Kādai ir jābūt iepazīšanās portāla pamatfunkcijai?

Vai nav tā ka sākotnēji cilvēks tāds tīrs un nevainīgs piereģistrējas portālā ar domu iepazīties ar kādu un ja paveiksies tad izveidot attiecības.Liekas viss vienkārši un galvenais nosacījums lai abi viens otram patiktu,bet tad attopas ka viss nav nemaz tik vienkārši.Ka te tak ir vesela kuča ar visādiem standartiem un prasībam un pats nemanot pārņem tos standartus un prasības.Un pamatfunkcija zūd,jo cilvēks jau ir salasijies visādus citus"gudrus cilvēkus" un standarti jau kļūst par galveno nosacījumu.A čo vai tad viņš sliktāks par citiem?Un arī sāk meklēt to mistisko labāko.Tad ko te meklē standartus vai pašu cilvēku dzīvei?

qwertyjs  Precīzi !!!

Chris1986  Nu, ja vīrietis nepelna pietiekoši daudz, kāda tad jēga sievietei bez maksas atdoties. Pīī ir viņas vienīgais ierocis tikt pie bagātības un to jāprot ļoti gudri izmantot

burleska  "Nu, ja vīrietis nepelna pietiekoši daudz, kāda tad jēga sievietei bez maksas atdoties. Pīī ir viņa vienīgais ierocis tikt pie bagātības un to jāprot ļoti gudri izmantot"

Man kaut kā tā izlasījās, Chris :D

janisqwerty  Iepazisanas portaals ir vieta kur izpausties filozofisku paardomu briizos , nosliipeet literaaraas iemanas ,popularizeet mistiskus religiskos novirzienus un bez maksas izklaideeties grutajaa darbalaikaa . pie viena var veikt peetijumus sociologijaa,psihiatrijaa un ieguut zinasanas par aktualakajaam un modernakajaam perversijaam.
papildus var iepaziit kadu baru ne visai adekvaatu vecenu ar interesantu pasaules uzskatu , sizoidaam komponeneteem un paaugstinaatu libido !!! :):):)

CoCoSan  Lai Dieviņš nogrābstās nokļūt pie tāda slakterīša. Saprotu uzaudzēto profesionālo cinismu, bet nu nejau līdz tādam līmenim. Un galvenais, kas tad ir tas, kālab uzskati, ka esi pārāks pār visiem? Esi tak tikpat mirstīgs kā pārējie, arī kakā tāpat kā visi, un puņķus no deguna virpini bumbiņās kā visi

marselis  Iepazisanas portali gadus desmit atpakal tie kaut ka tika gala ar savam funkcijam-,bija realas tiksanas,bija realas velmes,tendences,motivacija ,rezultati.
Laiks mainijis cilveku-,uz´´ labo vai slikto´,-ne man spriest.Nets sevi aizvien nostiprina savu dzivibas formu,klustot "vieliskaks" , pietuvinataks realitatei.Seit virtuala pasaule aizvien vairak cilveku pienaceju ,kuri Mil,iemilas,nist,satiekas ,skiras ,izjut,ta ir kluvusi par otru musu dzivi,dalu,nebut ne mazsvarigu!
Reala dzive mes pret cilvekiem stadam realas prasibas,sarezgitak noslept savus defektus,melus,liekulibu-,virtuala-viss virtualas.
Dzives laika trukuma tendences,parliekais velmju daudzums,slepsanas no realitates,parsatinatais prasigums pret apkartejo , izveidojusi situaciju-,kad mes daudz gribam,bet preti neko isti nespejam dot. Musu dzivei caurvijas meli,iluzija,liekuliba,slepsanas,dubultdzives-,personibas -, individuala dematerializacija,WWW vienveidiba,"bez-mugur-kaulainiba",bezformats.

janisqwerty  CoCoSan Tas nav paraakums , tas ir socialaa pofigisma liimenis !!! :):):):)

veejasuns  Manuprāt, sakārtot Mailijas dzīvi un attiecības.

Napoleone  Te, kā jebkur, ir savs EGREGORS - gadiem izveidots informatīvais lauks - savi noteikumi un priekšstati - atsevišķa realitāte, kas var pilnībā nesakrist ar dzīvi... Egregoru veido šejienes apmeklētāji un saimnieki, biznesa turētāji un darbinieki. Ar to jārēķinās, nevajag iedomāties, ka te notiek kaut kas pareizs vai nepareizs... te vnk ir pievilkusies kāda "suga", kurai kaut kas vieno ar šo - magnetizē. Jautājumi jāuzdod sev, ne citiem.

Napoleone  Kādam jābūt iepazīšanās portālam? - tiem jābūt daudziem un dažādiem.

veejasuns  12:25
Jūs neuztvērāt domu. Atbildē (kā formulā nezināmā vietā) liekams jautātāja vārds.

Napoleone  Ir jāņem vērā, ka sociālie tīkli pamatā kalpo - izlūkdienestiem, gan politikai, gan globālai ekonomikai, gan pārvaldei, gan karam... vietne, kur paši cilvēki sanes inoformāciju, nav jātērē nauda aģentiem, spiegiem utml. tikai savāc, grupē, analizē - ko cilvēki domā, ko saprot, ko nē, ko grib...
Bet, tas nenozīmē, ka nevar izmantot savām vajadzībām, jo no tehnoloģiskām tendencēm mēs neizbēgsim. Kopēja tendence - sociālie tīkli ir TIRGUS LAUKUMS.
Bet tirgot, t.i. prezentēt var dažādi - atkarībā, ko pats uzskati par vērtību. Ja tu netirgo miesu - ko darīt Tinderī? nezinu. Oho ir vairāk iespēju, jo var prezentēt viedokli, uzskatus, kas ir vairāk par miesu.
Protams, jārēķinās, ka vairums gribētu prezentēt savu personību... bet bail, ka ap*irsīs un tēlo visādus frīkus... bet ir arī tādi, kam nav ko īsti prezentēt, tāpēc vnk izpaužās, kā huligāni.

marselis  12:25-,
"tā tik filozofē aiz gara laika!"
Filozofet-,filozofijas butiba sodien saskobijusies,kluvusi par reklamu,koucingu,reprezentaciju
Filozofija -,meklet atbiles,patiesibu,butiisko,dzilako...,ta nav pardodama ne perkama,
tai piemit skumjas un maz prieciga,,izklaides.
Jebkuras zinasanas,izpratnes,sapratnes -,sakotneji ta ir ATBILDIBA!
Tiesi tapat , ka jebkada veida ATTIECIBAS-,virtuialas vai realas,pret cilveku vai pret lietu_ta ir ATBILDIBA.
"Mes atbildigi par tiem ko pieradinam pie sevis..."(S.Exiperi)

kur_tu_esi  nu, es seit esmu, lai atrastu kadu, kas izmazgās zeķes un uztaisīs ēst. Kà arī taisīs minetus. Tā arī ir funkcija.

Happy2  Tu tāda tīra,nevainīga ienāc iepazīties ar princi baltā zirgā un kad tavam profilam pārjāj pāri aizcietušies,adrenalīnkāri un visādi citādi dīvaini personāži,gribi negribi sāc domāt vai tas princis vispār eksistē😁

kjirsis_X  Līdzīgai kā papīram- ierakstīt un izlasīt. Ar papīru gan var arī kautko noslaucīt vai iekurināt.

laukroze  jāpiekrīt janisqwerty, izklaidēties te var no darba brīvajos brīžos, bet kas tāds "šizoīdas tantes" , tas zināms tik viņam vien,
tāpat kā visur te ir dažādi ļauži, un neviens ar jau varu neuzspiež komunicēt...;)
filosofē vai filozofē, tas katram tomēr individuāli, tāpat kā pasaules uzskats "nāk no iekšām un kādām iepriekšējām zināšanām"... un arī prinčus diez vai gaida kāda normāla dāma gados, vnk. doma apmaiņa, un tak labi!!!

neko  Pārliecināt var tikai to, kam nav pārliecības jebšu to kas paši nezin ko grib. Tam, kas zin ko grib nekādus "jaunus standartus" neiemācīsi.

Napoleone  laukroze ... es gan nepiekrītu ka iepazīšanās portāli ir izklaides vieta!!! kategoriski nē, to par tādu ir padarījuši amorāli cilvēki, kuri iepazīstas - lai izklaidētos, nevis izklaidējas, kad ir noguruši, pārlieku iespringuši... un dara to izklaides vietās. It visam ir sava funkcija un pamatota vērtība, lietderība un jēga.
Tas ir kā čurāt virstuves izlietnē.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu