Ko Jūs sakat par vīrieti Latvijā-prezidentu?

https://www.lsm.lv/raksts/kultura/dziesmu-un-deju-svetki/prezidents-dziesmu-svetku-uzruna-kopkoris-i
r-visi-latviesu-kulturai-piederigie.a284778/

Jautā Zhenija 2018-07-11 12:34

janka42  2 3 Katram savas veiksmes un neveiksmes, labākas dienas un sliktākas...
Kurš ir bez vainas, lai met pirmo akmeni.
2018-07-11

Kurts69    5 Bija kauns viņa vietā. Neviens jau nespieda kļūt par prezidentu. Cilvēkam tomēr ir jāizvērtē savas spējas, pirms pieņemt kādu konkrētu darba piedāvājumu. Es ar nelienu uz skatuves, jo zinu ka man tur nav ko meklēt. Acīmredzot tiem, kas Latvijā izvelk uz politiskās skatuves kārtējo prezidentu, galvenais ir lai dara ko liek. Tāpēc arī prezidents mums tāds bezmugurkaulnieks. 2018-07-11

Vaukskis    1 Vīrietis- prezidents nav labāks par sievieti-prezidenti Latvijā, bet tā vispār mums vajag ! 2018-07-11

janka42  4 1 Nu nav jau ideālu cilvēku...un pirmkārt viņš ir cilvēks, vīrs, tēvs un tikai tad amats...
Kurš tad no mums ir ideāls savos amatos!?
2018-07-11

medusbite3  4 4 Sieviete-prezidente tomēr bij labāka, bet viņai ir izcila izglītība, pretstatā padomju komunālajiem speciālistiem 2018-07-11

edding  2 1 Tā ir sanācis, ka izņemot VVF, pārējie bijuši tik necili, tik pelēki, ka pat atcerēties nav ko. Varbūt vienīgi Ulmanis, kurš apmaldījās tualeti meklējot. 2018-07-11

Pillerina    2 Eh, viņam arī s.. iga sieva. Neprot izgrozīt viņam galvu tā, lai šis prastu izķepuroties neadekvātās situācijās... 2018-07-11

Virgo    1 Kā šķēle kādreiz teica: Ja nevar ielikt to ko gribam, tad ielieciet lielāko idiotu !
....tas kuram par šo tēmu ir jautājumi, vienīgais ko var darīt ir klusībā pie sevis var pacelt roku....
Skumji...
2018-07-11

lailux7      Sieva ta sieva, svarīgāk te - kas ir māte. 2018-07-11

kokote    1 Kāds sakars amatam ar dzimumu - kāds saulē pārkarsis? 2018-07-11

C_hloe  5 2 Es to jautājuma formulējumu nesapratu.
Bet, ideālie un perfektie un bez grēka, ņemat vien tos akmeņus, lai mestu.
2018-07-11

Kurts69    7 C_hloe, runa tomēr ir nevis par perfektumu, bet gan par spēju darīt darbu ko esi uzņēmies. ja es tik sū...i darītu savu darbu, tad sen jau būtu pasūtīts bekot. Dziedātājam ir jāspēj padziedāt, šoferim ir jāmāk braukt, bet publiskai personai, jo sevišķi valsts prezidentam, ir jāspēj tekoši un saprotami izteikties publiskos pasākumos. Nemaz nesākšu iztirzāt mūsu prezidenta spēju saturīgi komunicēt angļu valodā pārstāvot mūsu valsti ārzemēs. 2018-07-11

C_hloe  10 3 Kurt, tikai necitē Kiviču.
Prezidentam ir jaspēj daudz vairāk, ka runat. Un kkas noiet greizi var ikvienam.
Es drīzak apspriestu nevis viņa neveiksmīgo runu, bet gan viņa darbu.
Es necienu VVF, jo, manuprat, viņa tikai demogoģet ar prata....
2018-07-11

fargo  2 5 arī izlasīju kriviču.
tagad, ko es par to domāju. par kriviča kritiku.
viens. man nav ne jausmas, kas vispar ir krivičs. muzikants, es sarpotu. nezinu nevienu viņa dziesmu, skaņdarbu. es zinu, ka tāds cilvēks eksistē. un ja runāt par sasniegumiem, ko krivičs piesauc... nū, es zinu pat vaikules dziedātās dziesmas. nevaru pat zilbi atsaukt atmiņā no kriviča. tātad, manā vērtejumā, profesionālās kvalifikācijas vērtējumā te īsti neštimmē. bet tas, pats par sevi vēl nediskvalificē viņa viedokli.

otrs. vējonis pats. priekš manis, tie vējoņa misēkļi un valoda atklaja to, ka viņš ir ordinārs cilvēks. priekš manis, tas nav slikti. mēs nedzīvojam ekstrēmā situācijā, kurā ir nepieciešami varoņi, vai citādi visi mirst, ja tādu nav.
man nebija kauns to skatīties. es ik pa brīdim pasmaidīju. tas likās tik... pa vietējam. provinciāli un nevis sliktā nozīmē. labā nozīmē. misējās mūsu ansim. nu un? no pirksta izzīsta traģēdija būtu vērtēt šo uzstāšanos kā kaunu visai valstij. 10% cilvēku iq ir 83 un zemāk. vēl pusei ir zem 100. un? un tas ir vairāk vai mazāk raksturīgi visai mūsu civilizācijai. un diezgan veiksmīgai. salīdzinot. nu, nav cilvēks laikam 125/140. ij kas? gandrīz neviens nav. viens, divi no simta.
normāls vecis. es bez kādām problēmām ar vējoni sēdētu pie sava ugunskura un ielietu čalim alu un uzsauktu veselības. jā, hūte viņu izvelējās. tad varbūt tur pretenzijas. VAI... pret sevi, ja hūtes mūs var tirināt pēc savas patikas?
2018-07-11

Tessa  1 3 piekriitu butlam. man bija slinkums visu to rakstiit. kas ta latviešiem ir par iipašiibu, noniecinat savejos? nu un, ka vinjsh nav kruts ka Trudo, izskatiigs un skandalozs ka Makrons, viltiigs un gudrs ka Putins un nosauljojies blonds miljonars ka Tramps? driiz jau bus cits prezidents, varesiet citu zakat.
it ka paši butu tik nenormali izglitoti, dailjruniigi un ar valodam? kivičs vispar arpus kritikas, gribas pajautat, ti kto takoj?

uzrakstiet pretenziju kacelejai vai vel kam tur, kas vinjam tas runas raksta, ka jums nepatika. bet nu noteikti neviens jau neuzrakstiis, tik Vejonjkaulinjus mazgas. tirliņi /neatvainojas/
2018-07-11

Kurts69    2 C_hloe. man Kivičs nepatīk. tāds aprobežots kadrs..., bet ja manas un viņa domas šoreiz ir sakritušas, tad neko darīt.
Kultūras ministre norunāja lieliski, vakara vadītāji tekoši, arī pārējie kas nu tikai pie vārda spēja noformulēt savu domu. Tikai Vējonis mums tāds nabadziņš, kuru vajag pažēlot un galvu paglaudīt.
Latviešiem ir raksturīgi aizsargāt vājākos, vāķēt slimos un tizlos. tas nav slikti un tādi nu mēs esam, bet te ir runa par profesionālo piemērotību. Nu nevajag meklēt attaisnojumu haltūrai. Ja ir slikti, tad ir. Un viss.
2018-07-11

Kurts69    4 piedodiet, bet tiešām iebesī šī samiernieciskā nīkulība.
Tādi kājeļu šļūkātāji. Vīrietim ir jābūt vismaz garīgi stipram( ja daba ar veselību un spēku nav apveltījusi).
Stāja, spēja skaidri noformulēt domu, kārtīgs raksturs! vai tas ir tik daudz prasīts no valsts vadītāja? ne jau par sētnieku mēs runājam!
Un vēl te sievietes metās Vējoni aizstāvēt! Lūk dēļ tādas attieksmes arī bērni aug izlutināti un nīkulīgi, bet vēlāk kļūst par vīriešiem, kas negrib un nespēj uzņemties atbildību.
Ir jāprasa rezultāts, ir jāprasa atbildība.
Citādi sanāk kā PSRS laikā, kad murgoja ka sportā galvenais piedalīties nevis uzvarēt...
2018-07-11

janka42  1   Fargo labi pateica...16:19 2018-07-11

fargo  1 3 kurt, cilvēki atklājas saskaņā ar vidi, kurā tie ir auguši. tas ir kaut kas unversāls.
es pamēģināšu paskaidrot manu domu.
ja sabiedrība ir heroiska, cīnītāji, karavīri, tad šī sabiedrība dzemdinās mītus un īstus cilvēkus. tur dzims mīti par hēraklu un dzims ķēniņi-karavadoņi, kā spartas leonīds. ja sabiedrība ir kā atēnieši, tā apbrīno mākslas un tur tirgus laukuma vietā, viņi nerīko tizlas izrādes, bet publika izklaidējas neticamā veidā - tur nāk oratori! tie izsaka domu, to pamato, nāk kāds cits un argumentē un šo intelektuālo cīņu noskatas atēnu plebss... tajā tautā dzimst filosofi. jo tauta apbrīno intelektu. tur dzimst skulpori, kādus zeme nav redzējusi, jo tauta vēlas daili.
bet ja tauta ir zaglīga, pati dzīvo tā, ka viens otram sit pa plecu "ek, kā tu savu biznesa partneri šodien apkāpi, kāds tu malacis", tad to tautu, eveltuāli, parvalda nelieši. viņi no tā cies, bet tikai paši ir to sev sagādājuši.
ja tautai valdnieki nav gudri, vai ir manipulatoru ielikteņi, tas liecina par nāciju, tās vēlmēm, tās morālo stāju, kādu tā piekrīt dzīvot. tā veidojas oligarhija.
un labi valstvīri rodas tikai vidē, kas ir morāli augsta. citā tie nerodas, izņemot kad viņi ir visīstākie tīrradņi, nākuši no Visaugstākā ar noteiktu misiju. citādi? citadi ir materials, kas atbilst mums pašiem. patīk vai ne, bet dzīvo ar to, kas ir dots. nepatīk? sāc ar savu namu. maini to, maini savu dzīves veidu, savas takas, savu ētiku. kaimiņš tevi redzēs un kad beigs skaust, sagribēs sekot. un tad nākamais. "es izvēlos dzīvot tuvumā citiem, kas dzīvo pēc tikuma, jo tā man ir vnk izdevīgāk. es nevēlos krāpniekus. tas ir stulbi. es tā vairs negribu"
un viss sāk mainīties. jo VIDE mainas.
2018-07-11

Flints  1   Šādos gadījumos der paturēt prātā, ka var būt vēl sliktāk... 2018-07-11

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu