Vientuļais daudzbērnu tēvs.

Vientuļa, daudzbērnu tēva ikdiena nav no vieglajām un tikai mīloši gādīgas sievietes klātbūtne spētu veldzēt viņa vientulību vecumdienās.
Dzīve pret vientuļo tēvu ir bijusi skaudra:
Par pirmo savu atvasi, kura tikusi sarūpēta agras jaunības draiskumā, ir tikai bāla nojausma- pirms bērna piedzimšanas, viņš esot ticis iesaukts padomijas laika armijā, dienot Krievijas plašumos, kur saticis savu pirmo oficiālo sievu. Jaunajā ģimenē dzimušie 2bērni, pēc laulības šķiršanas, palikuši dzīvot svešajā zemē- kontakts ar atvasēm ir pārtrūcis, līdz ar to brīdi kā bērnu māte viņu pieķērusi ģimenes gultā kopā ar vienu no savām kolēģēm, kura esot palikusi grūta un viņam nezinot, arī dzemdējusi kopīgu atvasi.
Pēc armijā nodienētajiem gadiem, viņš atgriezies dzimtajā pusē un esot bijis
precējies trijas reizes, sarūpējot ar visām sievām paprāvu pulciņu kopīgo bērnu- cik bērnu pēc skaita, ar katru no sievām, pastāstīt gan nevarēšot, bet to, ka bērni esot 7, to viņš skaidri zinot. Ar šīm atvasēm arī visi kontakti esot zuduši, jo visas bijušās sievas laulību šķiršanās prāvās esot pieprasījušas atteikšanos par uzturlīdzekļu piedzīšanu no tēva bērnu nākotnes labā, ko apliecina tēva rakstisks iesniegums ar piekrišanu, ka viņš nepieprasīs bērniem uzturlīdzekļus savu vecumdienu aprūpei.

Vai daudzbērnu tēvam, kurš dzīvo vientuļa tēva dzīvi, ir cerība satikt saprotošu sievieti, ar kuru dalīt pilnbrieda vientulību, veidojot jaunu un laimīgu ģimeni kuplā bērnu lokā?
Jūsu ieteikumi,...lūdzu!

neko  Spriežot pēc apraksta sievietēm šamais patīk, tad ir visas iespējas.

zibens_gaisma  Cik tur tā darba! Sievieti var atrast, bērnu radīšanas process esot pat tīri patīkams, un ja vecums klauvē pie durvīm un rikšot pa sievietēm vairs nav spēka, tad vecumdienas laimīgi var pavadīt jaukā ģimenītē ar bērnu pulciņu!

limonija  Vilks spalvu metot, bet ne tikumu - tā mūsu senči zinājuši...:)

Vanesa15  spriežot pēc autobiogrāfijas - nē. Bezatbildīgs jāklis. Kura riskēs ar tādu saistīties, zinot, ka visas iespējas noķert viņu ar kaimiņieni vai kolēgi savā gultā? Ko ta visu dzīvi negribēja un nedomāja noturēt to, kas ir? Lidinājās kā tauriņš un sisinaja ka sienāzīts, tagad rudentiņš nāk, vecums klāt, apteksni un čubināšanu redz savajadzējās.
Un ne par velti sievas likušas atteikties no uzturlīdzekļiem. Parasti tā nedara, kaut kas mīklains tur ir apakšā.
Ne bērnos tā vaina. Piecīši arī dzimst. Ar vienu piegājienu liels cipars var gadīties.

uusins  PRIEKŠ KAM?!!!
Kam izjaukt idilli mājās? Sāksies trokšņi, kašķi, trauku plēšanas. Atnes ziedus vienkārši tāpat, seko aizdomīgi jautājumi: "kāds iemesls?". Pa māju pastāvīgi klīstoša neapmierināta būtne. Un ne jau fiziski. Vienkārši - neapmierināta. Kādēļ? Pašai nav ne jausmas... Līdz sāk sekot pārmetumi par lietām, kuras neilgu brīdi atpakaļ pati uztvēra ar sajūsmu.
Sievietēm nekad nav labi: tad mājās par daudz alus, tad makā par maz naudas... :D
Nervu šūnas neatjaunojas. Sargāsim sevi paši, tad arī Dievs mūs sargās! :)

Alvasete  Šitam gan pimpīti saulē izžāvēt.....

edding  Vientuļais tēvs laikam skaitās tas, kurš 1 pats audzina bērnus. Minētajā gadījumā nejūt, ka tā būtu? Jeb jums tur Šotlandijā ne tikai stūre otrā pusē, bet arī apzīmējumi citi?

madaa  Jācer, ka kungs dzīves laikā ne tikai daudz bērnus ir sarūpējis, bet arī īpašumus un labu pensiju vecumdienām. Tad jau kādu atradīs, kas ūdeni padod..

gertrude  man ar to rēķināšanu tā pagrūtāk. ja pareizi skaitīju līdz, tad jau atnākot no armijas bija 4 bērni. pēc tam precējies trīs reizes un katrai sievai pa bērnam? kāpēc viņam vajag vēl bērnus, ja par esošajiem neliekas ne zinis? process iepaticies? ja dienēja krievu armijā, tad jau ir ap 50, kādu vēl kuplu ģimeni? kas tos bērnus izaudzinās un izskolos?

Vanesa15  Iejūtīgāki??? Hehehe :D
Meklē jaunu skaistu un čaklu, lai vēl 5 bērnus uztaisītu un pamestu? :D
Cik tad šim gadu, pats galvenais jautājums.
Es teiktu - izredzes mazas. Ja iepriekšējās sievas nav prasījušas alimentus un likušas parakstīt par vecumdienu uzturlīdzeklu nepiedzīšanu no bērniem, tas izklausās apmēram tā - pazūdi no manas dzīves uz visiem laikiem un vairs nerādies. Interesants būtu īstais iemesls, kādēļ sievas patriekušas.
Nēnu nezinot visas peripetijas, daudzas sievietes gados ķer un kampj jebko, ka tik silts. Bet jaunai skaistai diez vai tāds ciema pirmais puisis ar superīgo pagātni būs vajadzīgs.
Tālāk - līgava jāmeklē ārpus ciema plašumiem - vai tas nozīmē, ka šis defoltā taisās pārvākties pie tās sievietes? Vai pats pirks mājokli? :D

chaachaa  vilks kas skatās uz mežu, vienmēr turp arī dosies. lai vai kā. tāpat kā gājējs ir gājējs, nenoturēsi. ja tik ražīgi mētājis jogurtu pa labi un kreisi, tad jau dzīve pagājusi tīri neko. reproduktīvā funkcija izpildīta uz urrā. :) ko vēl vajag - nosirmojot vēl kādai bērneļus sataisīt?

riks086  Vai viņam ir cerības, to jājautā sievietēm. Mēs, vīrieši, varam tikai vērot no malas - izdosies vai nē...

KOMPETE  Kāpēc uzreiz nelikt pacientam saprast, ka viņa gadījums ir neārstējams??

LaskovijMerzavec  Nav smiekligi....

Solvita555  Ja vientuli veco lauzu pansionaats, buus jautri.

uusins  Terpentīnu viņam pakaļā, ne ožamo spirtu. Jautrībai. Bet malacis, vispār! Mantu nav velti izšķiedis :D

Vinetta  Kāpēc tevi tas tā satrauc, autorīt ?? Vinš ir tavs tēvs vau vrb dēls ?? :D
Un vispār, izbeidz vienreiz te rakstīt savus sadomātos feļetonus un romānus -dari to citur un izdod grāmatas !

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010