Rūgta patiesība vai saldi meli.
Ja ir gadījies nogrēkoties-piemēram spert kādu sānsoli.Ko darīt?Atdzīties otrai pusei savos grēkos un kā būs tā būs,bet sirdsapziņa būs tīra,vai tomēr neteikt neko un dzīvot laimīgi tālāk ar netīru sirdsapziņu!?AivarsN Ievai laba ideja. Ja sievai ieminēties,tā caur puķēm, ka kāda cita acis met,bet es jau uzticīgs. Kas zin,varbūt tā kādu bonusiņu izdodas nopelnīt,kādu jaunu rozīnīti attiecībām.
engeliteS Viennozīmigi neatzīties, jo to otrā puse nekad neazmirsīs, ja pat piedos. Ja grauž sirdsapziņa - aizej pie biktstēva un izsūdzi grēkus, paliks vieglāk.
wolands Ja tas noticis likumsakarīgi - atzīties un tad skatīties vai ir interese no abām pusēm ko glābt, jeb labāk netērēt laikui. Ja tā ir kļūda, kas tiek nozēlota un netkārtosies, tad labāk nē.
Zakonchitis2014 Labāk bišķin svīt un bišķin biter:))))
limonija Teorētiski jāpiekrīt fargo. Bet tas ir ideāls - kad neviens nevienu nenodod...Praksē laikam piekritīšu wolandam.
eksim_braalis
Izskatās, ka autore prasa publikas atlauju arī turpmāk krāpt vīru (anketā pat netiek slēpts), un tāda krāpšana nav bijusi vienīgā reize(kļūme), par kuru būtu pašai jānožēlo un vīram jānolūdzas. Te jau "slimība ielaista", tik nez kādēļ tā "ikdienas rutīna" netiek risināta ar vīru, bet gan ārpus mājas.
O, autorei jozolsens derēs, vismaz morāles principi saskanēs.
DanaL
Apbrīnoju tos cilvēkus, kuris spēj sadzīvot ar meliem. Es nevaru.
Šādu melu dēļ es būtu, pirmkārt, nozēļojama pati savās acīs. Un otrkārt, - vai tiešām mans mīļotais cilvēks ir pelnījis, ka es viņam meloju?
Nezinu. Varbūt šo 2 apsvērumu dēļ man nekad nav bijušas 2 attiecības vienlaikus...
Marta12 Vieglāk ir nezināt....bet,piedod,ar kuru galu tad tu domāji...Ļoti liela iespēja visu sabojāt un laimīgi tālāk vairs nesanāks...
VECA_PIEPE Ja jau kraapshana vien tik ir praataa,... tad sirdsapzinjai ir pofigs cik taa tiira vai arii cik taa netiira!
kika35 Nekad neesat padomājuši, ka var būt tāda situācija, ka partneris ir pelnījis, ka viņu piekrāpj? Darījis pilnīgi visu, lai tā notiktu? Un kad tas notiek, tad var atviegloti nopūsties, jo esam kviti. Un dzīvot mierīgu sirdsapziņu tālāk, nevis justies apbižota, mēģināt otru pārveidot vai rīkot muļķīgas scēnas, kas nekur neved. Vien klusi pasmaidīt pie sevis par viņa neveiklajiem mēģinājumiem slēpt savus sānsoļus. Jo kopdzīve ir forša (un tāda tā tiešām ir), nav vērts to bojāt pāris sānsoļu dēļ. Nekas nevienam nav jāsaka, viss tāpat ir skaidrs. Bet ja pats prasīs, tad atzīšos. Visu izstāstīšu, tā, ka otrreiz vēl padomās vai vispār grib kaut ko zināt. Bet esmu gandrīz pārliecināta, ka neprasīs.
DanaL Nē, kika35, nevaru gan iedomāties situāciju, kad partneris ir pelnījis, ka viņu pioekrāpj. Tā vienkāršā iemesla dēļ, ka no brīža, kad es uzzinātu par viņa sānsoļiem, viņš vairs nebūtu mans partneris. Āmen.
vasaras_romaanam
Neatzīties! Un pat, ja pieķer pie rokas, tad izrauties, aizskriet mājās un teikt, ka tā nebiji Tu. :)
Un, paturēt atmiņā tos jaukos mirkļus, lai, tad, kad sirdsapziņa neliek mieru, atcerēties, cik velnišķīgi forši tas tomēr bija.
kuks10 figņa vien ir,bet ko darīt,ja iekārē un kaisle dara savu..)))nezinu nevienu vīrieti,kas savu zirdziņu slapinājis tik vienā ezeriņā..un tāpat vāverītes,kas palikušas slapjas,ja gadās tas,, īstais" kaut uz īsu brīdi..DDD
mjamma
Kurš teica, ka pasakot otram uzreiz attīrās sirdsapziņa. Māņi.
Galvenais - nemelot pašam sev. Nostājies pie spoguļa un pajautā, kapèc es sevi tā mānu. Redzēsi, atnāks atbilde
Ananda_A
trumpis8 viedoklis 13:34(c) Šo burvīgo vārdiņu "kniebties"aizguvu no ClosT un tā ir oho klasika. Bezmaz kā savulaik Šekspīrs.Tā ka ; visu cieņu!
Ņem vērā, ka par šamējiem; oho klasiķiem-zelta fondu vēl pēc 20 gadiem stāstīs leģendas, kā bija, kurš ar kuru un kā bija un kā viņi kniebās. Kā viņi zupiņu ēda ar otro galu un spārdījās pirms uzčurāšanas:DDD
Kurš tur skaidrosies, bija vai nebija.
Kas attiecas uz mani, šeit man visādas birkas piekarina un diagnozes uzstāda. Nuūuu! Kāda vaina?
luiss
Izskatās, ka autore prasa publikas atlauju arī turpmāk krāpt vīru (anketā pat netiek slēpts), un tāda krāpšana nav bijusi vienīgā reize(kļūme), par kuru būtu pašai jānožēlo un vīram jānolūdzas. Te jau "slimība ielaista", tik nez kādēļ tā "ikdienas rutīna" netiek risināta ar vīru, bet gan ārpus mājas. (c)
Parakstos zem katra vārda !
psychobitch nevajag meklēt nodevībai attaisnojumu - tu pati tāda... ilgi domāju, ko atbildēt uz šo jautājumu un atļaušos izteikt kāda vīrieša viedokli par šeit dabūjamām sievietēm ātram seksam, lielāka iespēja kaut ko reālu sarunāt esot tieši ar precētām kā brīvajām, jāpiebilst, ka vīrietis pats brīvs... šeit mēs tikai filozofējam, kas būtu, ja būtu... dzīve ir skarba un vajag pieturēties stingri pie saviem principiem un nebūs, kas krāpj, kā dziedāja dziesmā no filmas "likteņa ironija" ja jums nebūs līgavas, tad neaugs jums ragi, izlemiet pašix2 vai jums ir vajadzīgas līgavas...
Korneelija1958 Ja ir gadījies nogrēkoties tad manuprāt labāk saldi meli.Kuram tad būs tas lielais labums no tās atzīšanās-sirdsapziņai?Ja tā jau ir ikdiena tad tās jau problēmas abiem kuras acīm redzot neprot risināt kopīgi ,bet gan iet vieglāko ceļu.Gudri jau var teikt risināt,bet tam vajadzīgi divi cilvēki!Otram varbūt ir labi kā ir un viņš uzskata ,ka problēmu nav.
miers2 nevar būt i runas par atzīšanos..un tas ir meli, ka sirdsapziņa moka - vajag ar savu sirdsapziņu draudzēties nevis lekties! tad nekas nemoka. Atzīšanās ir vairāk pazemojoša nekā klusēšana. Tieši tad sirdsapziņa paņirgs, ja atzīsies un nodosi savas palaidnīgās nerātnības
ko_nu_vairs
16:12- sveika, Inese, jeb šoreiz naivo/ ka nesaprot kas ir bitter_and_sweet / tēlo kāda cita ?
Žēl ka tā mākslīgā PA aktīviste slikti prot latviešu gramatiku.
Yvette Ak Tu, jēziņ, ja neesi pieķerts, tad piedod pats sev un dzīvo laimīgi tālāk. Ja pats sev nemāki piedot, tad aizej un noliec baznīcā svecīti un turpat pie kādas... nākamās atbildes
| << iepriekšējās | Atbildes 21 līdz 40 (kopā 46) | nākamās >> |
