Vai jūs, kundzes un jaunkundzes, aizstāvētu savas tiesības tikt pavestai?

Sakaraa ar rakstinju par Francijas sievieshu petiiciju.
Jautā JurisK 2018-01-10 14:59

Drole  11 3 Lasi uzmaniigaak. Taa bija feministu petiicija. Nekaada sakara ar sievieteem.

https://fr.news.yahoo.com/f%c3%a9ministes-accusent-signataires-tribune-monde-m%c3%a9priser-victimes-
060713835.html
2018-01-10

edding  17 8 Spranciski nemāku, bet viedoklis man protams ir:))
Man šķiet ka kuru katru vīrietis nemaz neuzdrošinātos pavest. Ja staigā ar dziļu, dziļu dekoltē, minisvārkos, kuri līdzinās jostai, diez vai pēc tam vajadzētu sūdzēties. Protams, rupja uzmākšanās vai varošana ir bargi jāsoda.
2018-01-10

Drole  17 2 Savukaart Deneevas +99 petiiciju liberaalaa prese taalredziigi noklusee

"..Or c’est là le propre du puritanisme que d’emprunter, au nom d’un prétendu bien général, les arguments de la protection des femmes et de leur émancipation pour mieux les enchaîner à un statut d’éternelles victimes, de pauvres petites choses sous l’emprise de phallocrates démons, comme au bon vieux temps de la sorcellerie.


De fait, #metoo a entraîné dans la presse et sur les réseaux sociaux une campagne de délations et de mises en accusation publiques d’individus qui, sans qu’on leur laisse la possibilité ni de répondre ni de se défendre, ont été mis exactement sur le même plan que des agresseurs sexuels. Cette justice expéditive a déjà ses victimes, des hommes sanctionnés dans l’exercice de leur métier, contraints à la démission, etc., alors qu’ils n’ont eu pour seul tort que d’avoir touché un genou, tenté de voler un baiser, parlé de choses « intimes » lors d’un dîner professionnel ou d’avoir envoyé des messages à connotation sexuelle à une femme chez qui l’attirance n’était pas réciproque.."

http://www.atlantico.fr/pepites/cent-femmes-dont-catherine-deneuve-defendent-liberte-opportuner-et-d
enoncent-puritanisme-3274600.html?yahoo=1
2018-01-10

Mailija  4 22 Nelasīju to rakstiņu un nemaz neinteresē.Bet varu pateikt ka flirts un nekaunīga uzmākšanās ir divas dažādas lietas.Un nav svarīgi cik nu izaicinoši sieviete būtu apģērbta,tas vienalga nedod nekādas tiesības uzmākties,ja sieviete skaidri likusi saprast ka to nevēlās.Trakākais ka dažkārt tos upurus kas pat ir bijuši izvaroti nosoda pat pašas sievietes ka redz tak pārāk īsi svārki bijuši vai dziļš dekoltē vai pati ir flirtējusi un..tātad pati vainīga,a tas vīrietis ko,nu neko-nabaga dzīvnieks vnk nevarēja noturēties pret tādu kārdinājumu.Bet nu pārspīlēt ar nevajag,kas tad būs ja vīrieši pat baidīsies flirtēt un kaut kā izrādīt simpātijas sievietēm. 2018-01-10

ocelots_parastais  3 3 Tātad māksliniece uzskata, ka darba laikā aizsūtīt kolēģei sava krāna attēlu tāda niekošanās vien ir? Urrraaa!!!! 2018-01-10

merlina200    9 Es vienmēr ģērbjos ļoti pieklājīgi, bet nepārtraukti pārsvarā cittautieši samērā uzmācīgi uzrunā un izsaka vēlmi iepazīties, un tad atklāju burvju vārdiņu, kuru visi vīrieši perfekti saprot un aizlido prom kā korķi, jāpasaka : es nestrādāju. 2018-01-10

Drole  10 3 sorry, " liberaalaa" prese

Alt marksisti aka ´regressive left´ nozaga terminu "liberaalisms" un kopaa ar feministeem to izmanto savai propagandai (jeb kaa teikts Cherchilam piedeeveetajaa citaataa - "The fascists of the future will be called anti-fascists.")
https://www.youtube.com/watch?v=Tq86Beh3T70


Kreisaas aktriizes aatri paarmeta kazhoku uz otru pusi, koliidz saoda, ka no Vainsteina vairs neko izspiest nevarees. Tomeer katram gadiijumam izkaara savus labumus - ja nu izdodas pievilinaat citus producentus.

"Look at me I´m so sexy !"
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-5245391/Rumer-Willis-Sarah-Hyland-Globes-party.html#rea
der-comments
2018-01-10

ocelots_parastais  5 5 merlina200 - vai tad no tās nepārtrauktās uzmācīgo uzrunātāju plūsmas nebija neviena, ko izvēlēties, lai nebūtu jādirn oho? Tādā gadījumā bail pat iedomāties, kas tie par cittautiešiem. 2018-01-10

Kurts69    9 ir komunikācija un ir krimināli sodāmas darbības. Tas kas tagad notiek ir absurds un klaunāda. rok ārā kaut kādus 20 gadus vecus notikumus, fantazē kas tik viss nebūtu varējis notikt un faktiski nodarbojas ar neslavas celšanu un šantāžu. 2018-01-10

Geisha  1 4 Nu jau atkal kāds iebrauc gravī. Flirts bija, ir un būs. Es par flirtu balsoju ar abām rokam. Flirtēt ir jāmāk. Flirtam ir arī robežas. Ne jau ģērbšanās stils nosaka izvaros vai nē. Arī mūķenei var gadīties tikt izvarotai. Normāls vīrietis nu ne varos, ne būs. Sarunās. Ar šizām ir kā ir, bet arī viņus iespējams aizrunāt. Savā jaunībā grieķus sašņorēju un izrādās māk labi uzvesties. Protams bija tas baisais gadījums kad bēgļi vācu sievietes uz ielas varoja, bet tur jau bija bara instinkts.
Rakstu lasījusi neesmu. Sorry.
2018-01-10

Paula6  7 8 Sabiedrība arvien vairāk sāk jukt prātā: tā bija par dzimumiem, par -ntiem gadiem atpakaļ notikušām izvarošanām un seksuālās uzmākšanās gadījumiem, nu pavisam komiski, ka tagad būs jātur kabatā arī atļauja vīrietim tuvoties un kas tik vēl nē. Cilvēki jau paši vairs nezin ko ar sevi darīt...tas viss ir muļķības, jo nezin vairs ar ko lai sevi izceļ. Redzēju svētku svinēšanu Itālijā, UK, Francijā..skaties un nogrozi galvu:D Ir totāls stulbums par to pašu flirtu.
Ja kundze, jaunkundze nevēlesies būt pavestai, tad tā arī nebūs, bet kas gribēs, tad tā arī notiksies. Neizaicināsi pati, tad arī nebūs. Jāsmejās par tiesību aizstāvēšanu tikt pavestai...kas būs nākamais solis?
2018-01-10

Sallija2  1 7 Es katrā ziņā priecājos, ka 90-tie ir pagājuši, jo tad pavisam normāli skaitijās pieņemt darbā sekretāri lai tā apmierinātu šefa seksuālās vēlmes. Dzīve ir kļuvusi labāka un neilgojos tikt pavesta no varas pozīcijā esoša vīrieša. 2018-01-10

Tessa  2 9 ok, es pat nepaslinkoju ielikt bubltulkotaja. atmetiisim migrantus.

no visa izriet, ka damam nonstopa nesajas pakalj seska karie kungi, praktiski demonstrejot savus fallus, aiztiekot neatljautu damu celjus un citus fragmentus un sutot kranu bildes. neljauj ne pastradat, ne paest, ne labiericiibas apmeklet, apnikushi ka bail.
damas grib, lai defaulta vinji ir seskuali noziedznieki un tiek tiesati ar visu likumu bardziibu.
man nekas nav pret, es nezinu, kas vinjiem tur par shausmam daras, pat izgaju lauka.
zhel, bet savos laukos neko tamliidziigu neieraudziiju un ta arii neatmodinaju savus aizmigushos instinktus attieciiba uz uzmakshanos, etc.
ko es ar to gribu teikt. Милый, а ты ухаживал так за кем-то до меня?,- Да за скотиной, но это было так, без любви. Man radas, ka driiz bus shita, ja talak ta turpinasies.
par to HVansteinu. ko tad agrak visas kluseja? pacieta, uzchiniija karjeru :) tatad, sanak, ka abam pusem viss bija izdeviigi. bet pec laika ka haizivis metas virsu. Es vinju neaizstavu, bet negodiigi tas viss izskatas. ta nedaudz netiiri.
2018-01-10

lefkoja    1 Debīlisms . 2018-01-10

ssskeptike    4 Tajā Denēvas parakstītajā tekstā, manuprāt, ir viens tiešām labs teikums: "Izvarošana ir noziegums, bet mēģinājums sievieti pavedināt, pat ja tas notiek neatlaidīgi vai neveikli, nav," un otrs " Hārvija Vainstīna skandāla izprovocēts "leģitīms protests pret seksuālu vardarbību" ir aizgājis par tālu un apdraud grūti izcīnītu seksuālo brīvību."

skaidrs, ka tā robeža ir slidena, vienlaikus, šaubos vai strikti likumpanti par to kas ir un kas nav seksuālā varmācība, kaut ko mainīs. Sistēma var būt perfekta, bet tajā vienmēr būs vājais posms - cilvēks.. Reti, kad tās izvarošanas ir ar izteiktu fizisko pārspēku, biežāk sieviete vnk no bailēm un šoka pārstāj pretoties. Drosme un pašcieņa, lai spētu pateikt viennozīmīgu nē nevis maģiskos ´nū, nezinu´, minimizētu iespēju nokļūt tādās situācijās. Protams, tajā procesā ir divas puses.. Uzbudinājums gan noņem spriestspēju, taču hipotētiski - vīrieši var pameditēt uz vienu jautājumu pirms pasākuma - vai es gribētu, lai kāds šādi izturētos pret manu ............. (māsu, meitu, dēlu, māti)..

visādi citādi, kamēr vien būs cilvēki, būs sekss, būs flirts un forši, ka tā ;) make love, not war - tik vienkārši..
2018-01-10

Torpedo  1 1 Nu, ja es būtu filmu režisors un ja man būtu jāpaņem uz epizodisku lomu kāda jauna aktrise, tad es ar, dabiski, paņemtu to, kas piekristu ar mani pārgulēt.
Bet vispār jau par tēmu - suns ar aiz gara laika olas laiza un ja nav reālu problēmu, tad notiekti tās jāizdomā. Kas kuram 1970. gadā roku uz celīša uzlicis un kāda tā trauma uz visu mūžu!
2018-01-10

Drole  4 1 "par to HVansteinu. ko tad agrak visas kluseja?"

Nekluseeja tak. Slaveeja pilnaam muteem. Lipa klaat kaa pirtsslotas.
Taas pashas aktrisuljkas, kas nupat groziijaas karojosho feministu pasaakumaa:

https://youtu.be/YPpoKquOG5Q?list=WL&t=1

__

Aktrisuljkas ir tikai statistes feministu lugas masu skatos.

The Red Pill noskatieties. http://www.imdb.com/title/tt3686998/

https://www.youtube.com/watch?v=itSTzV29bS0
2018-01-10

Epifanija  7   etiķete pieprasa - pēc 30 vairs nekādu mini... 2018-01-10

neko    10 vienmēr esmu teicis: vajag pagaidīt kamēr sieviete pati pieklājīgi palūdz, nav ko uzbāzties:) 2018-01-10

_Krasula_    1 Manuprāt, neprecīzs jautājuma formulējums Denēvas petīcijā un līdz ar to arī tā "apgāztais"variants šajā tēmā. Pavedināt un seksuāli uzmākties nav viens un tas pats. Pavedināt var pat nepieskaroties.

Tātad māksliniece uzskata, ka darba laikā aizsūtīt kolēģei sava krāna attēlu tāda niekošanās vien ir? Urrraaa!!!!/c/
Protams, ka niekošanās. Kuru sievieti gan var pavedināt ar misiņa, nerūsējošā tērauda jeb kāda cita krāna atainojumu.
2018-01-10

av2    2 esmu totali pret vardarbiibu , bet katreiz , kad saakas ssitaadas runaas, man vienkaarssi gribaas vissus pasuutiit ..d. Visas taas vecaas korkas, kas tagad bllauj, kaa kaads kaadreiz piekkeeries. Nu jums smadzenes sapuvusas, vai kas >????
Ejiet, atslaabsties, ejat uz klosteri utt. Nu nebuus dziives bez kantes sissanas, sex utt. Vienkaarssi pasauliite iet leenem ku-kuu ! :((
2018-01-11

Deisa    1 "Savādi gan" jau Vecgada vakarā paironizēja par M2 kustību. Laikam Denēva arī būs skatījusies. 2018-01-11

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu