Kādi vīrieši visbiežāk sastopami iepazīšanās portālos?

Lasot kādu portālu izlasīju, ka iepazīšanās portāla galveno kontingentu no vīriešiem veido vairākas grupas:
- Skaistuma cienītāji - Viņi nav spējīgi runāt ar Jums ne par ko citu, kā tikai par Jūsu fotogrāfijām
- svingeri - viņi ir: nekārtīgu dzimumsakaru cienītāji
- pasaku stāstītāji - Viņi ir precējušies un viņiem ir bērni. Viņi dzīvo kopā ar vecākiem mazā dzīvoklītī, un brauc ar vecu mašīnu, kas saņemta mantojumā no saviem vecākiem
- tie, kas zina sev cenu - Parasti viņi savās anketās raksta, lai viņus netraucētu viduvējas meitenes, kā arī parasti uzskaita visas prasības, kurām jāpiemīt viņu potenciālajai draudzenei.
- ne cepta, ne vārīts - Pirmajā brīdī šķiet, ka viņiem nav nekā kopīga ar iepriekš minētajām kategorijām. Viņi ir labi izglītoti, vienmēr uzvedas pieklājīgi, ar lielāko prieku stāsta par savu personīgo dzīvi, kurā viņiem līdz šim nav veicies.
Nobeigumā teksts - Kā redzat, iepazīšanos portālos bieži vien var satikt pavisam savādākus vīriešus, nekā Jūs cerējāt satikt. Tāpēc netērējiet veltīgi savu laiku uz šādiem cilvēkiem. Dzīvojiet realitātē. Jo visi skaistie, gudrie un materiāli labi situētie vīrieši dzīvo reālajā dzīvē.
Jūsu viedoklis..... ar ko nācies saskārties ir Jums? Varbūt ir vēl kāda ievērības cienīga grupa, kas pagājusi secen?

derevnja10  Vēl var glancētajos žurnālos dzīves gudrības pasmelties un pēc tam ohujā paraudāt...:D

adamsone  Pšreizējā iepazīšanās portālu attīstības fāzē - tie, kas nevienai nav vajadzīgi.

dzelzitis1  ...hm...ko tad "cita" meklē,ja te nav ko atrast...

makinlijs72  mazliet pacietības , un hulio vai deivids jums ar uzrakstīs.

trussardi  ...Cien.autore Cita! Tu neesi mana, bet Tu vari but Cita!...

edding  Interesanti, kura mums te ir tā, kura ir aptaujājusi/ un pārliecinājusies, ka teiktais atbilst patiesībai/? Un pat ja tāda vai tādas būtu, diez vai šeit atbildētu.

neko  Pat paskatīties apkārt un izdarīt savus secinājumus neesi mēģinājusi?:)

neko  Ja nu vajag par varītēm lasīt svešu viedokļus, tad tas bija jādara pirms te ielīst, te tomēr vajadzētu savu viedokli vedot. Citādi iepazīsies ar vīrieti, pēc kāda laik nonāksiet gultā un tad zvanīsi viņa bijušajai un jautāsi; "kā viņš vispār, ir vērts"?:)

Deono  Nu tik pat labi jau var tādu pašu sarakstu par sievietēm uztaisīt... Un? Tas būs tikai saraksts,kāda cilvēka viedoklis, kāda kurš cenšas visus zem vienas mērauklas dabūt. Varētu padomāt ka kādam no tā baigais labums

fokapirmais  Tikko sapratu ka esmu supermenis, jo apvienoju sevī visus aprakstītos.
Paldies Tev , citas kundze ( vai jaunkundze ).

una32  Kad bija aktuākli un gāju uz randiņiem , nevienu no šeit minētajiem nesatiku...te ir gana daudz lielisku vīriešu, lai viņiem veicas!

haiku  cita, nevis izņēmums, bet piemērotākais ;)

av2  kaa Tev "veicaas"

Jevpistinija  Ādamsones niša. Visi mēs tur, viņa mūsu flagmanis.

Vaukskis  Varetu vel pievienot t.s tuuristu grupu- tie ir viiriesji, kuri iepzaiisanaas vietnees, piemeram, "Tinderii", iecekojas, jo apmeklee kaadu konkretu pilseetu, valsti. Ljoti liela dalja no vinjiem ir vizuaali pievilciigi, gana situeeti viiriesi ar dziivesprieku aciis, kuri pievelk kaa magneets.Vinji celjo sirdspriekam un meklee vieteejas sievietes, jo taada tiksanaas var kljuut itin kaa par dzeerveniiti uz tortes vietas apmekleejumam. Starp tuuristiem ir daudz musulmanju viiriesu, daudz taadu, kurus ar konkreeto lokaaciju saista darba attieciibas, tie visbiezjaak ir labi gjeerbusies nopietni viiriesi no lielaam un ne tik lielaam starptautiskaam kompaanijaam, aviokompaaniju piloti. Sie ljaudis ir ar izteiktu libido.
Domaaju, ka gan jau arii man naaciesar taadiem saskarties, jo galugalaa esmu savaacis dr.lv t.s. draudzenju baru, kas, neapsaubaami, piesaista arii aarzemnieku uzmaniibu. Es gan attiecibas ar vinjiem neattistu ! Tomeer lasiitais liek man domaat, ka daudzi sadi viiriesi ir materiaali labi situeeti, liidz ar to ne visi no vinjiem dziivo reaalajaa dziivee.

Nerons  Es būšu tas minētais godājamās autores izņēmums, proti no tiem skaistiem, gudriem un materiāli labi situētiem vīrieši, kas dzīvo reālajā dzīvē un kuri šeit parasti it kā neuzturas!
Kā redzat:):):)uzturas gan....pa retam:):):):)

neratni_stasti  It kā jau nosauktajos tipāžos var atpazīt arī kādu no šejienes satikto, taču ne jau nu tādā kariķētā veidā. Toties "ņemamo" kategorija nav paredzēta "pēc definīcijas". Tā ir tā grupa, kas reāli ir pagājusi raksta autoriem secen. :D

bumpastiks  Es arī kā Nerons būšu tikai cita veida izņēmums kas nemeklē vienas nakts priekus,kam nevajag vieglas attiecības bez saistībām un kam sobrīd laikam neko pat nevajag.Gribas vnk pašam ar sevi tikt galā un tad jau es domāju sastapšu to kas būs manis cienīga.

Floriana  Iespējams pa lielai daļai tev taisnība, bet reizēm te gadās kategorija, vienkārši parasti saprātīgi, asprātīgi un visos citos veidos forši cilvēki, tādi pat kā tur ārā uz ielas.

jozefs  Babņiki.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu