Iepazīšanās, pavarsaris

Jaukās brīvās meitenes, sievietes, dāmas nesēdiet te, ejiet cilvēkos, dzīvē... un vīrieši esiet drosmīgāki, uzrunājiet mūs uz ielas, klubā, kafejnīcā, teātrī, jebkur.. un tā kas būs īstā atsauksies, kas nē.. tā nav tavējā...

riks086  Pozitīvi :)

Vanesa15  Var jau visus uzrunāt pēc kārtas, bet ja smukulim sieva aiz stūra pēc kafijas aizgājusi, atrausies pa aci :D

Agatem  Kā reiz iešu uz kino, paskatīšos, cik vientuļi kungi būs kinoteātrī.....

sandra111  ;))

jurks  Lai izdodas!! Lepnums ir tas, kas, bieži vien, liek mums baudīt divientulību ar to!

AivarsN  Vai tad šeit pat nevar? Ierastā vidē kaut kā drošāk.😀

Kristine_78  Red bul paceļ spaarnos es taa skatos :)

edding  Veltas cerības. Es te nesen vienā ekskursijā biju. nekur tālu, tepat pa LV. No 49 ekskursantiem 46 bija sievietes, 2 vīrieši/ ar savām dāmām/ un viens puisītis 5-6 gadi ar omi.
Mūsu vīrieši no mājas neizkust, vienīgi varbūt līdz veikalam.

piladzoga  JĀ uz ielas vīrieši uzrunā un teksts ir šāds "Labdien,kundze.Šodien tāda jauka diena ,vai jums nebūtu kāds lieks cents ????" :DDD

Geisha  Viena dāmīte aizgāja ar tikko iepazītu kungu uz kino. Tikko tumsa tā šamējais dāmītei nazīti pie ribiņām un liek atpelnīt kino biļeti. Kad darbiņš bija padarīts puika aiztaisa bikses un tik viņa to redzēja. Ej uz kino. Būs tev erots + ķinītis.

Agatem  Par laimi uz kino gāju viena un biļete ir pašai:)))Un bija tiešām pilns kino, pēdējo vienīgo vietu paspēju nopirkt, bet vientuļi kungi nudien nebija, vairums tomēr sievietes bija.

velneens16  Nu jā, spešal braukt uz lielpilsētu, sākt visus uzrunāt...bail pat iedomāties ar ko tas pasāciens var beigties :D

marija19561956  Mana galva varbut pavasaris, bet tas kopuma manu uzvedibu nemanis. Laimi var saskatit katra ikdienas darba un steiga,uzsmaidi kaiminiem,darba kolegiem,vienkarsi garam gajejam,pardevejam un pats jutisies labi,sirds mieriga,prieciga. Man personigi vajag virieti-dzentlmeni, nevis kuru katru ,kas nesa bikses.esmu neatkariga un par sevi pati speju parupeties.

sangukuLV  Vadoties pec OHO pieredzes,uz ielas ar nav verts meiginat kadu uzrunat,jo baidos ka rezultats var but tads pats..respektivi ignors!! :D
Redzot simpatisku sievieti uz ielas vai kur citur,vinu uzrunat attur doma,ka vinai no teikti kads ir,jo simpatiskas un brivas,reta paradiba.

Vaukskis  Paldies, tēmas autore, tas ir tik mīļš uzaicinājums ! :) Eh, ja vien tas piepildītos.. . ;)

mellene_x  kolektīvā tikai precēti un tādi, kuri nepatīk..uz ielas, veikalā, benzīntankā, teātrī, koncertos, utt.. neviens klāt nenāk.,..pa bāriem un klubiem nevazājos... iepazīšanās internetā ir visātrākā šajā gadsimtā, par ko liels paldies, ka tāds vispār ir.

Droshs_Plecs  Dzīvē iepazīties ir daudz labāk. Meitenes tevi un tu viņas redzi dzīvajā. Uzreiz var saprast, kā cilvēks izskatās un izvedās. Internetā visi no sevis tēlot var nezin kādus dievus.

Diosa  Ir šāda pieredze, ka uz ielas uzrunā :) tik pārsvarā tie ir "aizņemtie"... ir dzerta tēja un atraidīts uzaicinājums uz kino :)
Sestdien, pat, biju pasākumā - viens riņķo apkārt un ar acīm burtiski "apēd", bet uzdrošināties pienākt klāt un uzrunāt - ne... izvēlējos doties mājup. Šodien draudzene stāsta, ka šamējais apsēdis viņas vīru ievācot informāciju par mani... vai nav drošāk to darīt ar "oriģinālu"?

spaarnu_meitene  nu uz priekšu - lūdzu norādiet tās vietas, kur ta nu tagad jādodas?!

es nopietni !! kas ir tā kustība tautā, dzīvē vai sazinkur, kuras rezultātā var iegūt vēlamo vīrieti?!

tranex83  Uz Olimpiku Saldu aizej.Tur visas damas dabu karoto :D

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu