Kāpēc cilvēki nešķiras?
Kāpēc turpina dzīvot kopā, bieži vien vienā mājā, lai gan katram ir sava dzīve? Ceļojumos brauc katrs savos. Gultā guļ katrs savā. Un cik gan bieži - ar kādu citu. Bērni jau lieli.Kur ir tā nepieciešamība būt laulībā? Vai tiešām šim statusam ir tik īpaša nozīme? Ir dzirdēts - nu ja tam otram vajag, lai šķiras. Tad tas ir vienkārši slinkums? Vienaldzība?
Kāpēc veidot attiecības un kāpēc cerēt, ka tās izdosies, ja iepriekšējās "karājas gaisā"?
It kā jau vienalga kā citi dzīvo, bet šis jautājums man vienmēr licies dīvains. Nesaprotu jēgu...
Piparkuka
Foršākais pateica sev nosaukumu! = "...bezgribas lašara"
Ideāli!!!:)) īstākais .
nakunakutekuteku Tādi pāri nav retums,bet kāpēc nešķiras es arī nesaprotu.Laikam baidās no mantas dalīšanas un cer,ka tas otrs nomirs pirmais.
CoCoSan Tev tak populāri šajā topikā visu apskaidroja, neies tak ārdīt dzīves laikā uzbūvēto citas vāverītes vai zobena dēļ.
Piparkuka Ja tā var domāt kā CoCoSan saka, tad sanāk, ka uzreiz jau vēsi visu aprēķina un ar nodomu krāpj savu laulāto. Ne aiz jūtām, ne kaisles vai piedzīvojumu kāres, bet vēsi un apzināti! Pilnīgi apzinoties, ko dara! Pretīgāk nevar būt....
CoCoSan Pasaki, cik ilgušas tavas garākās attiecības un pateikšu ko iesākt ar tavu viedokli.
Forsaakais Orchia. Azarts, risks, drosme, izturība mūsu laikos ir ar izglītības sistēmu un citiem pasākumiem iznīdējama maskulinitāte. Pasaule mainās. Tagad aplidošanas rituāls vīrietim ir kļuvis nevis vienkārši riskants, bet pat bīstams, jo jebkuru vīrieti var apsūdzēt harrasmentā saskaņā ar vispārējo vainīguma prezumpciju šāda veida lietās. Vienīgais kaut cik drošais iepazīšanās veids vīriešiem ir pašam būt neaktīvam un nereaģēt uz sievietēm, bet, ja kāda no sievietēm izrāda viņam uzmanības apliecinājumus, tad izsvērt vai viņam viņa patīk un tad izlemt atbildēt vai nē. Visas tās sieviešu "iekarošanas" jau iepriekš bija toksiskas un bezjēdzīgas ( ja sieviete "jāiekaro", tas nozīmē, ka viņai tas vīrietis nepatīk), tad tagad faktiski tā ir tiesiski un arī morāli nosodāma uzmākšanās. Tāpēc nekādu iekarošanu, nekādas uzmanības, nekādu iniciatīvas izrādīšanu. Tikai cieņpilnas līdzvērtīgas attiecības.
Orchia
Tieši tādēļ esmu satraukta, kā lai manas meitas tiek pie vīriem, ja apkārt vieni sievišķīgi vīrieši. Pasivitāte raksturīga sievietēm. Spermotozīdi ir aktīvi un konkurējoši savā starpā, tādēļ pie uzvaras tiek ātrākais, stiprākais un gudrākais. nav dzirdēts, ka olšūna mestos kaujā, viņa ir mazkustīga un gaida uzvarētāju.
Bet ja pasaule turpinās strauji virzīties morālā bezdibeņa virzienā, visticamāk meitenēm rekomendēšu dzemdēt bērnus no pieņemama biomateriāla, viņu par to neinformējot, lai nezaudētu tiesību kontroli pār bērnu.
Par "iekarošanu" neatkārtošos, dabā tā iekārtots, ka uzvar stiprākais, un tas stāv evolūcijas pamatā.
Forsaakais Orchia. Nu, tur neko nevar darīt tie ir objektīvi vēsturiski procesi, civilizācijas beigas sākas ar matriarhāta uzvaru ( rietumu pasaulē jau sen noticis fakts), tālāk matriarhāts novājina un degradē savus vīriešus, tālāk sākas demogrāfijas problēmas, sabiedrības novecošanās. Senajās civilizācās matriarhāts beidzās ar to, ka atnāca "barbari" sakāva novājinātos vīriešus un viss atgriezās kārtējā ciklā. Šodien mēs esam kaut kur procesa vidū vai otrajā pusē. Kādus 100 gadus musulmaņiem un citiem vēl vajadzēs, lai pilnībā pārņemtu novecojušo un izmirstošo Eiropu. Bet mūsu paaudzes to vēl neredzēs.
| << iepriekšējās | Atbildes 121 līdz 128 (kopā 128) |
