vīrieti,kurš satiekoties ar jum,pirmo,vai iespējams ento reizi,kā uzmanības apliecinājuma simbolu,būtu izvēlējies banānus,kāds būtu jūsu pirmais iespaids par šādu uzmanības aplievinājuma veidu?100sun Jūsu gadījumā, izcils.
eva_ Pēc banāniem es palūgtu saldējumu, jo man nepatīk vienveidība. Ja viņš piekristu, tūlīt noprecētu viņu, jo galvenais tak ir pierīties, turklāt vēl ar simbolisku nozīmi. :DDD
orhidea zoo dārzā vari uzsākt attiecības ar pērtiķi :)
AIVIITE
Tas ir atkarīgs ar kādiem vārdiem, žestu tie tiktu pasniegti......
Izklausās, ka tajos banānos viņš ielicis kādu domu....jāuztver kādu, nu tad būs rīcība vai arī nebus:)
siika_maita Zīgerists savulaik ar banāniem apdāvāja savus vēlētājus... nekā laba no tā nesanāca...attiecīgi šāds -bezgaumīgs/ samērā divdomīgs banāns lai tiešām labāk paliek brokastu kokteiļiem ne randiņiem. tici man pat niecīgs sīkumiņš (kaut kas jauks) vai ziedi būs daudz reizes piemērotāki līdzekļi iecerētās uzmanības piesaistīšanai. ;)
miers2 banāni nav labs attiecību sākums :( es ieteiktu sākt ar šampīti vai vinčuku - ja viņa neko nedzer, tad banāna sūkāšana situāciju izglābs vien uz mirkli
neko
Tādas tās leģendas klīst, ka sievieti galvenais pabarot, regulāri izvest pastaigāties un pārejā laikā ļaut gulēt uz dīvāna. Tad tas esot ideāls vīrietis, ja ar viņu tā var:)
Pašam šādas pieredzes gan nav... bet tak gudrāki cilvēki par mani tā runā:)
siika_maita Ja jau klīst runas par TO ka sieviete jāpabaro lai būtu 100% garantija ka IR , tad vislabākā barība ir olbaltumvielām un proteīniem bagātas vielas , kā piemēram dažnedažādi jūras "kukaiņi" :) Tie arī nebūs tik nepieklājī.
orhidea
:):)) attiecību sākums ar banānu
:):) attiecību beigās dāvini vibratoru
likky666 Man banāni garšo. Nebūtu ne vainas.
limonija Ja te runa par ekonomiju, tad poļu āboli sanāks lētāk;)
madlein
Pazīstu vīrieti kurš ziedu vietā pērk ananasu, ķīnas kāpostu un t.t.
Viņš uzskata, ka pirkt ziedus, ir naudu iemest miskastē.
Cik cilvēku, tik viedokļu!
Par banāniem.
Varbūt lai viņš tai sievietei uzreiz uzdāvina vibratoru.....
| << iepriekšējās | Atbildes 21 līdz 32 (kopā 32) |
