Vai vīrieši, kas "aizķērušies" iepazīšanās portālos, kļuvuši attiecībām nederīgi(2)?

Skatos, sen atpakaļ ir bijusi tēma . Nu tad restarts:) Domāju, ļoti fundamentali svarīgs jautājums..Citi saka, OHO esot miris, man liekas, tā nav taisnība, sieviešu te ir daudz, bet...
Par sevi varu apgalvot, esmu aizķēries tamdēļ, ka nemaz nav atbilstošu sieviešu ņemot vērā, pirmkārt, jau manu ģeogrāfisko atrašanās vietu. Jābūt reālam, modulējot perspektīvā situāciju un iespējamo kopdzīvi .. nu neskries rīdziniece-pilsētniece pie LG patriota :)..:( Ja nu tomēr kāda ķertā uzrodas, tad mēģini pati man ko uzrakstīt ;) Tā es par sevi. A kā jums?

nazis  Neesmu derīgs nopietnām attiecībām un nekad nav bijis tāds mērķis. Pasargi Dievs, ja manī kāda nopietni ieķersies. Te vienkārši ir interesanti reizēm paskatīties, pavadīt laiku nenopietnās sarunās. Dažreiz pasmaidīt par cilvēku vēlmi izcelties uz citu fona pie viena parādot arī savus putnus un tarakānus. Noderīgi arī palasīt patiešām dzīvesgudru cilvēku atziņas par dažādiem jautājumiem.
Katram savs. Neuzskatu šo tikai par iepazīšanās portālu.

kur_tu_esi  Cik ilgi ir ilgi?? Ja man būtu ņēmēja, pārveidotos, pielabotus sevi. Šajā brīdī diez vai deru attiecībām, bet, nu, ja kādai nav tā, ka vajag visu un uzreiz, es deru par vīra materiālu.

PaisumsBegums  Laikam ritot, es saprotu, ka izplēn griba veidot kaut kādas attiecības. Jo vairāk šeit uzturos, jo vairāk pārliecinos, oho vidējo statistisko sievieti es negribu, tāpat kā es neinteresēju viņu. Pilnīgu iniciatīvu es nepārņemšu, par cik sievietei arī tādai jābūt. Domāju, ka 10 % normālu, vecumam atbilstošu sieviešu, var saskaitīt. Šķiet, ka no viņu skatu punkta tāds cipars arī varētu būt.
Grēks atzīties, bet pieķēru sevi pie domas, ka es pret oho sievieti izturos tā kā viņa pret mani un liekties nevienas priekšā netaisos.
Vēl īsi pamēģināšu randus vienkāršākā, nepiespiestā gaisotnē – pārgājiens, pastaiga ar patversmes suņuku, varbūt peldbaseins, lai tā uzreiz uz sitienu varētu novērtēt visus labumus :D hmm, nu ja, aizsapņojos.

veejasuns  Arī Getliņos ir pa dārgakmenim, un ne vienam vien.
Kam uzticēsim sevi testēt? Svarīgi, lai pētniece respondentu vērtē objektīvi. Tā ir problēma.
Šeit ir ļoti daudz jauku sieviešu, un vairums tomēr ar īpatnībām, kas viņām pašām traucē īstenot savas ieceres. Tad nu sanāk, ka vīrietim bieži ir jāapgāž kāds sievietes stereotips, aizspriedums vai uzskats, no kura viņa nav spējīga šķirties, kas bieži ir iemesls pārinieka trūkumam.
Taču kopumā aizraujoši, ja vien Jūs necerat uz pozitīvu rezultātu.
Ko mēs tādu esam sastrādājuši, ka jābūt še?
Derīgi vai nederīgi, tas ir meiteņu ziņā, taču viņas ir mazliet kūtras uz rīcību. Tā tie testi bremzējas.

AivarsN  Vienīgā ģeogrāfiski izdevīgā vieta lai iepazītos, ir tikai Rīga un tās guļamrajoni. Vēl, kaut mazāka, bet tomēr reāla iespēja ir citu lielāko pilsētu iedzīvotājiem. Jeb kurā reģionā laukos, pat ja ir kāda brīva sieviete, viņai pašai ir sava māja, vai dzīvoklis un darbs. Tāpēc no turienes viņu diez vai kāds var izkustināt. Vīrietim tāpat. Rezultātā, nav jēgas te ko meklēt un lieki abonēt statistiku. Tikai patērzēt PA, līdzīgi kā citos soctīklos un viss.
Situācija varētu mainīties, dāmām sasniedzot pensijas vecumu, jo pensiju saņemt taču var jebkurā vietā.

SmalkaisStils  Vairums -jā ! Nederīgi ! Viņu pašu rakstura un attieksmes pret sievieti dēļ .

CoCoSan  Qwertyjs piemēram remontu mājās taisa, virtuves iekārtu pats meistaros, tas, ziniet ļoti daudz ko pastāsta par vīrieti. Ka rokas no īstās vietas, ka naudu prātīgi un tā. Tā ka, qwertij viss tev vietās un visam deri.
Nu klizmu puisi mēs izlaidīsim. Interesanti, kā vīrieti raksturo pastaigas ar suni vai peldbaseins, iztēlojos ar grūtībām.

janisqwerty  Nu bet protams !!! :) Pie kam pieradiits ,ka normalaas te neizsezas , vai nu atri ko atrod ,vai sausmaas beeg !:) Taas professionalaas klacas ,kas te seez nav izmantojamas ne biologiskai lietosanai , ne kaa sadzives pakalpojumu sniedzeejas . Toties labi noder visadiem zinatniskiem petiijumiem ,kad gars laiks dezuraas ,tiiri jautriibas peec . Nu nav ne laika , ne veleesanas laipot pa randiniem un klausiities visadus murgus ,ja darbaa pasam pustraku vecenu pa pilnam . Statistiski normalaas ilgaak par gadu apkaart nekliist , bet te tantuki seez 10-15 un vairaak gadus . Domaaju tur komentaari lieki ! darbaa siim oho tarbaam lielkajai dalai ir dailskanigas iesaukas tipa ,,vecaa maita ,, u.t.m.l.

CoCoSan  Nomierinies, tu profesionātās deformācijas un femīnā pārsātinājuma dēļ vnk impompenc esi kļuvis, tākā sitam klaču vien tālāk "veco mērgli" 🤣

ube  Skatoties ko meklē. Ja vajag skapīšu licēju vai gredzenu pirkstā, tad moš i nav, nezinu. Bet jaukām sarunām un patīkamai laika pavadīšanai gan ir.

bumpastiks  Nu tak skaidrs kā diena ka tie labākie tiek fiksi savākti.Pašam no reģistrēšanās brīža pat gadiņš nepagājaNepaspēju ne attapties, ka tiku burtiski izķerts ar visām parpalām un vēl pat pāri palika dāmas kurām es netiku,varbūt vēl tagad viņām uz mani ir zobs:D
Žēl ka nevaru sevi klonēt,tad būtu vēl vairāk laimīgu dāmu.Bet esmu tāds viens vienīgais un tiku tikai vienai vienīgajai un dzīvesvieta nebija nekāds šķērslis!:)

veejasuns  Piebildīšu, ka, manuprāt, šeit daudzas nemeklē savu vīrieti, bet gan atrisinājumu/ brīnumtableti savām raizēm un problēmām.

klaidone  Es ienācu šeit tikai pirms mēneša,jo dzirdēju pozitīvas atsauksmes.No sākuma centos saprast,kas te notiek patiesībā.Nu jau apmēram skaidrs.
Iepazīšanās var būt dažādas.Katrs tās pa savam noformulē. Pats sliktākais,ka ticēt var ļoti maz un arī patiesas nopietnības ir maz. Bet var gūt zināmu pieredzi,parunājoties- saprast cilvēku viedokļus un kādas sabiedrības daļas virzību.
Man liekas ka sieviešu daļā ir daudz vairāk nopietnības un vēlmes atrast noturīgas attiecības, līdz pat laulībai.Varbūt kļūdos.
Tagad pasaulē ir populāri tv šovi "zemnieks meklē sievu".Saprotu,kāpēc tieši šīs profesijas cilvēkiem ir gūti atrast partneri.Jo tikpat kā nav brīvā laika.Tāpēc arī vai nu meitene no kaimiņciema satiekas,jeb nekā...
Reizēm domāju:cik labi būtu,ja būtu tāds portāls,kurā TIKAI cilvēki,kas nopietnas attiecības vēlas!Bet droši vien tas nedarbotos.Cik liels% tādu ir te?
Gvertyj,no kurienes tā ķertā uzradīsies,ja tev pat foto nav? Ar ko tu viņu piesaistīsi,lai viņa vēlētos pie tevis doties?Vienīgais,kas interesi izraisa,ir profila anketas.Par tevi varu teikt:visu cieņu,kaut arī neko neesi teicis par to,kādu meiteni meklē.Principā slikti.Vienaldzība jebkurā lietā,atgrūž.Un kāpēc tev rīdziniece vajadzīga?No tavas puses jūtama nopietnība,ja es būtu 20 gadus jaunāka,labprāt iepazītos.Kāda nozīme,uz kurieni doties,ja ir mīlestība un sapratne?
Tikai atrast to īsto un vienīgo cilvēku,tā arī ir vislielākā problēma.Var meklēt visa mūža garumā un neatrast, jeb arī palaist garām kādu no ļoti retām iespējām.Jeb samierināties ar "kaut ko,kaut kā" un pēc tam gadiem tusēties pa oho lai atrastu trūkstošā seksa papildinātājas...
Ja vīrietis patiesi meklē nopietnas attiecības un cer,ka tādas te var atrast, tad viņam jāiegulda savs laiks,jo nepietiks ar pāris teikumiem,kad pat nav gribēšanas atbildēt uz sievietes uzdoto jautājumu.
Katram sava laime.Mans brālis dzīvodams Vācijā,atrada savu pusīti Lv tieši šādā portālā.Tagad

SpoguliitisTM  Visus kaarteejo reizi pabaazt zem dzimuma shablona?
Ir taadi kuri ir deriigi un ir taadi kuri neder.

SpoguliitisTM  P.S. Uz laiku iipashi neskatos cik ilgi te atrodas, bet uz to ko un kaa dara.

PaisumsBegums  CoCoSan, kas tur ko nesaprast. Es pēc Poišas metodes domāju veidot randu (vēl varbūtības izteiksmē) vienkārši un dabiskā atmosfērā. Par cik šie šabloniskie gājieni uz restorānu man apnika. Ne jau naudas dēļ cepos, tas ir štrunts. Bet pasākumu, kur tiek tēlots nez kas, neveiklību, to ģērbšanās stilu uz pirmo randiņu. No 20, kādas 12 nepiedienīgi apģērbušās, pupi krīt uz galda, caur mini spiežas bulkas uz āru, ka man neērti paliek. Neskatoties uz to, ka man sekss ir prātā visu laiku :D – šim nepievēršam uzmanību.
Tad labāk bez napoleoniskām tieksmēm, bet vienkāršās drēbītēs, bez palmām uz galvas, ar sunīti pavadā pa mežu pastaigāt un tad saprast, gribam mēs to suņuku kopīgi vai nē.
Bet tas der manam temperamentam, citam ir cits piegājiens.

SAULEES  Paldies...šī beidzot ir interesanta tēma.Pirmā 2 mēnešu laikā!

vilx  Nezinu, nav pieredzes, man neatbild uz vēstulēm.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu