Skarbā realitāte: Pie kā ved dzimumu vienlīdzība?

Internetā jau sen plašu rezonansi ir ieguvis Šeronas Stounas citāts – “Mēs pašas esam kļuvušas par tiem puišiem, kurus jaunībā gribējām apprecēt”.


"Mēs gaidījām, ka viņi par mums rūpēsies, atrisinās mūsu problēmas, glābs no šīs netaisnās pasaules cietsirdības…Bet mēs sapratām, ka viņiem vairāk ir vajadzīga mūsu palīdzība un mūsu rūpes. Un mēs pašas nesapratām, kā sākām viņiem sniegt visāda veida uzmanību, negulēt naktīs un visu paspēt. Mēs viņus katru dienu glābjam no bada, netīrītas mājas, temperatūras, iznīkuma un vientulības…glābjam tā, kā gribējām, lai viņu glābtu mūs.Mēs cerējām, ka viņi pelnīs tik daudz, lai mums dāvātu skaistas lietas un lutinātu ar patīkamām dāvanām. Bet mēs nepamanījām, kā nonācām otrā darbā, kā sākām domāt par esošajām problēmām, kā sākām paļauties tikai uz sevi. Un tagad mēs pašas nopelnām sev iztiku, un pērkam dāvanas saviem tuviniekiem. Mēs esam kļuvušas patstāvīgas un neatkarīgas, kādas gribējām, lai ir mūsu vīrieši.

Mēs sapņojām būt vājas, aizsargātas un dažreiz kaprīzas, lai mūsu vīrieši vienmēr būtu blakus, un sniegtu atbalstu pat tad, kad mēs vannasistabā ieraudzītu zirneklīti. Mēs arī pašas nesapratām, kā no neaizsargātām meitenēm, kuras baidījās no visa kā šajā pasaulē, pārvērtāmies par spēcīgām sievietēm. Tagad mēs mākam par sevi pastāvēt, un pat esam pārstājušas nobālēt, ieraugot kādu kukaini! Mēs esam kļuvušas izlēmīgas un bezbailīgas, tādas, kādas gribējām, lai būtu mūsu vīrieši."

(c) Ideju Kabata

Jautā peedas_rasaa 2018-01-02 13:33

Nerons  8 3 UN!?
Ar ko ir slikta vai nepieņemama reālā dzimumu vienlīdzība?!
2018-01-02

janisqwerty  7 7 Nu bet tas tacu ir briiniskiigi !!! Var mieriigi ekonomeet uz traktoru degvielas suutot sadas ,,daamas ,, smagos lauksaimnieciibas darbos ,lai vinas nenodariitu savaa mulkibaa ljaunu sev un apkaartejai pasaulei !!! Vispaar uzn ielaam sajaa hamburgeru eeraa tiesaam daudz ,,viriskigo lezbiesu ,, tipa daamu ar uusinaam no testosterona parpilniibas !!!! 2018-01-02

riebekle  2 5 Man tuvāks mūsu pašu latviešu teiciens - ko sēsi, to pļausi. :) Un par to topikā rakstīto, nu nevajag vispārināt, nav jau visām tik traki. :) 2018-01-02

janisqwerty  9 3 Vai sadaa gadijumaa nebutu japaarskata svetaa seiha Abdulrahmna al Sadiika ar autoru kolektiivu gramataa ,,Kaa pareizi sist sievu ,, noteiktie normatiivi ??? Pagaidaam aizliegts tievas sievas sist ar koku , bet ja vinas tik viriskiigas , tad tas domaaju vinas tikai norudiitu !!! 2018-01-02

Tessa  6 6 nekad neesmu bijusi neaizargata, vaja, kapriiza. mani nekad nevajadzeja glabt, vienmer paljavos tikai uz sevi. pieturos pie parlieciibas, ka cilvekam pasham janodroshina sava ikdiena. ja ir kada shaize, neparedzeta, un viirietis pat var nebut tavs viirietis un piedavajas paliidzet, iespejams, to nemaz nevajadzes.
bet tads viirietis viennozimiigi iegus manas aciis +500 punktus.
domaju, ka viss tas, ko apraksta, ir parspilets. ir parspileta sievieshu loma Ugju Kugju un citu mesiju vestiijumos. Protams, sieviete ir jasarga, jaciena un jaatbalsta. Bet to pashu sievietei japrot dot/sniegt arii viirietim. Ta arii bus ta vienliidziiba un sadarbiiba starp diviem.
2018-01-02

neko    10 Tessas komentārā visam varētu piekrist, izņemot: "Bet to pashu sievietei japrot dot/sniegt arii viirietim."

Nu ne gluži to pašu, ja vien viņa nav kopā ar otru sievieti:) Vismaz es negribētu, ka pret mani izturas kā pret sievieti.
2018-01-02

kokote    9 Nekad neesmu bijusi par dzimumu vienlīdzību, bet gan par LĪDZTIESĪBU. 2018-01-02

Laimnese  1 10 Janisqwerty, Tu laikam esi aizmirsis, ka Tevi ir dzemdējusi sieviete... 2018-01-02

Nerons  2 7 ...izskatās ka dzimumu vienlīdzība ved pie gumijas lellēm un gumijas izstrādājumiem.....kas nu kuram dzimumam piedienās!
Mja!Kuda katitsja etot mir!?
2018-01-02

janisqwerty  6   Laimnesei ! kaads sakarsv dzemdibaam ar zinaatni ??? 2018-01-02

Laimnese    5 Janisqwerty, es nerakstīju ne par dzedībām, ne par māti, bet par sievieti....tā izskatās, ka vienkārši Tu ienīsti sievietes...tas ir tikai mans viedoklis...varbūt maldos, bet Tavi teksti... 2018-01-02

Lele  2 4 Es nekad neesmu sapnjojusi buut vaaja, kaprizai..vai viiriec mani uztur...

Tieshi otraadi...vienmeer esmu sevi uztveerusi kaa pastaaviigu un sapraatiigu buutni, kura pati sev pilniibaa uztureet. Un man ir interesants tikai taads viirietis, kas pats sevi uztureet un apgaadaat. Viiriec un sieviete man noziimee partneri, kas iet roku rokaa un skataas vienaa virzienaa...

Aizsargaat, apgaadaat...tas man vairaak saistaas ar beerniem liidz pilngadiibas sasniegshanai..
2018-01-02

solvitas  2 10 Tessa ir tanks! Man gan gribētos būt vājai un sargātai. Lai man nav pašai remonts jāorganizē un flīžu līmes jāizvēlas. Lai es varētu nezināt kas ir stellatslēga, plaķenes un līmeņrādis. Lai man nevajadzētu servisā runāt par lietām par kurām man nav nekādas sajēgas un ķert stresu, ka atkal kaut kāda lampiņa deg vai gluži otrādi nedeg. Es patiešām gribu stipru, mierīgu un materiāli stabilu vīrieti. 2018-01-02

Lele  5 2 Solvitas...bet taadas lietas muusdienaas atrisina profesionaalie servisi....
Es nezinu, kas ir plakjenes un netaisos zinaat...man taadas prasiibas ir pret professionaaljiem..

Un to laiku, kameer profesionaalji straadaa, pavadiit kvalitatiivi ar savu viirieti :-)

Nu ok...ja tavs viiriec ir buuvnieciibas profesionaalis...un taa ir vinja sirclieta, lai vinhs njemas...bet, ja viiriec ir profesionaals citaa jomaa, tad, kaapec vinjam buutu jaataisa mashiina vai jaaliimee tapetes? Ir citi laiki...
2018-01-02

Saara      man vienmēr šķitis, ka štounas kundze rubī fišku...māk izteikties, bet šodienas oho pienesums ir kronis! skaisti patiešām.
mana māsa jaunībā sapņoja apprecēt puisi bez jebkādiem zemtekstiem, kas no viņa pienāktos, droši vien pati būtu gatava aknu ziedot, lai tikai būtu kopā ar viņu, jo viņš bija tik skaists. Pēc principa, ka mums tiek atņemts dārgākais karmas atstrādāšanas nolūkos, vai arī pēc principa, ka nedrīkst vienu sievieša gabalu darīt par daudz laimīgu, viņš apprecēja citu, apbērnojās un pamazām novecoja.
ko viņa? atrada citu -atkal pēc tā paša principa, ka tik skaists. Ir laimīga!
2018-01-02

mikse  2   nē, mēs nevaram kļūt par tiem tur puišiem! Nu nevaram! 2018-01-02

Tessa  1 4 Tessa toch nav tanks. parasta sieviete ar saviem krenjkjiem un punjkjiem, no ka nemaz nekaunas.
neko, nu ta tev arii kada normala pa taisno radiis, cik tu esi sargats un tamliidziigi. nu tu taisns briizhiem esi ka dzelzcelja špala, blin.
2018-01-02

JOHAIDI21  2 5 Solvit ! Bet vai Tu būsi tā,kura ies uz barikādēm,vai Tu būsi tā,kura būs ar mieru mirt lai aizstāvētu savu ģimeni ? nevajag aizmirst par virieša patieso lomu ģimenes un dzimtu dzīvē!Agrāk ,sievietes,saprata savu lomu ģimenē un cīnījās par savu ģimeni,cienīja vīrus,bet mūsdienu padauzas ,liberāldemokrātijas propogandas iespaidā ,vairs nespēj izprast un saskatīt to robežu kuru atdala vārdiņš "pienākums". Tiikai nostājoties aci pret aci ar nāves draudiem,cilvēks vienā mirklī spēj parvērtēt un izprast dzīves jēgu. Solvit ,ne gods ,ne laime nav apslēpts sievietes kājstarpē! Un izcīnot savas līdztiesību tiesības,jūs esiet iznīcinājušas vīrieša lomu ģimenē. Jūs strādājiet,bet tai pat laikā,sekojot senču tikumiem,jums būtu jākur pavards un jāaudzina bērni,un ne jau tādi kā mūsdienu deģenerāti,kurus interesē grupveida sexs vai zeķes ar mežģīņu maliņām!!! Ģimene ir svētums ko uztur sieviete,bet tiklīdz jūs uzsākiet darba gaitas,jūs atņemiet to ienākumu daļu,kura bija jāsaņem jūsu vīriem,lai varētu jūs uzturēt. Blondīne bez intelekta-tas pats kas limuzīns bez degvielas ! 2018-01-02

solvitas    6 Lele, man nav tik daudz naudas, lai par visu samaksātu kādam. Tāpēc nākas vien pašai čerez ņemogu to darīt.
JOHAIDI21, un ko darīt, ja nav tas intelekts iedalījies? Ne jau es to emancipāciju izdomāju. Nav man ne vīrieša aiz kā slēpties, ne pašai spīdošā intelekta un naudas kaudzes. Kaut kur lasīju, ka tas intelekts tikai 4% populācijas esot. Ko tad lai pārējie 96% dara?
2018-01-02

JOHAIDI21  3 1 Solvit.pirmkārt,tu lasi nepareizus tekstus,jo ...ar intelektu nepiedzimst,intelekts tiek iegūts caur zināšanām,kuras ,normāls cilvēks,iegūst savā dzīves gājumā. No psiholoģijas...pirmais solis nosaka visa pārējā dzīves gājuma virzību.Un tas tiek ielikts cilvēkam šūpulī caur vecāku gādību.
Pārējais ir paša indivīda rokās.Vienas skrien uz augstskolām,citas uz paneli. Kāmēr vienas risina krustvārdu mīklas,otras pēta Playboy vai modes žurnālus. Bet ...vīrietim jau nevajag to jūsu narcisimu,vīrietim vajag sievieti! Vīrieši nekad neprecas ar modeli,vīrieši precas ar sievieti !!! Un ja cilvēka mērķi var izteikt naudas vienības,tad tur jau ir skaidrs,ka tāds mērķis ne arī pats cilvēks nav pat pusgraša vērts. Viss ,šai pasaulē,ir paša cilvēka rokās!
2018-01-02

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu