Kāpēc par intīmo dzīvi nedrīkst runāt publiski?

Ar ko tas ir saistiits,..no kurienes ieviesies,,..Biibete, veedas,,.citi avoti...? Kauns,,.greeks,,..kas ir par pamatu?
Ko dod sabiedriibai tavas intiimaas dziives slepeniibaa tureeshana,..vai..preteejaa gadiijumaa, kaadu ljaunumu nodara netureeshana?
Kultuura,,..vai veicina kulturaalaaku sabiedriibas izaugsmi..,vai shis aspekts tik juutami speej to ietekmeet,,.kaadaa veidaa,,.?
Reakcija,,.nodirshana,,,..vai tad piem., nodirseeji, taa sanaak, staav uz augstaaka kulturaalaa pakaapiena, kaa kaadas intiimaas dziives detaljas publiskotaajs,,....es taa ari nesapratu...?

Jautā MrJones 2017-09-13 23:14

Lele    19 Nu runaat jau driikst...bet vai vajag?

Kas notiek starp diviem, lai paliek starp diviem...
2017-09-13

Bazhix  4 22 Kāpēc Tu aprobežojies tikai ar runāt? Rādīt vajag! :) Mūsdienu laikmetā tam nevajadzētu būt problēmai :D 2017-09-13

neko    15 Varēt jau var visu, bet ir lietas kam jāpaliek starp tiem cilvēkiem, kas kas tanī iesaistīti.
Tas kā vecajā anekdotē
- vai var nodarboties ar seksu Erevānas centrālajā laukumā;
- var bet, labāk nevajag, ar padomiem traucēs.

Tāds ar ir tas ļaunums, nekādas privātās dzīves tev vairs nebūs, jo publiskota privātā dzīve vairs nav nekāda privātā.

p.s.
Tev jau nu vajadzēja labi zināt kāds tieši ir ļaunums un kas notiek no paša pieredzes.
2017-09-14

kuciitee  1 6 Redzi, Joni, ja intīmās dzīves publiskošana un runāšana par to ir izdevīga, tad to arī dara un neklusē...Pilna dzeltenā prese, blogi, intervijas, utt. Nemaz nerunāju par tiem, kas ar savas intīmās dzīves atklāsmēm pelna naudu:)
Par pārējiem ļauju spriest pašiem :)
2017-09-14

Droshs_Plecs  2 3 Drīkst, es bieži runāju. Kur jūs rāvāt, ka nedrīkst? 2017-09-14

AivarsN    6 Ne tikai savu ķermeni,bet arī iekšējo pasauli tā pilnībā varētu atklāt tikai divi mīloši cilvēki un vēlams tikai pēc kāzām. Tas kļūst par viņu savstarpējo noslēpumu,uzticēšanās garantu. Ja kāds no viņiem šo noslēpumu iznes sabiedrībā,tā ir nepiedodama nodevība,jo padara to cilvēku itkā kailu un neaizsargātu svešu ļaužu acīm. Perversā Rietumu kultūra tikai tāpēc visu cenšas padarīt atklātu,lai iznīcinātu vienu no galvenajiem ģimenes svētumiem un līdz ar to arī pašu ģimeni. 2017-09-14

av2  1 2 Pastaastiisi ko baigi labu, citi arii gribees..piedaliities. 2017-09-14

Geisha  2 6 Tāpēc jau tā ir intīmā dzīve.
Sievietes jau nelielās ar savu vīriešu intīmajam spējām kā vīrieši. Labāka gadījumā viena otrai pasaka: "Viņš ir burvīgs vai viņam tur ir TĀDS".
Turpretī vīrieši bieži vien apspriež kāda sieviete ir intīmajā sakarā. Maz to, ka savā vīriešu starpā, bet arī citām sievietēm stāsta kāda kura viņa seksa partnere bija viņa skavās, cik atraktīva, cik seksīga.
2017-09-14

av2  1 6 Geisha - kaa Tu zini, ka viiriessi apspriezz savas sievietes intiimajos jautaajumos? Taa nav, pat tuvu nav ! Nezinu, kaada sabiedriibaa apgrozies, ka taas prieksstats radies..... 2017-09-14

Kencis  6 4 jo tad viss oho uzzin, ka mauķelsonam TAS par mazu priekš gaspažas iebraucamajiem vārtiem. 2017-09-14

dodekaedrs    5 Ko tieši ir vēlme likt publiskai apskatei (apspriedei) no intīmās dzīves? Pozas? Lielumus/mazumus? Stāvēšanu/nestāvēšanu? Nejaušu purkšķi? Priekšspēles detaļas?

Manuprāt, šis viss ir beidzies ar dzimtļaužu laikiem, kad vienā istabā gulēja visi ģimenes locekļi + govis, aitas, zirgs un cūkas, visi bijās Dieva dusmu, un tomēr bērni dzima, jo tie nu bez šī procesa nerodas gan. Kādam kāja vienmēr pa kreisi aizloderēja, jo ārlaulības bērni nav mūsdienu parādība.

Tagad, kad ir visa kā tik daudz un informācija lido ar Hermeja sandaļu spārnu ātrumu, bet iespēja randiņot un lielākajam vairumam darbspējīgo cilvēku ir savi personīgie vai arī īrētie dzīvokļi, ir tikai saprotama vēlme atstāt kaut ko tikai sev...
2017-09-14

Nellda    5 drīkst. kas gan to var aizliegt? bet tikai par sevi. 2017-09-14

Mela    7 Bībele noteikti. Laikam arī vēdas. Tas ir visās reliğijās.
Izskatīt to var dažādi, bet patiesībā tā ir vuslielākā enerğijas apmaiņa divu cilvēku starpā.
Sabiedrības vērtību skala ir sašķiebusies... un, mandomāt, intīmās dzīves publiskošana un primitīvas alkas pēc seksa grauj pamatus - ğimeni un tās vērtību....
2017-09-14

baluba    5 Kurš teica ka nedrīkst ? Gribi par to parunāt - uz priekšu :) redzēs kam kur kājas aug .... 2017-09-14

AveneSarkana    1 viss, kas pateikts citiem "iecementējas", aiziet "ļaužu valodās" kā fakts. No viņa sagaida tieši un tikai to, par ko kādreiz "uzzināts". Vai arī "mēģina izmainīt". Bet cilvēkam patīk būt brīvam, eksperimentēt. visās jomās, arī šajā. Cik nu vien brīvība vispār iesējama, esot cillvēkam. :) 2017-09-14

Sallija2  4 4 Nu te PA anonīmi var un pat vajag parunāt arī par intīmo. Bet dzīvē ar savu seju un otras puses detaļām nedalītos gan, jo cilvēki ir ļauni. Pats jau arī šajā vidē vari novērot kā reaģē, te jau pat anonīmi pajautājot tiksi kaunināts un teiks ka par tādām lietām neklājas runāt utt. Un tās runāšanas jau arī atšķiras, viens ir kad kaut kas nomāc vai kaut ko nesaproti, bet pavisam kas cits ja bravurīgi apsmej kādu ar ko bijis kontakts. Gadījumi dažādi, bet jo jaunāks cilvēks jo brīvāk ar viņu var runāt par šiem jautājumiem. Ar 20 gadīgu džeku mierīgi visu var pārrunāt, bet ja vīrietim 40+, tad ir grūti, viss tik saasināti tiek uztverts, pat ja redzi, ka viņam ir problēmas, acīmredzot pats to apzinās un tāpēc tik saasināti reaģē. 2017-09-14

IlonaB    9 Kāpēc nedrīkst, liec tik vaļā. Pats jau piedzīvoji, kas notiek.
Ja cilvēkam ir kaut kas mīļš, dārgs, svēts, tad viņš to sargā un nenomet tirgus laukuma putekļos garāmgājēju vērtējošajiem skatiem, nicinošajām piezīmēm un jaušām vai nejaušām dubļu šļakatām.
2017-09-14

Tessa  5 26 redzi, Dzhoni, nodirseji, ne nodirseji, bet kkas svariigs tev shaja dziive nav iedots, un visupirms ta ir izpratne par kopabushanu, attieciibam, gjimeni, un, ka redzam, arii intiimo dziivi.
tu neesi pieljavis domu, ka cilvekus vispar neinterese citu intiima dziive? nav jau aizliegts par to runat, neviens tevi cietuma neliks. bet vot nu galiigi neinterese.
tapat es neesmu sastapusi tadu, kuram ir viss ok, bet vinjsh atnak uz darbu un stasta kolegjiem, kads sesks vinjam bija no riita. jo ta ir ikdiena, tas ir normali, tas ir jauki un man nav tas citiem jastasta.
par parejo atrakstiijas jau citi PA pasazhieri. ja tev butu normalas, realas attieciibas un normala izpratne par tam, tu jau sen butu gadiigs gjimenes tevs, tev rupetu pavisam citas lietas.
bet nu ka jau es saciju-nav dots, nav ielikts. Viss nak no berniibas.
2017-09-14

Geisha    1 av2! Pagaidām vēl apgrozos Lv sabiedrībā. 2017-09-14

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu