...Visiem forsajiem...

Sveicieni Teeva dienaa! Ganjau ssodien izjutaat,kurus mil un ciena,un kurus-tomer nesveic,pat neciena! Ssii ir iespeeja aizdomaaties..... Varbut iistais laika dziive ko mainit!

Alexa  2 8 Mana dēla bioloģiskais tēvs atteicās no sava dēla un pēc tam, lai attaisnotos pats savās acīs, mani visādi ķengāja, nosaucot gan par mau.ku, gan par ... ai, es vairs neatceros.
Ne dienu nav bijis pie bērna. Nevienu dienu. Nevienā dzīmšanas dienā nebija apsveicis, nevienos Ziemassvētkos, NEKAD.

Tā, ka... tikai jaunība izglāba... ka pietika enerģijas r vienu roku satvert un atstiept putekļusūcēju (par ko veikala pārdevējs bija izbrīnījies) un ... būt priecīgai.

Ko gribēju teikt.
Dārgie bezierunu mīlestības meklētāji - bezierunu mīletību meklējiet pie Dieviņa un tikai. Novēlu, lai Dieviņš Jūs uzklausa (tikai nelūdziet bezierunu mīlestību). Padmājiet, ko LABU paši varat dot.
2019-09-08 20:57

Pilskungs  2 2 Felde - tā ir, lielākā daļa te ir stulbi ! 2019-09-09 01:36

Deavids  8   21:20
Tā ir lielākā sievietes laime, sēdēt pie slima bērna gultiņas un redzēt kā viņš izveseļojās.

20:57
"Dārgie bezierunu mīlestības meklētāji - bezierunu mīletību meklējiet pie Dieviņa un tikai. " [C]

Mīlestība nevr būt ar nosacījumiem, man ir tevis žēl, ka tev nav bijusi iespēja mīlēt, tu daudz ko dzīvē esi zaudējusi. Zaudējusi isjust brīnišķīgākās jūtas kādas sievietei var būt, tā ir mīlestība pret Vīrieti.
2019-09-09 01:48

dzozefinaups    7 Lasu,un nebeidzu brinities. Vai to raksta pieaugusi viriesi? Kautkas pratam neaptverams!
Tikai slimi viriesi gaida cienu par radisanas procesu. Ja virietis vatras vartrume,nodzeries plencis,ja cietumu kontingents,vai sarazojis bernus kadam 3-9sievietem,un nevienu bernu nav isti audzinajis,vai vinu var saukt par tevu-virieti? Ne! Staiguli nav tevi!
Deavid,pec tevis teikta,abas,lidzigajas temas,saprotu,ka ari izvarotaji ir tevi... Un,ja ta padoma,klau,kadus genus ieliek berna,neatlaidibu,merktiecibu,uznemibu/ noluko upuri,veic radisanas procesu,un tad,visu dzivi platas,ka ir tevs(ja tiesam berns radits)
Nebrinos,ka tik daudz slimu,vientulu,nevajadzigu viriesu, Vinus radijusi tikpat slimi tevi!
Te dazi kadri,tiesam ir nevisai normali! Piebildisu,godigumam,ir ari sievietes neadekvatas,kuras noteikti nedrikst saukt par matem, Tikai nedomaju,ka vinas sez seit un cer uz brinumiem,ka kads vinas savaks,atskiriba no viriesiem. Tadas ir uz ielas,un ielugumus negaida.
2019-09-09 08:13

Rouzita    4 Beznosacījuma mīlestību vajag zīdainim, mazam bērnam. Lai izaudzinātu personu, kura nav nelaimīga tāpēc, ka dzīve ir tik ļauna,t.i. - dzīvojot ir jārēķinās ar likumiem, pienākumiem, atbildībām, jāpārvar neveiksmes, kļūdas, jāmāk zaudēt, pārdomāt un turpināt utt. - bērnam, pusaudzim ir jāmāca dzīves nosacījumi.
Citādi dzīvē rodas Deavidi.
2019-09-09 09:19

Luusila  1 1 Tak tam jābūt kaut kādam druscīt aptaurētam kaitinātājam,- man negribas ticēt, ka stulbums tik tīrā veidā vispār dabā sastopams. :) 2019-09-09 15:29

EIZHENIJA_FINKA  1 1 Lū, neglaimo, kaitinātajs nav DRUSCĪT aptaurēts, bet pat ļoti konkrēti formatizēts. un, jā, gadās cilveki pilnīgi bez gaumes, gadās pilnīgi bez muzikālās dzirdes, gadās arī bez failiem boškā. Tāda kasta. Debesu Kancelejas kreativitātei nav robežu. 2019-09-09 17:48

Līdzīgi jautājumi
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu