Laulības šķiršanas prasības pieteikums

Man ļoti liels lūgums, vai nav kādam/i aizķēries PRASĪBAS PIETEIKUMS PAR LAULĪBAS ŠĶIRŠANU ?
Ko var atrast internetā, tas galīgi neder.
Liels paldies :)

Sany1979  Pie notāra jau nav ,vai ne?

hipolite  Pie notāra uzreiz visu var nokārtot par tiem 100 eiro. Tiesa neizmaksās lētāk+maksa notāram par prasības sastādīšanu. Ko dos forma, ja nemācēsi atrast un uzrakstīt likuma pantus ar kuriem pamato laulības šķiršanas prasību.

vientulis  Tiesa izmaksās ap 140 eiro + bonusā gaidīšana un vēl citas fīčas! Notārs 100 eiro bez čakara + vēl mēneša laikā par naudu vari savākt savu iesniegumu!
Vai Jūs abi esat gatavi šķirt laulību, iepriekš par visu vienojoties?! Ja nē, tad pie notāra darīt nav ko! Iesniegums rakstās diezgan elementāri, man uzrakstīja notāra palīgs, neko par to nepaprasot! Sākumu diezgan patizlā formā gan biju uzrakstījis!
p.s. Rakstot iesniegumu, vari arī ietaupīt uz laulātā rēķina, pierakstot, ka otrs uzņemas visas maxas, bet tas nu tā!

5kaspars  Skriemels viņu zin,bet man sanāca 70ēbreji viss kopā pie notāra,tas ja ir abpusēji vienojoties ar to kuru šķiries

jollyroger  Varbūt tomēr pārdomāsi?

keryyy  Pie notāra 100eiro + 90e

Pukjuzirnis  Notārs visu uzrakstija ,sēdējām tik un atbildējām uz jautājumiem,nevienu rindiņu pati neuzrakstiju,tik parakstijos un viss Tas laikam tomēr no notāra atkarīgs ,summa arī nebija nekāda lielā,drīzāk maza

MrJones  Taa redz, vins ir....appreceejaas,,..gan jau ar beernus sataisiija..gan jau ka plaani visaadi bija....padziivojaas kopaa....liidz pienaaca tas briidis, kad apnika! Un tagad nav vairs NEKAA...tagad jaatiek valjaa peec iespeejas aatraak, leetaak, eertaak.......!
LAULIIBA mirst...a juus te eirikus skaldat...kapeikpiseeji!
...tfu ble...!

jozolsen  Nesteidzies..Pēc gada viss izskatīsies savādāk..

Trobele  Ja abi piekrītat laulības šķiršanai un nav strīds par mantas un bērnu sadali, tad derēs jebkurš googles tantes paraugs. Bet ja neesat vienojušies par mantas un bērnu sadali, tad nepietiks ar 200 eirām. Jebkurā gadījumā, ja vēlaties ietaupīt, vispirms vienojaties par:
- mantas sadali
- bērnu sadali
- uzturlīdzekliem viens otram un bērniem
- uzvārdu
Kad būsiet vienojušies, tad tā arī norādiet "esam vienojušies par ...."
Tikmēr nebūsiet vienojušies, tiesa meklēs 100 un vēl iemeslus noraidīt. Un bez jurista neiztikt... Un eiras arī būs vajadzīgas... Un nervi un laiks...

3teevadeels  Atlantā var nopirkt šablonu par smiekla naudiņām...

velies  Varu iedot pašpikot un padalīties pieredzē....nav jau žēl....priekš tā jau dzīvojam, lai dalītos un palīdzētu viens otram! :)

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu