Paskatoties uz sievietēm ar vīrieša acīm...

Man radās jautājums vīriešiem, bet var diskusija pievienoties arī sievietes...
Kāda tipa sievietes ir pašlaik jūsu redzes lokā, kā jūs viņas raksturotu, darba vietā, kaimiņos, ko jūs redzat sev apkārt, kas jūs iepriecina, kas nē, ko mainītu, ko nemainītu pretējā dzimumā, ja jums būtu tāda iespēja?

terapeite  Labrador!...Tev par šīs tēmas viedokļa atbildi- 3 balles, bet, Tev, Chris1986,-2 balles...sēdieties vai stāviet...Jūsu abu izvēle. Lūdzu iepazīstiet un saredziet un sajūtiet vairāk sieviešu uz šīs planētas vai kaut vai tuvumā. Un neaprakstiet tik subjektīvi(lai neteiktu murgaini) par visām sievietēm vienādi..mēs esam dažādas, kā jau izteicās Lorenco.
Tātad: iemācīsimies pieņemt un cienīt otru ar sapratni un paša atbildību. Ar cieņu.

jozolsen  Ka tikai ļoti labs seksis un produktīvajā vecumā...Vecmāmiņu dzimumaktiņi ar kotletēm neinteresē...
Mainīt personību pēc 23 gadiem nav iespējams..Es jau neesmu mazohists , lai ņetos ar tādu Sīzifa darbu..

fargo  man, piemēram, tarkšķēšana krīt uz nerva. diezgan kartīgi. kad kāds sāk kaut ko stāstīt, nu, labi. kaut ko vienu, bet tad pāslēdzas un nākamo un nākamo un tik stāsta par to, kas ko teicis un kas ko darījis un ko tas viss nozīmē utt.
ja tas viss būtu vismaz kaut cik svarīgi, tas viens. bet nav. nevienam. pat tarkšķētājam. pusstunda var paiet un arī vairāk.

bet tā sieviete nav norma, tas ir izņēmums. laikam nav neko dzirdējusi par piekodinājumu "lai tavu vārdu ir maz!"(bible)

ja tā vispārīgi par sievietēm, ko viņas varētu mainīt, tad es teiktu, ka varētu vairāk svārkus valkāt. un tās frizūras taisīt normālas, vienkāršākas. bez tur visādām, es pat nezinu ka nosaukt... lokām un viheriem. bet tas nav nekas būtisks un kas traucē. manis pēc var arī staigāt tajos bikškostīmos.

jozolsen  Mainītājas dzīvo vienas ar kaķi...Vīrieši izmato un priecājas par to kas ir ,nenainot..Var tikai uzlabot esošo..

marselis  ...)
nez vai butu pratigi kaut ko mainit savu velmju vaditam!
Kas notiktu ar Pasauli,ja to ik mirkli kads parveidotu pec savam nepilnibam?

Dzive perfekta,atliek tiekties pec ta ,kas sirdij tuvs!

jozolsen  Te ir tik daudz tās mainīt gribošās palikušas bez maināmā , ka manam mūžam pietiks ,ko bieži mainīt..Izlasi trīs reizes..

marselis  ps........."Paskatoties uz sievietēm ar vīrieša acīm..."

reala dzive viss process (skatisanas) nedaudz aizklataks ,piebremzetaks,sievietes stingri pieturas pie" masku speles",redzams ,lai saglabatu savu reitingu un iegutu sev velamos labumus.

toties soc.p.-dod plasaku pieredzi un redzejumu-,
oho konkreti veido iespaidu par sieviesu lielu dalu.
Tatad bagatina pieredzi un norauj daudzas maskas.

jozolsen  Te jau arī bābju pietiek , skatās ar sievietes acīm un ´´saprātu´´..

