Piedāvājums

Vai kādai/kādam no šejienes "iedzīvotājiem" būtu vēlme atnākt uz dievkalpojumu? Vismaz vienu reizi, lai atbildētu patu/ pats sev uz jautājumu - vai tiešām man to nevajag.
P.S. Ja ir patiesa interese, raksti privāti.

CoCoSan      Dievkalpojums kur? 2021-03-14 09:23

atsleedzinja      Par ko tieši jātiek skaidrībā? Nav skaidri definēts jautājums! 2021-03-14 09:30

puuuka      Vai tu negribi atnākt...,vai tu negribi atnest....,vai tiešām man to nevajag!!!
jau sākotnēji nepareizs formulējums.
Vārdam ir spēks un Tev kā kristietei tas būtu jāzin.
2021-03-14 09:35

Tessa      kads pamats butu apgalvot, ka šeit atrodas bezdievji vai tie, kuri jau neatrodas draudzes?
diezgan tizls meginajums agitet.
2021-03-14 10:01

Mikko      Kãdai sirdsapzinja grauž no iekšãm? 😏
Vai man to vajag - to var uzdot sev pati,un ja nezin kã, tad te pajautã...
Noteikti pastãstís! 😌
2021-03-14 10:02

Kaskaade      Draudze kāda? 2021-03-14 10:17

emailbox    1 Bibele - pasakas berniem. Parliecini mani par pretejo! 2021-03-14 10:39

donKihots      Dievkalpojums ir dvēseles saruna ar Dievu. Tas ir ļoti intīmi.
Vai man to vajag?
Jā!
Vai es ietu uz dievkalpojumu tāpēc, ka aicina, tikai kompānijas pēc?
Nē!
2021-03-14 11:10

fargo  1 1 10:39
ja cilvēkā pašā nav balss, nav aicinājuma, viss ir bezjēdzīgi. kāda jēga ir tērēt pūles, lai runātu, jo otram pa pirkstam katra ausī?
tāpēc, pati bībele māca, lai cilvēki neiznieko savus spēkus tukšos strīdos. to iemācas ar laiku.
jehovas liecinieki, kas nāca pie mums, bija ļoti pārsteigti dēļ mums. dēļ attieksmes. jo viņi ir pieraduši, ka viņus rāj un izsmej, bet te viņiem tiek piedāvāts nākt iekšā, piedāvāta tēja un neviltota uzmanība.
bet arī brīdinājums - mēs esam kristieši, bet ārpus konfesijām. un mēs uzkausam citu ticīgo teikto un arī lūdzamies kopā.
bet bībelē nav konfesiju. vnk neeksistē tāda jēdziena. kristus nav katolis vai luterānis, pareizticīgais vai baptists. tie ir cilvēku radīti jēdzieni.
baznīca ir paši cilvēki, lai kādas valodas, dzimuma vai vecuma.
tas kaut kada iemesla dēļ nepielec.

tāpēc, ja tev to nevajag, tātad tā. neuzliec citiem līdzilvēkiem par pienākumu tevi par kaut ko pārliecinat. ja tevi neinterese viņu sacītais, pāršķir šo savas eksistences lappusi un ej tālāk. nekad nenāc svešā namā ar saviem likumiem, bet arī lai tavā tā notiek. tas ir respekts pret cita cilvēka dvēseli. ja tu negribi, lai pie tevis nāk un runā, ok. tad arī neprasi to.
2021-03-14 11:21

CoCoSan      Bet varbūt kāds tieši tagad meklē ceļu uz Dievu. Lai tak aicina, ja vien tā nav kāda destruktīva sekta. Kautgan, tas nav izslēgts, jo par draudzi tā arī neko nepateica. 2021-03-14 11:28

ruterfords    1 Fargo, un kāpēc tieši kristietība ? Kāpēc ne budisms, islams, utt. ? Tie visi arī nav cilvēku radīti jēdzieni ? Vai tad tas dievs jums nebij viens ? Kristietību Tu pieņem kā pareizāko, jo no visām svešzemju reliģijām to vācu krustneši pirmo ievazāja mūsu zemē ?
Un zini, kāda loma Tavam Kristum ir Korānā ? Kāpēc gan lai tā nebūtu īstā un vienīgā patiesība, nevis teika par dieva dēlu, kurš piedzima pašapputeksnēšanās ceļā ? 😉
2021-03-14 12:48

Mikko      Izskatãs ka lénãm, bet ar lielu noteiktíbu iet ciet! 😊
Beidzot... 👌
2021-03-14 13:31

fargo  1   jā, kāpēc gan?
tas ir atkal pesoniski.
vai tu gribi ciparus, gadus, vardus, teikumus. gudrus pamatojumus? tas nenāk tādā veidā?
ko tev dos, ja es pateikšu, ka dzirdēju Dievu ejot pa ceļu?
intelektuāla izpratne par ticību var nākt tikai PĒC tam, kad tas notiek.
tā ir...
kā barjera, kā dambis, kuru kādā brīdī pārrauj cilvēkā un viss it kā atveras.

tu gribi intelektuālu pamatoju kaut kam, kas ir iesākumā garīgs pārdzīvojums.
ot kā tu iedomājies, lai es tevi par kaut ko pārliecinu?
burtiski. vardiem, datiem, cipariem?
2021-03-14 13:54

ruterfords    1 Fargo, tas jau pilnīgi saprotams, ja trūkst nopietnu argumentu, tad sākas filozofēšana par kaut kādu mistisku intelektuālu izpratni un citiem sagrābstījumiem.
Ja Tu teiksi, ka dzirdēji dievu ejot pa ceļu, tad tas liecinās par to, ka esi kaut ko pārdozējis, vai arī vienkārši melo, kā visi sludinātāji to prot.
Tu lieldienu zaķim arī tici ? 😉
2021-03-14 14:40

CoCoSan  1   14:40. Vari izskaidrot, kādēļ tas konkretais spermotozoīds kļuva par tavas dzimšanas iemeslu? Konkrēti argumentus, faktus un pierādījumus studijā. 2021-03-14 15:12

kvarts      Kapēc domā , ka tavs ceļš ir pareizs?
Tieši ar tādu pat pamatojumu, kāds varētu tev piedāvāt pārgulēt, un tas būtu tāds WOOW, ka pat baznīca aizmirstos... nelien ar savu pavārnīcu svešā ķēķī....
2021-03-14 15:33

fargo  1   tu gribi sarunu par detaļām, es mēģinu stāstīt metaizikas kategorijās. bet es neizvairos no sarunas, pat no strīda. ja tu gribi, tātad ta!
tu piemineji krustnešus. mans jautājums tev ir tāds - no kurienes tu vispār izrāvi, ka krustneši bija kristieši?
tu nesaproti, ka tikai pārsimts gadus atpakaļ, bruņniecība eiropas vidū vai dienvidos bija kas cits, ziemeļu nāciju bruņinieki, piemēram saksijā vai zviedrijā tikai gadsimtu vai divus iepriekš cīnījās ar kārli lielo? pretējās pusēs.
kāpēc tu domā sākās krusta karš baltijā? nu, ot kāpēc? tu saproti, ka tavi senči semigalli un letgaļi močīga nost līvus? vai nesaproti? kāpēc tu domā kaupo skrējā pie vāciem un lūdzās aizsardzību? kāpēc kaupo prasīja pāvestam sevi aizstāvēt?
es vispār domāju, tu saproti, ka tie bija līvi, kas prasījā, burtiski lūdzās aizsardzību pret letgaļiem? vai ne?
vācieši un zviedri uzcēla pirmās nometnes un vēlāk pilsētas upju krastos. zini kādos krastos? man vnk interesanti. krastos, kurus līvi pēc līguma nodeva vāciem un zviedriem. un tad, tikai tad zviedri atkuģoja te celt cietokšņus. pret ko? kā tev liekas pret ko?
zemgaļi katru gadu rīkoja karagājienus pret līviem. katru. nahren. gadu. tas bija kā sports. kā medības.
tā ir tikai vēsture. man tev ko, par matemātiku stāstīt? ģeometriju?

visu lietu beigās TAS NAV SVARĪGI! tieši tāpēc es izvairos par to runāt, jo mūsu visu cilvēku prblēma nav intelekts vai nevīžība intelektā.

man ir nulle problēmas strīdēties par visu to. bet. man jau ir sirma bārda un miljons sarunas ar ticīgiem un neticīgiem. uzklausi mani, ja vari - viens, tu neesi mans ienaidnieks un es neesmu tavs ienaidnieks. mums ir vieni gēni, lielā mērogā. mēs esam viena cilts. otrs. strīdi neļauj nonākt pie patiesības, jo cilvēku apziņa aizēnojas dēļ tā.
tad. ko darīt?

nopūšos. man nav viennozīmīgas atbldes, es netaisos plātīties, ka man ir. es saku - es saku, ka ticu Jēzum Kristum, Dieva dēlam. ja visu, kas man ir saņem pla
2021-03-14 15:56

Chris1986    1 Nesaprotu, priekš kam tādas tēmas jāliek? Ja tas ir ar domu, "izglābt" kādu svešu dvēseli, tad jāsaka, ka mēs, neticīgie, tak neejam pie jums aģitēdami, lai nākat tak beidzot pie prāta un neizniekojiet savu vienīgo dzīvi, ņemdamies ar iedomu tēliem.
Tas tak skaidrs, ka tā ir provokācija un šādās tēmās vienmēr ies vaļā pretējo pušu viedokļi. Un katrs paliks savās pozīcijas. Visi kari tak dēļ ticības lietām vien. Un kāds sausais atlikums?
2021-03-14 16:21

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu