Bet kāpēc apaļīgās nav cieņā?
Ir protams vīrieši, kuriem patīk arī apaļīgās,bet viņi ir mazākumā un pārējās apaļīgās viņus jau pārsvarā ir savākušas. Ko gaida citi vīrieši? Esat pārliecināti,ka kalsnās ir tās labākās ? :Dcarlijs mana skatijuma lai esi labsirdiga,bez launuma..tad vari but kaut cetrkantiga..
psychobitch citi ir tie, kurus nevar savākt ne ar apaļumiem, ne kauliem...
Cafe_Noir kāpēc nav cieņā?! ir! pati taču atbildēji - to vīriešu ir mazāk - visām apaļīgajām nepietiek. apaļīgo sieviešu ir vienkārši vairāk kā to vīriešu, kuriem patīk tieši tādas. nu, matemātiski viņus nepavairosi. varbūt jāmēģina klonēt. vai arī ja ir vajadzība pēc vīrieša, tad jāapzina, kas viņus interesē, ieskaitot auguma apmērus un tam jāpietuvinās. tieši tik vienkāŗsi
Ananda_A Vai vari aptvert, kā vīrietim jāraujas seksa laikā un kādas garas stundas abiem ar to jānodarbojas, lai tos taukus nodzītu???? Vīrieši saudzē sevi.:DDD
lighthause Šo teorēmu ir izdomājuši vīrieši .
jurks Ārējais ir mainīgs, šodien kantains, kaulains, bet rīt jau apaļīgs! Iepazīsties ar kaulu kambari un pat nepamani ka jau apaļa- apaļš! Var būt arī tā, ka iepazīsties ar korpulentu, kolorītu un, dzīves ritma izmaiņu rezultātā, cilvēks izmainās! Jo nekas nav akmenī iecirsts! Viss ir dzīvs un mainīgs! Nu vienīgi izņēmums augums, tur nu nekā! Ne pielikt ne atņemt! Nu var būt arī vēl prāta daudzums grūti izmaināms!!
bitter_and_sweet Nu kāpēc nav,skatījos pa TLC raidījumu 300.kg.+,un visām praktiski bija vīri,tajā laikā kad normālās ir vienas.Bet vispār manā skatījumā,vīriešiem patīk arī apaļīgas sievietes,bet tomēr ar formam,lai viduklis izdalītos,bet ja viss ir viengabalains-tas laikam nesaista.Lai gan katram sava gaume,ta kā ir katrai sievietei savs vīrietis,kuram viņa ptīk tada-kada ir un nav svarigi-tieva vai korpulenta.
quimera
Apaļīgām ,daudz ,daudz mazāk sexa.
Vienmēr problēmās ar uzmanību.
Cafe_Noir
Ananda, kāpēc Tu iesaki iznīcināt to, ko cilvēks pēc būtības ilgi un skrupulozi veidojis, saudzējis, uzkrājis? ja cilvēks ir apaļīgs, tad tāds ir bijis viņa dzīves mērķis un piepildījums - viņam tas ir bijis pamatuzdevums, un Tu tagad par nodzīšanu. vispār, neforši.
ja cilvēks būtu gribējis būt savādāks, tad vai nu nebūtu pieļāvis uzkrājumus un nogulsnējumus, vai kaut ko būtu darījis, lai to novērstu. bet te topika autore priecājas. tikai ar vīriešiem neveicas - tie kaut kādi āži pagadījušies - laikam jau patikt patīk, bet bez viņas formām. bet nu latvietes jau lepnas meitas - neies jau savu zaudēt un sevišķi vīrieša dēļ
jasmina33 Cik tas varētu būt skaisti, kad satiekas divi tādi... apalīši un samīļo viens otru... saucot par bumbulīti... :)
orhidea
1.Šīs varētu būt īpaši gadījumi ......:) http://www.delfi.lv/izklaide/divaina-pasaule/sensacijas/sieviete-velas-but-pasaule-resnaka-ligava.d?
id=42415606
2.Šīs ir uz izķeršanu :) http://www.delfi.lv/izklaide/dzivesstils/stils/latvijas-pirma-lielo-izmeru-modele-tatjana-mackevica.
d?id=47166791
3.nu un šīs laikam topā :) http://foto.delfi.lv/album/72424/
4.Bet te nākotne :) http://old.puaro.lv/lv/aprindu-raksti/drebiet-karnas-mode-nak-tuklas-meitenes
laura59 Tad uzreiz pretjautājums - cik gan estētiski skaisti izskatās pludmalē vīrietis ar pamatīgu" buljonu" vēdera vietā? Cik lielas izredzes iepatikties tādam ir sievietei? Tur nelīdz ne labs auto,ne biezs maks. Cik var cepties par sieviešu apaļumiem?
sally_ Katram podiņam savs vāciņš-atradīsi arī savējo.
baluba Sāksim ar to, ka tas apaļīgums jau arī mums katram visnotaļ savs. Kas citam apaļīgs-citam jau pār pārēm dūšīgs. Nu gaumes lieta. No manis nesagidīt lai man patiktos apaļās, bet tā jau mana problēma.
Effy
Es par saviem apaļumiem nesaptraucos. Ja kādu tie satrauc, var iebakstīt sev acī, lai neredzētu :D
Nevienam virsū nebāžos, bet mērdēt sevi badā arī netaisos.
Dzīvē jau visa kā cita ir gana arī bez attiecībām :)
limonija Sāksim ar to, ka svars nav pats galvenais - nav ko kultivēt šo stulbo mitoloģiju. Varētu padomāt, ka pēc visām tievajām rindas sastājušās, bet nepavisam tā nav.
AivarsN Apaļīgajām sievietēm tik šķiet,ka nedaudz mazāk uzmanības pievērsts.Ir pavasaris klāt un papildus siltums vairs nav tik aktuāls. Ko tad lai vīrieši saka,ja tiek brāķēti gan apaļīgie,gan kalsnie? Ja vēl atmet alkohola cienītājus,mazizglītotos,nepietiekami turīgos un spējīgos. Cik tad vairs tur paliek to likvīdu?
RSQuattro
Kā vienmēr viena vai otra galējība - normālas, slaidas neeksistē?
Un: your body is mirror of your mind.
Cik veselīga domāšana ir resnejai, ja viņa var tā izskatīties? Parasti slinka, meklē visādus attaisnojumus, lai tikai nebūtu nekas jādara, jo redz gēni un kas nu tur vēl un turpina rīt tos čipsus un hamburgerus. Ja nevar parūpēties par savu ķermeni, tad ko vispār viņa var.
Parasti resnās ir kopā ar resnajiem, jo abi vienādi slinki un abiem vienādi ēšanas paradumi.
P.s cēlonis kaut kāda slimība, kādēļ cilvēks ir resns, ir labi ja 1 gadījums no 1000.
plavkins Galīgi kalsnas nepatīk taču resnas arī ne. Var piedot tantukiem virs 60g svaru pāri centneram bet ne jau jaunām sievietēm.
Neutrogena Nu nezinu gan... Ja jau netiktu izmīlētas apaļās, tad nedzimtu nākamā apaļo paaudze. :D
straujaa mīlē slaidās....apaļas viņas kļūst pēc tam :) nākamās atbildes
| Atbildes 1 līdz 20 (kopā 62) | nākamās >> |
