Pavirshums

Ir viena lieta kas kaitina sados iepaziisanaas portaalos..taa saraustiitiiba..tu uzraksti sievietei..notiek divu triis veestulju apmainja..un tad peeksnji pazuud..peec nedeeljas redzu te atkal niku to..un protams aizmirsusi visu..kautkaa nav veeleexanaas atkal rakstiit..un taadu ir loti daudz..var jau lieliities ka xeit neseezh ka darbs utt..un peec tam briinaas kaapeec viirieshi tik negatiivi pret sievieteem..kaitinat par daudz.rsat neveeriigas oret sarunu biedru..
Jautā Divdabis 2018-07-12 14:10

Gunitaa  5 39 Domāju, ka ja sievietei tiešām ir interese par konkrēto vīrieti, tad viņa atbild bez kavēšanās un pat ar nepacietību gaida viņa vēstules.
Tā, ka sorry, bet izdari secinājumus pats...
2018-07-12

karina7  1 5 domāju,tē ir katram tāda peredze,ar to vienkārši jārēķinās..raksti tikai taisnību,un nebus jāmeklē ko bij teicis iepriekš :)) 2018-07-12

Kurts69    7 cik noprotu, tad te dažām vai dažiem ir desmitiem personāži ar ko notiek sarakste. Tādā situācijā nav brīnums, ja aizmirst ko kam raksta. Un ja cilvēks tiešām nopietni vēlas iepazīties, varbūt pat meklē kādu jaunu attiecību uzsākšanai, tad šāda attieksme protams ka kaitina.
Pašam gan tādas pieredzes nav.
2018-07-12

C_hloe  3 14 autor, tava anketa ir nekāda, nezinu, kas izskan vestulēs, bet noteikti neesi atmiņa paliekošs 2018-07-12

Nellda  3 23 tikko viens uzrakstīja vēstuli ar diviem burtiem - mm...
tas ir? paviršums, uzbrauciens, vai prasa tel.nr?
2018-07-12

puuuka    14 ...niks(kurš Tev ir vienkārši fantastiks),....anketa(pilnīgi nekāda)...pēc šis tēmas,saprotu,ka Tu reizēm pats pinies savā meistarībā un neatminies ko kurai esi rakstījis ...tātad arī vēstules nekādas...sorry,tas nav uzbrauciens,tas ir tikai mans secinājums no visiem priekšā esošajiem faktiem:) 2018-07-12

KOMPETE    6 zini, var arī ar divām vēstulem likt saprast - esi vai neesi komunikācijas vērts! 2018-07-12

KOMPETE  1 21 Es visām rakstu vienādi!
Rainis tu mūsu...DDDD
Anketas teksts un komunikācijas stils liecina, ka kompim ekrāna otrā pusē sēž norakstīts lūzeris ar drupāčās salauztu personisko dzīvi, bez mazākās tirgus vertības un prasmes atrast piemērotu partneri.
2018-07-12

Edgars37  1 8 15:04

A kape tad raksti, ja zini, ka sekss tik pec kazam😃? Un galgala, vai ta problema appreceties😃? Nosekso un skiries😃!!! Un galgala, es vairs tikai rakstu mjau😃, ta ka nav problemu atcereties, ko kurai rakstiju👍😃.
2018-07-12

janka42  1 28 Ir man divi draugi..viens precējies otrs nē...tas kurš viens , tas raksta sievietēm vēstules, bet bez rezultāta...viņas pat neatbild..
Tas kurš precējies nolēma palīdzēt un uzrakstīja vēstuli viņa vietā.
Nākamajā dienā draugs šokā...un stāsta...Es vairākām aizsūtiju tavu vēstuli un visas atbildēja.
Jāprot komunicēt ar sievieti tā, lai ienākot oho viņa par tevi vien domātu...vai kkā līdzīgi.
Vienkārši pilnveidojies un turpini, gan jau noteikti ka būs rezultāts ...galvenais nepadodies!!
Veiksmi vecīt!
2018-07-12

Kurts69  1 4 nu gan čali zemē iedzināt. Būtu labāk padomu devušas:) 2018-07-12

Bille123    8 Tā nav paviršība, tā ir neieinteresētība par to ko un kā esi uzrakstījis!Vai nu neizdodas veiksmīgi uzrakstīt, vai nu trāpi uz tām,kurām tas neliekas saistoši...
P.S. vispār ļoti maz vīriešu prot sakarīgu vēstuli uzrakstīt, lai vispār gribētos atbildēt.
2018-07-12

C_hloe  2 12 15:43 šitā bravūra ir nevietā, ja jau pēc padoma atnāci, bet es ieteiktu drīzak mainīt meklēšanas vietu - ss esot diezgan reala sadaļa un gribu elvē
tur i atbildes i seksu dabūsi, varbūt i runat nevajadzes... jo ta ir tava lielāka problema - neprasme izteikties
2018-07-12

ISA  1 10 Kurt, padoms:
Neproti pats uzrakstīt interesantu mārketinga piedāvajumu, apmaksā ārpakalpojumu!
2018-07-12

Flints    10 Jā, var piekrist – paviršība attiecībās, tostarp arī komunikācijā, ir šī laikmeta raksturīga iezīme.
Ja pasažieris savā privātajā sarakstē pieturas pie tā paša izteiksmes stila kā tēmas izklāstā – ”es seit ienasku ja zinu ja paaris stundas ir laika paplaapaat...”, nav jābrīnās, ka pēc divām trim līdzīgu vēstuļu apmaiņas reizēm saturīgā komunikācija pārtrūkst kā nebijusi. Nav man lingvistiskās analīzes eksperta kvalifikācijas kriminālistikā, taču vairākas sakritības un pazīmes vedina domāt, ka tēmas autors pats jau agrāk šeit debitējis, piemēram, kā ”pavadonis1971”. ”Divdabis”, ir man taisnība, vai ne…?
2018-07-12

Zhenija  1 6 Ieteikums-aizsūti fotografiju,palūdz telefona nummuru uzreiz.Ja nedod,tad neesi piesaistījis uzmanību.Ko te gari salmus kult ,rakstīt un bakstīt klaviatūru.
Ir kuri neraksta daudz,bet labi un daudz runā.Ja patīk ar rakstniecību te nodarboties,tad ir cita lieta.Varjaubūt,ka ir cilvēki,kuri te sēž un rakstot izkrata sirdi,par grūto dzīvi,kā viņš,viņa ir nodarījusi pāri.
2018-07-12

Kurts69  1 6 ISA, man jau palīdzību nevajag, bet padoms labs. Tikai viens "Bet" - ja čalim sanāks tikt līdz randiņam vai ar neticamas veiksmes palīdzību sarunāt seksu, tad arī savā vietā sūtīs ārpakalpojuma sniedzēju?:) 2018-07-12

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu