Publiskais paziņojums. Vai mēdzat citus PA pasažierus informēt par saviem panākumiem?

Nesen saņēmu šādu paziņojumu! "Tiekamies baudīt viens otro... " Un vairāk nekā! Laikam mani informēja, ka kāds ar kādu tiekas! :DDD

Vai citus arī informēja? Gribētos zināt ko vairāk, kas ar ko un kā veicas... Iedvesmai! Savādāk visi tikai žēlojas par neveiksmēm!

no_matter  Ar mani neviens negrib tikties tāpēc nav neviens arī jāinformē :D

esmu  :)):))Oh kā kāds ne tur uzrakstīja:))Misēklis maz neliekas:)))Jācer ka attapās un otram baudītājam uzrakstīja.:))Kaut gan daži tā mēdz sarunu uzsākt:))Ir gadījies ko tādu saņemt:))

jadore  :D :D nu labi Tev, vismaz esi lietas kursā :D, mani neviens neinformē.

Bjarka  Paldies par Tavu foršo humora izjūtu Lieldienu vakarā! Malacis!

MrJones  "Tiekamies baudīt viens otro... " ...- tas diemzhel, ir aicinaajuma formaa...tak shto...veiksme Tev pashai uzspiideejusi!! :)

Ohforf`sake  Es šodien vienā galvaspilsētas veikalā redzēju uzrakstu, ka divās un piecās dienās viņiem vienmēr svaigas zivis.

Varbūt autori kāds vienkārši gribēja aizvilkt pusdienās baudīt vienu otro?

LaskovijMerzavec  Kad man ir sekss, es obligaati ierakstu vakara plaanaa

VECA_PIEPE  Es taa saaku domaat, ka es baigi rauju tuutaa,...ik katru savaa PK sanjemto piedaavaajumu neceljot publikas priekshaa. I drit vai pufaicinj, kaads skaits diskusiju ir aizgaajis lasiitaajam secen! :D

680skir  -> no_matter
Nu tikai nestāsti, ka ar Tevi NEVIENS negrib tikties.... es vēl pieļauju, ka Ananda_A neliekuļo, bet arī kaut kā īsti nav ticības...

av2  kaapeec kaadam buutu jaazin kas?

sandra111  ne,,,nevis informrja jus,bet aicinaja baudit !!!
ek, jus,,,,ka ta var nesaprast???;)))

jozolsen  Jau aizmirsusi ,kas tas ir?!! It kā jau sklerozei par agru..

piparbecinja  Man neviens neatskaitas un es arī līdz šim. Bet nevaru garantēt, ka neatskaitīšos nekad :D

Teo_  Wo, vecā piepe. Arī nesaprotu, kā saņem vēstuli, tā visam OHO jāpaziņo.
Bet manī laikam skaudība ierunājās, jo neviens neraxsta. Pat nezinu, kāpēc.

ramazoti  ORGA(NI)SMS KLAUVĒJA PIE ANA(KO)NDAS DURVĪM, BET VIŅA SAPRATA, KA TAS SKAĻI DAUZĀS PIE KAIMIŅIENES..:D

ne_meklejumos  Lai kādas dumjības uzraksta, publiskai apspriedei nelieku.

edding  Dažas te ir, kuras skaļi paziņo, ka beidzot arī viņai kāds uzrakstījis.

jozolsen  NEKAD ne par vienu nesniegšu konfidenciālu info ,it sevišķi šeit..

reached  Nu ko jūs, vajag kā Lapsai, iekopēt te vēstuli, un galvenais aCkaitīties, ko atbildēji, jo tur slēpjas gudrības un asprJĀtījbas kalngals. Un ik teikumā uzsvērt, ka ir vīrs, kurš naktis guļ 1, jo sievai nakti jāvaktē IG, kurā visiem viedĀKļiem jābūt ODABRJAM. Un ja viedaaaklis pretējs, to ar steigu JĀNobloķē.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010