Vīrieši atkal un atkal krīt lamatās

Kāpēc daudzi tic, ka viņu mīļotās pēc bērna dzimšanas saglabās pievilcību un šarmu, kaut arī ikviens neskaitāmas reizes ir redzējis, kā bērni sabojā pievilcību? Vai tiešām mēs, vīrieši, esam tik dumji?

CoCoSan  Jā. Jūs vīrieši esat dumji. Kāds jautājums, tāda atbilde.

LaskovijMerzavec  Ja neskaita smagas traumas, ko sieviete var gūt iznēsājot/dzemdējot un sākumā pieskatot bērnu... tad sabojāta pievilcība ir vai nu pašas slinkums vai arī dēļ sūdīga vīrieša atbalsta....

Mailija  Jā, cik tā māte daba ir netaisnīga,nu vajadzēja tak dzemdēt vīriešiem.Vīņi nu noteikti pievilcību un šarmu saglabātu.;D Da i kas tev prasa bērnus taisīt?Labāk audzē kāmjus!:)

neko  20:05: Taisnība. Neko nepazaudē, ja vien mazliet pie sevis piestrādā. Pat pēc 3-4-5 bērniem.

p.s.
Parādi man kaut vienu "apvēlušos" vai nošļukušu 5 bērnu māti:)

DanaL  Ir viena vīriešu kategorija, kuriem ne tik vien ar likumu būtu jāaizliedz vairoties, bet pat tuvoties sievietēm un bērniem tuvāk par 5 m.
PA tādi ir vismaz 2 gab.

Felde  ...dalla viriesu tiesam ir dumji! Nekker krenkki,neesi tu viens taads!

PaisumsBegums  Ko nozīmē – bērni sabojā pievilcību?! Es redzu otrādāk, ar bērniem mīļotā atplaukst, paliek skaistāka, paliek mīļāka, gudrāka. Ja tādi dumiķi kā tēmas autors nevazājas apkārt ar savām iedomātām lamatām un neplātās ar tarzāna spējām.

Virgo  Bet daudz vairāk sieviete iegūst dāvājot vīrietim bērnu ....

Napoleone  ... ne velti austrumos bija mazs skaits vīriešu, kuriem bija 4-5 sievas un pat veseli harēmi, ar visiem bērniem, bet vairums tirliņu visu mūžu piestaigāja pie ēzeļmātītēm, un aitām.... nedrīkst savu sēklu sēt puskoka lēcēji.

Julianna  Es teiktu, ne vīrieši krīt lamatās, bet sievietes, kuras apaugļo. Kas vīrietim -- sunul, pļunol i pošel.. sievietei puncis aug, nelabums, strijas.. un ja ķeizrgrieziens? Nesen bija statistika par šīm operācijām. Tad jātaisa vēl operācija, lai likvidētu nemākulīgi sagriezto punci.. Un te kāds vēl vāvuļo, ka nav sieva kā 18 padsmit gadīga modele. Ārzemēs ir veču pāraudzināšanas kursi. Uzliek mākslīgo punci un liek tā dzīvot -- kurpes aizšņorēt, gulēt, staigāt utt. Vīrietis izjūt visu grūtniecības buķeti. Tā vajadzētu LV, varbūt padomātu, pirms vilktu savu revolveri, vai izvirzītu egoistiskus pārmetumus.

Julianna  Nu tik smalki neatbildēšu, kurā valstī. šķiet ka USA, rādīja pa TV. Pēc šīs "eksekūcijas" vīrieši krasi mainīja savas domas. Kas tas par terminu -- izčīkst sīci? tad naf vīrietis pakļaujas kā slaucama Gauja??? Lai iet un ņem to dāņu spermu un dzīvo laimīga... laikam novecoju, "nedogaņaju" domu...

AivarsN  Vispār jau bērni atjauno mātes ķermeni. Zinu vienu 11 bērnu māmiņu. Viņa izskatās ļoti pievilcīga. Jau trešo vīru nomainījusi.

Forsaakais  Diemžēl lielākā daļa vīriešu sieviešu jautājumos ir maldināti un zombēti. Varētu teikt dumji, bet šī muļķība ir mākslīgi kultivēta ar audzināšanu, patiesības noklusēšanu, slēpšanu un manipulācijām, kā izdomātu pienākumu uzspiešana ( piemēram, tev jāatver durvis sievietei, tev jāaizstāv sieviete, jo tu taču esi vīrietis u.c. manipulācijas). Bet galvenā manipulācija ir kritiskās domāšanas attiecībā uz sievietēm izskaušana.

Nina  Nav smuki

ne_meklejumos  Ak jē, kur tādi surikāti rodas, vai tiešām mēģenē audzēti, ne māte dzemdēja.

gertrude  Palasies PA un žēl sametās to nabaga lamatās krītošo vīriešu, cik grūta dzīve, pat durvju atvēršana sievietei skaitās manipulācija. Bet tad tā padomā par radiem, draugiem un kaimiņiem un saproti, ka velns nemaz tik melns nav, apkārt par laimi, pilnīgi adekvāti cilvĕki un Vaimanu Frīdi par laimi sēž internetā

Chris1986  Njā, sievieC te nepātraukti nodarbojas ar zeme līmeņa manipulācijām (tipa: kas tu vispār esi par vīrieti, ja nedari un nerunā, kā grib sievieC :D) , es tik domāju, cik mazattīstītam jābūt vīrietim, kas uz tādām uzķeras :D

veejasuns  Milzu Lempji.

Spodris  jokains jautājums

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu