Vai vīriešiem vajag nopietnas attiecības?

Un kā viņi izprot nopietnas attiecības?Kāds "gudrs cilvēks"centās iestāstīt ka vīrieši veido attiecības tikai tāpēc lai tiktu pie regulāra seksa.Sekss protams ir ļoti svarīgs arī sievietēm,bet attiecības TIKAI seksa dēļ?Hmm..cilvēki jau nedrāžas 24 stundas 7 dienas nedēļā.Attiecības starp sievieti un vīrieti nevar ilgi pastāvēt bez seksa,bet arī nesastāv tikai no seksa.Vai tiešām vīrieši ja varētu tikt pie tā seksa jebkurā diennakts laikā un vēl pilnīgi bez maksas atskrietu tikai iespraust un nekāda kopdzīve viņiem nebūtu vajadzīga?
Sievietes kuras jau ir attiecībās ar foršiem vīriešiem var jau par visu šito pasmaidīt,bet kā ar tām kas pagaidām ir vienas un cer kaut ko atrast?Uz ko viņas var cerēt?Jo palasot te visādu biļiburdu liekas ka ne uz ko!

veejasuns  2 6 Pats svarīgākais, manuprāt, ka jaunas tēmas izveide foruma nenes nedz laimi, nedz apskaidrību.

Tomēr atbildu, ka vajag gan.
2020-02-11 09:54

preilene  3 11 Man kaut kā nepatīk jēdziens "nopietnas attiecības". Jo man laikam nepatīk vispār nekas tāds ļoti nopietns. Es labāk lietotu jēdzienu "pastāvīgas attiecības ar vienu partneri".

Bet nu jā.. vai tādas vajag vīriešiem, nezinu. Saka jau, ka nevajagot :D
2020-02-11 09:59

elsa  1 18 Katram savs.
Esmu par stabilām nenopietnām attiecībām, tad vismaz ir garantija , ka sekss būs regulārs. Nopietnu attiecību esamība nebūt nenorāda uz regulāra seksa esamību tajās, jo ir daudzi faktori, kas to seksa gribuli nokauj.
2020-02-11 10:05

nazis  2 8 Regulārs sekss nav rādītājs "nopietnām" vai "pastāvīgām" attiecībām.
Vīrietim vajag nopietnas pastāvīgas attiecības, taču nav iemesla steigties par tādām padarīt jebkuras. Tās vienmēr izaugs no kādām ļoti daudzām nenopietnām gadījuma attiecībām. Ir pagājuši tie laiki, kad vīrieši brauca precībās ne pie tām meičām, pie kurām meitās gāja.
2020-02-11 10:15

Malviine  2 19 Pirms nopietnām attiecībām sieviete raksta vīrietim sms: "mīlu, skumstu, ilgojos", pie nopietnām attiecībām, kad tiek vesta kopīga saimniecība: kartupeļi, olas, tualetes papīrs" :)) 2020-02-11 10:16

coldlands  2 11 Nopietnas attiecības ir kad visi jautrie, kļūst nopietni☝ 2020-02-11 10:25

rokons    8 Attiecības, sex un kopdzīve nav viens un tas pats.
Daudz ko nosaka vecums. Jaunībā jādomā par sugas saglabāšanu, tad normāli ir reģistrēt laulību un praktiski to visu realizēt kopdzīvē. tad ir gan attiecības, gan sex, gan kopdzīve. Vismaz tā tam vajadzētu būt.
Ja nav vairs par pēcnācējiem, to audzināšanu, izglītošanu jādomā, tad nopietnas attiecības var būt visdažādākajā veidā. Var būt kopīga saimniecība, bet var tāda nebūt, bet ir kopīgas intereses, piem. sēņošana vai gleznošana.
Un autorei loģisks ieteikums - ja jau citas ir tikušas pie foršiem vīriešiem, tad jau pastāv no nulles atšķirīga varbūtības iespēja pašai pie tāda tikt :) Tikai - vai vajag? :)
2020-02-11 10:31

SmalkaisStils  2 29 Atsaldētie meklē sievieti tikai tāpēc lai būtu seks. Te tādi ir daudz.
Mailij Tev neticās , ka ir kā raksti, bet te ir tādi vīrieši kuriem tas ir dabīgi , jo viņi augstāk,tālāk par ģenitālo nav attīstījušies. Tie ir nenormāli , defektīvi vīrieši viņi par nopietnām attiecībām, ģimeni, uzticību laulībā arī izsakās ar izsmieklu un nicinājumu. Palasot PA te tādus var redzēt.
Šeit ļoti maza iespējamība satikt veselu, normālu vīrieti.
2020-02-11 10:33

kaligula  11 3 Nopietnas ir tad, kad tevi kāds var šantažēt un manipulēt. 2020-02-11 10:42

kaligula    8 Vēl es nesaprotu, kādēļ daži SEKSU, nobāž kaut kur pie misenes vai pat vēl dziļāk, tip "iespraust".
Tas, kas ir pasaules dzinējspēks, daile un gācija, erotisms, dzeja, māksla...
Ja kādam nesanāk, nav iedvesma vai citādi neprot, tad nevajag jau uzreiz noniecināt.
2020-02-11 10:45

CoCoSan    3 Kaligula? Un darba attiecības varbūt nav tādas? Un dzīvesvietas attiecības? Tur es teiktu, ka šantāža un manipulācijas izpaužas gan pēc pilnas programmas 🤣 2020-02-11 10:46

AivarsN  3 8 Varbūt vīriešiem tās stabilās, uz mīlestības balstītās attiecības, vajag pat vairāk kā sievietēm. Taču atrast tādu sievieti, ar kuru būtu dvēseles saskaņa, vispusīga garīgā izaugsme, šajos laikos ir gandrīz neiespējamā misija. Tāpēc arī sievietēm rodas maldīgs uzskats, ka vīriešiem interesē tikai sekss.
Izglītības sistēma un masu informācijas līdzekļi dara visu iespējamo, lai šī saskaņa starp vīrieti un sievieti nevarētu izveidoties. Tāpēc tikai nedaudziem, paļaujoties intuīcijai, izdodas šo nesaraujamo saikni izveidot. Un arī tad vēl jāpārvar lērums traucējošo faktoru, kuri šo savienību apdraud. Ir gandrīz neiespējami uzskaitīt visus šos faktorus, bet gan jau katrs ar tiem ir saskāries, mēģinādams uzsākt kopdzīvi ar pretējo dzimumu.
2020-02-11 10:53

SmalkaisStils    2 Mailij man prieks par Tevi !!! :) 2020-02-11 11:11

Tomo_sapiens  1 31 Vīrieši ir dažādādi. Nevar visus mest vienā maisā. Tas ka lielākā daļa grib tikai seksu arī manuprāt ir mīts. Tie kas metas iepazīšanos portālos, jā, tie lielākoties meklē kniebienu, jo manuprāt viņi domā, ja sieviete grib iepazīties, tad viņa ir vaļīga. Tie ir aprobežoti tēviņi, kas nereti ir ļoti neizglītoti. Kapēc neizglītoti? Jo gudriem, pašpietiekamiem, un sasniegumiem bagātiem vīriešiem sievieti naktij atrast nav nekādu problēmu.

Šeit ir arī normāli vīrieši. Jā, viņi ir inteliģenti, ar saviem uzskatiem. Toties viņus šeit nevar redzēt, viņi ir klusie vērotāji. Viņi ir tie kas no sākuma pavēro kas notiek apkārt. Un tikai vēlāk liek par sevi kādam manīt.

Daudziem vīriešiem vispār lai uzsāktu kopdzīvi ar sievieti vajag vairāk laika, nekā sievietei. Jo tā ir cita veida atbildība. Un atbildīgs vīrietis nevēlas sievieti pievilt.
2020-02-11 11:20

Pillerina  2 5 Vīrietim, liekas, vajag. Nu tiem retajiem, kas tiešām ir vīrieši. Nevis tiem pārējiem, kam ģenitālijas ir kā darbojošs intelekts. 2020-02-11 12:00

Reds  2 8 Neviens vīrietis neveido attiecības tikai dēļ seksa, it īpaši mūsdienās, kad pie seksa var tik viegli tikt. Tas, ka dažas sievietes ir mīļākās pēc dabas un nekad nebūs sievas, nav vīriešu vaina. 2020-02-11 12:03

Chris1986  6 4 Nē, nu, forši, ja pa māju, kāds kustas un izdod skaņas. Pašlaik svārstos starp suni un i-robotiņu. Sieviete kā opcija gan netiek izskatīta. Man viņu pietiek un pāri paliek jau šeit, lai gribētos arī kko tādu vēl arī pārējā laikā 2020-02-11 12:07

Dvinsky    6 Kas ir domāts ar jēdzienu "nopietnas attiecības"? Kopdzīve? Bērni? Vai abas šīs lietas kopā? Viss ir vienkārši - ir vīrieši, kam to vajag un ir kam nevajag. Vēl ir tādi, kas nezina, vajag vai nē. Ar sievietēm viss ir precīzi tāpat. 2020-02-11 12:18

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu