Īstā mīlestība
Vai jums ir bijis tā, ka kāds jūsu intereses stāda augstāk par savējām, ja viņš nav jūsu radinieks? Cik ilgi tas tā bija un kā pārgāja?spaarnu_meitene jā bija, ilgi un laimīgi. kā beidzās? nomira cilvēks.
Maribella15 Nav tā bijis. Otrādi gan...
LaskovijMerzavec
Nav vajadzīgs stādīt kāda cita intereses augstāk par savējām!!!
Cita interešu nostādīšana pār savējām neliecina par mīlestību, bet par nevajadzīgu uzzupurēšanos un vēlmi būt moceklim.
neko Tā, ka augstāk nav bijis, tā ka līdzvērtīgi ir bijis un ir vēl jo projām. Starp citu tā tas mēdz būt arī starp labiem draugiem ar ko kopā daudz kam pa dzīvi iziets cauri.
PatiesibasKalns
Bet kādēļ, lai kāds noliktu cita dzīvi par svarīgāku nekā savējo?
Tas liecina par vāju, nogribējušos un uzmanības alkstošu cilvēku.
Ir protams atsevišķas situācijas, bet nu ikdienā? Tā taču ir verdzība!
Chris1986 Nu, visi mēs esam vāji cilvēciņi. Sava vājuma atzīšana drīzāk ir pozitīva, nekā negatīva lieta. kam vajadzīgs, lai tēlotu stipros un nemaldīgos? Sev, citiem? Kāda mārrutka pēc? Es pat teiktu, kas atzīst sevi par vāju un ar daudziem trūkumiem, tam drīzāk ir mazāk putnu, kas nez ko tēlo un lepnojas
PatiesibasKalns
Chris1986 sievietēm nav interesanti ar pakalpiņiem! Nevienam nav!
Sievietes grib gulēt ar īstiem vīriešiem, tādiem kas nekalpo, kam nav kājstarpes dzīvē svarīgāka par savējo!
Padomā par to, jo es zinu ka Tu lasi un izglītojies.
Tātad ja tu esi pakalpiņš sievietei kura pati dzīvē nekas nav, tad automātiski zaudē vērtību ne tikai citu vīriešu un sieviešu acīs, bet arī viņas acīs.
Sievietei vienmēr šķitīs pievilcīgāks vīrietis kuram pašam lietas notiek dzīvē tāds kuram nav laika nevienam nelietderīgi kalpot un ir jādzīvo dzīve savējā. Pat ja esat kopā!
Kalpot kādam bez reāla iemesla ir vāji, visu acīs...
raima Patiesības kalns- sviestu kul. Vājš, nogribējies, ar UDS nav spējīgs respektēt otra intereses, kur nu vēl augstāk turēt. Otru ciena tikai tas, kas pats sevi ciena, tāds ir spējīgs arī saprāta robežās piepildīt otra vēlmes.
Chris1986 Nu, skaidrs. Tad būsim aktieri
PatiesibasKalns
Tev nav jābūt aktierim, ja vien protams to nevēlies.
Es vispār nevaru iedomāties, ka kaut kādas sieviešu muļķības varētu būt svarīgākas par manām lietām dzīvē.
Tās kafijas sviestmaizes un tādi sīkumi ir pašsaprotamas lietas, bet ka man būtu jāupurē savi sapņi un mērķi kaut kāda idiotisma vārdā? Nē paldies!
Es neesmu vergs! Nevienam pat tiem ko mīlu! Es varu izpalīdzēt. Aizskriet uz veikalu vai kaut ko tādu, bet mosties katru rītu ar domu kā lai pakalpo kādam nu tā nav dzīve.
Bet tad atkal tādi kā es ir varbūt 5% no populācijas, kas nozīmē ka 95% no populācijas ir dabiska varētu teikt instinktīva vēlme būt pakalpiņiem, sekotājiem nu vien vārd sakot tādiem kam jāsaka ko darīt ar dzīvi.
Nesakiet ka vēl prasat atļaujas kaut kādam caurumam?
Chris1986 Es tik tā padomāju, ka ja jau visas tā gribēs tos Īstos vīriešus, kam sievietes čībiņas pienes, cik tad viņu tādu Īstu ir un kad katrai pienāks rinda uz pieņemšanu pie Īstā vīrieša?
neko Torepdo: ne visi ir vāji un veido attiecības tāpēc ka ir vāji. Ir gana daudz citu iemeslu vedot ko kopīgu.
Chris1986 Ak, dies, nu kurā vietā es teicu, ka attiecības ir vajadzīgas tikai vājajiem, lai uz kāda reķina veģitētu?? Paši izdomā kkā un man pēc tam par nez par ko jātainojas, ka neesmu ledusskapis :(
DanaL
Neraudi, Chris1986, tu noteikti vairs neesi ledusskapis, pat ja to dikti gribētu, te tagad ir daudz citu tādu, kur iek...kāt, lai gan viena daļa pilnmēness trakuma dēļ izbanoti...
Par tēmu. Būtu jau labi, ja kādam manas intereses būtu svarīgas, bet ja svarīgākas par savām, - vai tas nav kas līdzīgs apmātībai? Tipa, - kas par daudz, tas par skādi...
limonija Kaut arī komunistu idejas necienu, šinī gadījumā esmu par vienlīdzību - jābūt samēram tajās interesēs:)
Geisha Bērna - mātes attiecības. Starp vīrieti un sievieti ir savādākas attiecības.
Labrador Latvijaa nav nekaa iista un orgjinaala,viss ir nekvalitatiivs,bet gliiti iesainjots un reklameets,kaa ljoti labs-saakot ar lupataam,beidzot ar attieciibaam.
spaarnu_meitene
vispār jautajums formulēts ne pārāk veiksmīgi, jo jā, upurēt savas vēlmes otra labā izklausās pēc diagnozes.
Tomēr dzīvojot kopā ar kādu, lai kas tas būtu - vecāki, mīļotais, bērni, ir situācijas, kurās piekāpies un kurās arī otrs piekāpjas, savstarpēja cieņa, elementāra sapratne un nevajadzīgu, lieku emociju pietaupīšaja, jūtoties izmantoti un vēl sazinkādi.
Un jā, brīdī, kad mīli, izdarīt otram kaut ko tikai tāpēc, ka viņš ir palūdzis ir kaifs ;) To spēj saprast tikai tie, kas ir patiesi mīlēti un mīl paši.
Dzīve nesastāv tikai no savām vai tikai no otra vēlmēm, tā ir saspēle. Nav viena pareizā varianta, tāpat arī nav divu vienādu cilvēku, kuriem ir vajadzīga identiska attieksme.
Kas vienam inde, otram eliksīrs - tā kādreiz teica gudri ļaudis ;)
Hmmmm
Tā ir vienmēr.... ka kāds izliekās jūsu intereses stādot augstāk par savējām, .....brīžos, kad grib Jūs aptīt ap pirkstu un apkrāpt!!!
Cita lieta ir palīdzība vai kas cits tamlīdzīgs, kad tam nav nekāda sakara ar interešu prioritātēm, bet vienkāršu interesi palīdzēt vai sasniegt ko citu!
solva40 īsta mīlestība ir un pastāv! Tai nav nekāda sakara ar vergošanu(ko citi te gvelž). Tosajūt abi un izjūt abi! Un nav nekas apkaunojošs, ja pasniegsi kafiju gultā! Vajag atvērt sirdi un iemācīties mīlēt, bet ne baidīties! Nekas nav nosodāms, kas nāk no sirds!
Frezija
Gudrie saka, ka ja pasaulē visi būtu altruisti, nebūtu neviena nelaimīga cilvēciņa.
Bet tik drosmīgi mēs vēl neesam...
nākamās atbildes
| Atbildes 1 līdz 20 (kopā 30) | nākamās >> |