AivarsN  Labradors un Chriss jau diezgan precīzi noraksturoja tās precēties gribošās sievietes,bet Jozolsens zina viņām vienīgo pielietojumu. Visas Mūzas ir laimīgi precētas,bet darbu vadītājām nāksies krietni papūlēties,lai kādu neuzmanīgāku vīrieti nomakšķerētu.Sevišķi,ja tā ēsma vairs nav pirmā svaiguma.😂

miers2  Paskatoties uz to, ko redzam ikdienā uz ielas vai citur sev tuvumā, tad visas sievietes iedalās vairākās grupās pēc pirmā iespaida (neiedziļinoties sīkumos): Burvīgās - kad tādu redzi, tad gribas apstāties un atskatīties atpakaļ Burve! :) Valdzinošās - apstāties negribas viņas dēļ, bet neviļus pasmaidīsi - kāda koņčiņa! Satriecoši forša! :) Iekārojamās - nekā sevišķa no viņām nav, bet pieredze saka, ka gultā varētu būt kārdinošas..vismaz kādu laiku :) viņas uzlabo dienas noskaņojumu un padara dienu smaidošu :) Pazīstamās - ir iekārojamas galvenokārt tāpēc, ka mēs viņas pazīstam un zinām, ka nav nemaz zemē metamas :) Pārējās - ne šis , ne tas - mūsu interese var nodrebēt un sakustēties tikai tad, ja viņas kļūtu pazīstamas :)

piladzoga  Kā vīrieši skatās? ..papriekšu ieskatās acīs ,tad uz kājām..ko saskata nezinu,gan jau paši zin:DDD

Labrador  Palasiiju daamu domugraudus...nu ko tad Jums atliek tuseet Muceniekos.Tur Juus cieniis,pratiis noveerteet,kaa arii buus Juusu cienjas veertas personas.)))

auklite  Ak ,vai ! Kas te notiek ? Gandrīz vai sacensības -kurš nu tam otram dzimumam vairāk ieriebs ! Gribētos ticēt ,ka dzīvē tomēr ir savādāk !

slieksnis  nu man jau divi mēneši apkārt harēms apgrozās, dažāda vecuma, izskata, taču visas viņas ir ļoti labi cilvēki, sirsnīgi, izpalīdzīgi,jautri, ar labu humoru, pa lielam ideālas, ne ko pielikt, ne noņemt

Motomeitene  Stulbi ka runājiet tikkai par finansiālo daļu. Ja sieviete garīgi nobriedusi, tad tas ir ieguvums jebkuram vīrietim. Un ir teiciens, tāds tādu pievelk
Karma un viss, jāatbrīvo savas bailes un jāķer kaifs kaut no mirkļa kas kopā pavadīts. Naudas nebūs nekad pietiekami, bet īstais plecs tas ir sirdsmiers un laime.

jozolsen  Ar ļoti labu seksi ir vismaz cerība piesaistīt vīrieti , vismaz kādu laiku...Vīriešiem kotletes nav lielā vērtē..Bez ļoti laba seksa, pat cerību nav..

uusins  Muļķes ir apkārt! Sevišķi tās, kuras, izpatīkot kādam, piepilda sevi ar silikonu un citiem draņķiem. Smēķē daudz - to neciešu, sevišķi Sievietēs! Ļoti ārišķīgas. Garīgi "tukšas" un trulas. Gatavas krist garšļaukus, ka tik trāpās kāds nogrābjams kumosiņš. Pārlieku iedomīgas. Ļoti nedabiskas. Garlaicīgas "sēnes".
NE VISAS!!! Vairākumā, gan.
Iepriecina Sievietes dabiskums, šarms, iekšējais skaistums - tām, kuras es pazīstu personīgi :)
NEKO nemainītu. Tā ir lielākā muļķība, ko mēs atļaujamies darīt ar otru. Tikai tad viss izdodas, kad otrs pats meklē ceļus un iespējas pielāgoties :)

Edgars37  nebusu originals...monotona masa ar dazadam prasibam, lielakam un mazakam vajadzibam, patik sanemt, kad jadod preti, uzstada robezas un noteikumus...lielos vilcienos, samera garlaicigi...

av2  jaa man buutu burvju speejas, palielinaatu vinnaam visaam.......algu. 2x vismaz. Vinnas saaktu vairaak smaidiit utt.

marekst  Apdomā ko runā, av2, ja pēkšņi kas tāds tiešām notiktu vīrieši pēkšņi nokļūtu daudz neizdevīgākā situācijā, jo varētu atļauties daudz mazāk, bet prasītu no viņiem to pašu ko tagad, kāpēc diskriminēt vīriešus? Tad jau labāk būtu ja vīrieši saņemtu 5x vairāk, lai var visas sievietes vēlmes piepildīt :D

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010