Geju un lesbiešu attiecības.

Interesanti vai viņu starpā arī ir tās pašas problēmas kas heteroseksuālo pāru starpā?
Viņi tak arī veido ģimenes,precās un pat pie bērniem tiek.
Netā tagad daudz ir blogu par tēmām "cik sliktas sievietes""cik slikti vīrieši".No geju un lesbiešu puses gan nav gadījies dzirdēt ka viņi savējos aprunātu.Vai tas nozīmē ka viņu attiecības ir harmoniskākas?Vai arī tiek veikta kaut kāda plaša propoganda lai cilvēku apziņā pamazām izkaustu tradicionālās ģimenes vērtības?

LaskovijMerzavec  Cik esmu saskaries, tad iespaids - kaislibas sit pušu jebkuru serialu :) Greizsirdiba, neuzticiba utt

Protams, nezinu visus.

nazis  Es esmu zaudējis cerības izprast citādi domājošo un citādi orientēto uzskatus, dzīvesveidu un attiecības. Man šķiet mēs par viņiem neko nezinām un dzīvojam savās fantāzijās, mēģinām ielikt viņu attiecības mūsu izpratnes rāmjos, taču tie tur neiet iekšā. Vienīgais ko es zinu (pazīstu vienu geju pāri), ka tas ir kaut kas pavisam cits, un ne tāds, kā mēs iedomājamies.

Napoleone  Sabiedrībā 200% propaganda - lai grautu tradicionālo ģimeni, diskreditētu dabiskās dzimumu lomas utt, tā ir varas un ekonomikas štelle, jo rada - robotus, vergus, par NĀKOTNI nedomājošus patērētājus, kas neko nesaprot - kā pasaule "darbojas".
Par šodienas geju un lesbiešu pāriem NEKO nezinu, jaunos nepazīstu. Uzskatu - tikai modes lieta un/vai psiholoģisks vārgums, nespēja iziet uz dzīves skatuves "pilnā cilvēka komplektā".
Mana vecuma vīrietis (frizieris) dzīvo ilgstoši kopā ... tas, ko ir stāstījis - parastas ainiņas par ceļojumiem, vasarnīcas būvēšanu un ziemas krājumiem. Pragmatiski. Bet, esmu dzirdējusi arī aizvainojumu u.c. mīlnieku nianses...
Sieviešu zonās - "ģimeņu" problēmas sit augstu vilni, scenāriji 100% kopē sieviešu un vīriešu attiecības.
Jebkurā gadījumā - notiek sieviešu/vīriešu attiecību IMITĀCIJA, nevis jaunu bioloģisko būtņu mijiedarbība, neveidojas jauna tipa attiecības un nevar!!! jo mēs savā būtībā esam primāti, saprāts ir uzpotēts uz mežeņa.

LaskovijMerzavec  Laikam lieki butu skaidrot, ka homoseksuālisms eksistē kopš pasaules rashanās.

/... tiešām ir jabut naivai lai domātu, ka jurnieki, karaviri un citi - ilgstošā prombutnē, bez sieviškiem... neko nedarija.../

Amadejs  Manuprāt jau tā pāraķ daudz viņu problēmas tiek izceltas.Katrā ziņā tā ir smaga novirze no normas.Atškirība tikai tāda ka viņi ar savu rīcību panākuši to ka sabiedrībā labais tonis tiek uzskatīts , ka šajā lietā melno nosaucam par balto.Un visi izliekas ka tā tas ir.
Kas attiecas uz emocijām, tad tur viss ir daudz trakāk.Man darbā bija viens sieviešu pāris..ne velti tur greizsirdība var aiziet līdz trakām lietām.publiski gan vairāk tiek pasniegts ka normālajiem viss ir slikti, bet šamējiem skaisti..

Drole  Vairaak vardarbiibas. Vairaak shkjirshanos.

Life-time prevalence of IPV in LGB couples appeared to be similar to or higher than in heterosexual ones: 61.1% of bisexual women, 43.8% of lesbian women, 37.3% of bisexual men, and 26.0% of homosexual men experienced IPV during their life, while 35.0% of heterosexual women and 29.0% of heterosexual men experienced IPV. When episodes of severe violence were considered, prevalence was similar or higher for LGB adults (bisexual women: 49.3%; lesbian women: 29.4%; homosexual men: 16.4%) compared to heterosexual adults (heterosexual women: 23.6%; heterosexual men: 13.9%) (Breiding et al., 2013).

https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fpsyg.2018.01506/full

https://www.telegraph.co.uk/women/sex/divorce/10363274/Gay-divorce-jumps-20pc-as-seven-year-itch-hit
s-civil-partnerships.html

CoCoSan  Piedodiet atvainojiet, kkā galīgi neinteresē

mana_velme  Mīlestība ir skaista savā daudzveidībā un jebkurā izpausmē. Pasaule būtu varen garlaicīga, ja sieviete mīlētu tikai sievieti un vīrietis tikai vīrieti.

mana_velme  Pie tam attiecības starp homo ir mazāk egoistiskas. Parastie pāri pavairo savu egoistisko DNS.

marselis  vinu attiecibas daudz stabilakas
""stiprakas",piepilditakas.
Par to daudz rakstu,diskusiju!
....ta ka pasaule palenam virzas uz bezdzimumu

Reds  Nu te izklausās ka homo ir traki laimīgi cilvēki un vispār pārāki pār visiem tiem pārējiem plebejiem, tik nevar saprast kāpēc, tad ir regulāri kādam no viņiem jāžēlojas par grūto dzīvi, jāiet praidos, lai ... ē.... īsti vairs nevar saprast ko viņi tur vēl mēģina panākt?

Es domāju - kaut kā neredz precētus laimīgus pārus regulāri želojamies vai ne? Vai rīkojot gājienus, lai sabiedrībai norādītu uz kaut kādām mistiskām problēmām, kuras vai nu nevar nodefinēt, vai kuras ir tik atrautas no realitātes, ka neviens to neņem galvā tapat.

Amadejs  Skatos pat te pederasti savairojušies un liek mīnusus visiem kuri viņus neslavē.Nožēlojamās dabas klūdas!Tur jau tā lieta ka problēma ir galvā.

coldlands  Un kāpēc amadejs interesejas par geju un lesbiešu attiecībām, pat uztraukums par mīnusiem 🤔

Piparkuka  Kā man ka´ds zinātājs reiz teica- tur ir čūsku modzenis!! (gejiem) Tā ka- daudz daudz trakāk, nekā normāliem cilvēkiem.

Forsaakais  Napoleone. Tev ir pilnīga taisnība. Es tev pateikšu vairāk - tradicionālās ģimenes (tajā esošo vēsturiski izveidojušos dzimumu lomu) graušana ir Eiropas savienības oficiālā politika. Tas iet zem dzimumu līdztiesības sadaļas. Feministes ir pārdefinājušas šīs lomas - vīrietis pēc feministu ideoloģijas ir apspiedējs un vārmāka, savukārt, sieviete nevainīgs upuris. Starp citu, ļoti interesants ir vēstījums, ka visi vīrieši ir slikti. Visu laiku esot valdījis patriarhāts, savukārt, laulības mērķis vīriešiem esot bijis - iegūt dominanci pār sievieti un izmantot viņas ķermeni savu seksuālo tieksmju apmierināšanai. Šāda dominēšana radījusi bezgalīgu vardarbības ciklu visās ģimenēs, kādas vien jebkad pastāvējušas, bet sievietes dzīvojušas vienās vienīgās ciešanās. Tāpēc šis ģimenes modelis ir novecojis. Tagad sievietei vajag būt vīrietim, bet vīrietim sievietei. Interesanti, ka tradicionālās ģimenes institūta noārdīšanu uzsāka tieši pašas sievietes apvienojoties nevalstiskajās organizācijās. Par tā dēvēto dzimumu līdztiesību cīnās simtiem sieviešu organizāciju un simtiem politiķu. Tur ir visu seksuālo orientāciju sievietes ( lesbietes, protams, ir vairāk, bet arī hetero netrūkst), bet visas viņas vieno visām sievietēm raksturīgā sajūta - man kaut ko nedadeva! Un tas ir netaisnīgi! Davai močīt vīriešus, viņi visi ir vārmākas. Katra trešā sieviete ģimenē Latvijā cieš no vīra vai kopdzīvotāja vardarbības. Katra otrā cieš no uzmākšanās, katra pirmā ir nelaimīga. Tie ir propagandas vēstījumi tieši ar tādu domu - nojaukt tradicionālo ģimeni. Diezgan tieši to var izlasīt Stambulas konvencijā - izskaust da jebkādas tradicionālās dzimumu lomas! Un te es teiktu - pie šīs situācijas ir vainīgas sievietes!

AivarsN  Parasti tā tomēr ir slimība, palielināta hipofīze. Taču medicīna par to ne labprāt runā. Nav jau arī vairs noslēpums, ka pārsvarā homoseksuālisms sastopams tā dēvētajās augstākajās aprindās. Tās jau ir ģenētisku manipulāciju sekas. Viņiem pat nav obligāti jābūt gejiem, vai lezbietēm, lai uzvedība atšķirtos no parastiem cilvēkiem.
Jeb kura novirze no normas, ir un paliek novirze un nekas labāks tur nevar būt.

Spodris  minoriatitātes vienmēr ir saliedētas, tur viss izskaidrojums

Pilskungs  Lai tā runātu, būtu vajadzīgs definēt, kas ir "norma" ? Kur tā rakstīta, kas noteicis ?

AivarsN  Normāli ir tad, ja sievietei ir aptuveni divas reizes lielāka hipofīze kā vīrietim, jo viņai jāspēj nodrošināt arī bērnu, kad tas attīstās viņas ķermenī. Tas arī izskaidro, kāpēc sievietes ir daudz emocionālākas par vīriešiem. Vai spējat iztēloties, cik emocionāli nestabils un neadekvāts savā uzvedībā var būt gejs, ja viņa hipofīze var būt pat divas reizes lielāka, kā sievietēm?

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu