seksuālās aktivitātes atšķirība

Tēma jau cilāta, bet tomēr izvilkšu to vēlreiz dienas gaismā. Nav noslēpums ka daudziem pāriem ilgstošu attiecību laikā atklājas būtiskas atšķirības seksuālajā dzīvē. Šoreiz es runāju par seksa biežumu, nevis iemīļotākajām pozām utt. Domāju ka dzimumam te nav būtiska nozīme. Viens grib reizi pāris nedēļās, otrs katru dienu. Jautājums - vai tādā situācijā sānsoļi ir krāpšana? Formāli bez šaubām. Tomēr situācija nav viennozīmīga, jo viens negrib, bet otram ir jāpieskaņojas laužot savu seksualitāti un no dabas doto dzīves ritmu. Kādi viedokļi?
Jautā Kurts69 2017-11-14 09:59

puuuka    15 Nu ja Tu vari ar savu otro pusīti sarunāt,kad ej pie kādas citas paseksot,tad droši vien tā nebūs krāpšana:) 2017-11-14

_Rainbow_  2 11 Var redzēt, ka neesi precējues vai arī nekad neesi sapratis laulību būtību!
Un lai tu nedaudz vairāk izglītotos - pastudē, kas ir tās lietas, kas nosaka, cik bieži konkrētais cilvēks "grib"!
2017-11-14

av2    6 tad jaaiet pie profesianaaleem , par naudu. Tad it kaa....kaada kraapssana. Cits variants ir mekleet miillaako. Un taadaa situaacijaa, ja reiz sex ir super, agri, vai veelu, viens ...vai pat abi samiilaas, un tad.....tad ir probleema :( 2017-11-14

baluba  1 4 Jāpieskaņojas abiem, un jāiziet uz vidējo aritmētisko. Ja tam nevar ziedoties, tad tā noteikti vairs nav krāpšana :) 2017-11-14

Skarlete  1 11 Minēšu (centīšos būt saprotoša): autors pavada te lielu dienas daļu, seksuāli "uzvelkās" un tad nu nezin kur vien likties...draudzene visu dienu norūpējusies, darbs, veikals, mājas...sexiņu negrib!

Nu tad, ja cilvēks ir izdarījis visu, visu, visu iespējamo, lai otru iepriecinātu, atvieglotu ikdienu, radītu to gribēšanu...bet bez rezultātiem, tad var runāt tālāk...līdz tam viennozīmīgi - KRĀPŠANA!:D
2017-11-14

Bonny    6 Mīļākās meklēšana noteikti ir vēl lielāks grēks, jo parasti neviena sievietes ar precētiem neielaižās. Tādā gadījumā, lai apmierinātu savas seksuālās vajadzības, precētiem nākas melot, tēlot un izlikties, kamēr sieviete/s neko nenojauš, iekš kā iesaistījusies.
Savukārt, tāda lieta, kā brīvu sieviešu iesaistīšana tādās netīrās padarīšanās - tas ir noziegums pret to sievieti, kurai tiek melots (jo kā gan savādāk?).
Risinājums viens - psihoterapija ABIEM. Tas pats V. Rudzītis esot ar lielu praksi šajos jautājumos.
Ja nepietiek naudas pāru psihoterapijai, nu, tad vēl atliek prostitūtu pakalpojumi.

Kas tur nesaprotams? Ne jau pirmo dienu pasaulē dzīvojat! Vai nu situāciju risinat profesionālā līmenī vai samierinieties, atbisltoši ieguldījumam.
Šādas situācijas pat pie profesionāļiem atrisināt nav vienas dienas jautājums un pavisam prolēmu nerisina šādos portālos. Vismaz nezinu nevienu, kas kaut ko te būtu atrisinājis.
2017-11-14

M_ela  2 6 :)
nožēlojami, vienkārši nožēlojami
2017-11-14

Bonny  1 6 Kas tur labs, proti, kas labs tajos melos, attieksmē pret brīvām sievietēm???
A ja nemelosi un nenotēlosi, tad kādā veidā domā izraisīt brīvo sieviešu interesi?
Pateikšu priekšā - nekāda!
Ko nodara meli ar manipulācijām attieksmē pret brīvām sievietēm, nepadomāji?
Nu protams, kam tev domāt par sievietēm. Tādiem kā tu, temas autor, attiecības ar krānu svarīgāks par citu, tev nepazīstamu cilvēku. Zemiski! Citādi nekādi nevar to vērtēt.
2017-11-14

kokote    11 Vai autors vēlas saņemt atļauju no oho un dalīt atbildību par savu rīcību? Šīs dilemas ir katram pašam jāatrisina, izmantojot savu vērtību skalu, rēķinoties ar iespējamājām sekām. Katrā konkrētajā gadījumā ir tik daudz risku un ieguvumu, kurš pateiks kā labāk?
Ja māki tā izlavierēt, ka sieva pat nenojauš par Taviem sānsoļiem, ka mīļākās netiek turētas veltās cerībās, bet izprot reālo situāciju - karogu rokā un uz priekšu.
Atbildot īsi un kodolīgi uz jautājumu: jā tā būs krāpšana, lai kā Tu mēģinātu pats sevi attaisnot.
2017-11-14

Tinte  1 7 "Tomēr situācija nav viennozīmīga, jo viens negrib, bet otram ir jāpieskaņojas laužot savu seksualitāti un no dabas doto dzīves ritmu."
Šis ir jāskata arī no otras iesaistītās puses. Kāpēc tam gribošajam seksualitāte tiek "lauzta" (retāk dabūnot)? Arī mazāk gribošais tiek "lauzts", ja dod negribot. Dabas dotais neparādās pēc n-tajiem gadiem, tas ir otrai pusei zināms jau attiecību sākumā. Nu nevajag veidot attiecības, ja nesaskan gribēšanas biežums!
Bet, ja gribēšana kādam samainājusies laika gaită, tad gribošajam jāpaskatās uz sevi. Ko viņš dara vai nedara, ka tā pazudusi.
2017-11-14

Astronaute  2 19 Vīrietim jārūpējas par savu sievieti, jānopelna tik daudz, lai viņai nav jādomā par VISU ģimenes vai pāra budžetu - abi vienādi atbildīgi. Jāpalīdz mājas darbos - atkal abi vienādi atbildīgi. UN - jāpiedāvā tāds sekss, no kura sieviete nevar un negrib atteikties. Un sievietei kaut vai rīta sekss katru rītu - nekad savam vīrietim neatteikt. Un ja arī nav orgasms katru reizi, tad ir prieks par pasākumu un to, ka vīrietim ir labi. Un nevis rādīt skābu ģīmi, ka kaut ko izdarījusi viņa labā, bet sabučot un gulēt tālāk. Nekas taču nav labāks par divu cilvēku garīgu un fizisku saplūšanu. Abiem attiecībās jaut kas ir jāiegulda un jāmācās gūt prieks ne tikai no ņemšanas, bet arī no došanas.Atkritīs daudz psiholoģisku problēmu. 2017-11-14

neratni_stasti    8 Manuprāt, sānsoļi vienmēr ir krāpšana. Nekad neesmu spējusi saprast šito "nav noslēpums ka daudziem pāriem ilgstošu attiecību laikā atklājas būtiskas atšķirības seksuālajā dzīvē" - manuprāt, tas atklājas visnotaļ ātri, ja vien uz zagsu neskrien pirmajā iepazīšanās nedēļā. Attiecīgi - tas nav nekāds attaisnojums sānsoļiem. Āmen! 2017-11-14

jadore    3 Būtiskas atšķirības seksuālajā dzīvē atklājas tiem pāriem vai indivīdiem, kuri sevi nepazīst un nav spējīgi runāt par seksu attiecību sākumā, jo pretējā gadījumā jau sākumā tiek saprasts vai partneris ir saderīgs.
Trešās persons ´´aizmuguriska´´ ievilkšana attiecībās ir krāpšana. Ja ar partneri sarunā, ka abiem vai vienam ir atļauts dzīvot seksuālu dzīvi ārpus attiecībām nav krāpšana, jo tur nav melu.
2017-11-14

M_ela    10 12:17
(c) Nesen lasīju, ka zinātnieki konstatējuši likumsakarību starp sliktu atmiņu un seksa atkarību. Tātad - tie kas vienā laidā domā par seksu, parasti ir ar sliktu atmiņu.

Es šeit meklēju slaidu, inteliģentu, ar humora izjūtu apveltītu sievieti, kas ar mokām atceras iepriekšējās dienas notikumus:)

Tātad - pliki novērojumi un pieredze - seksa atkarība nav pamats attiecībām :) un nebūs...
es vienā tēmā skarbi uzrakstīju, taču, kamēr savu fizioloģiskā šķidruma noplūdi, dažu sekunžu konvulsijas un to īso "kaifa" sajūtu liksi pirmajā vietā, nekas nesanāks... tas ir - attiecības ar sievieti nesanāks...
2017-11-14

riks086  1 4 Interesanti pavērot, kā dvēseles un izteiksmes reinkarnācija notiek no viena profila uz citu..... tikai nu "pirkstu nospiedumi" nemainās :D :D :D 2017-11-14

helgucis1  2 6 Autora tekstā ir ļoti pareizi izteikta vīrieša loģika, vēlmes. Diemžēl daudzas sievietes to nesaprot vai arī saprot par vēlu. To varu attiecināt arī pati uz sevi.
Vīrietim nevajag perfekti sakoptu māju, vienmēr vakariņas, bet gan jauku , gribošu sievu blakus. Vīrietis nav mazs bērns un māk, var izdarīt pats visu un sieviete nav viņam māte, lai ucinātos, apčubinātu, bet gan sieviete, kuru viņš iekāro un vēlas.
Sānsoļi agri vai vēlu sāksies, ja ir šī neapmierinātība un pārsvarā ar laiku arī laulības izjukšana. Var jau kādu laiku mētāties uz divām pusēm, bet pats vīrietis no tā nogurs un ies tur, kur ir bauda, sapratne un līdz ar to apmierinātība. Tas vīrietim ir būtiski un svarīgi.
Jā, tā ir krāpšana, ja jāatbild uz konkrēto jautājumu, bet tajā pašā laikā noliegt savas vēlmes, tā skaitās upurēšanās otra labā. Tas jādomā pašam ko īsti vēlies.
2017-11-14

neko    14 Minēšu (centīšos būt saprotoša): autors pavada te lielu dienas daļu, seksuāli "uzvelkās" un tad nu nezin kur vien likties.
----
Man ir otrādi, ja esmu nevietā un nelaikā pārāk neķītrā noskaņojumā ar steigu eju palasīt oho PA komentārus, un viss uz reiz pāriet:)
2017-11-14

Epifanija  1 3 autors izvēlējies situācijas atrisināšanai vispiemērotāko līdzekli un tagad gaida apstiprinājumu sava gara darba atklāsmei, ne, kā radīt sava laulāta dzīvē to vēlēties biežāk, bet gan to, kā apmierināt tikai savas vajadzības.. vai domājot tikai par savām vajadzībām, pastāv iespēja nodzīvot līdz nāve mūs šķir, kāpēc, vispār tad ir vajadzīga vairs šī kopdzīve, vai tā balstījās tikai uz to un kur citas vērtības? 2017-11-14

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu