Par iluzoro briiviibu

Latvijaa tik daudz briivas zemes.reaali katram cilvekam jau daudz nevajag.tos pashus 600 m3.kaa piemeers.iedomaajos ja valsts ljautu katram dzivot taa.briivaja zemee..bet reaali tas nav izdaraams..jo neljauj..otrkaart maaksliigi nepaplashina apbuuves zonas..lai cena zemei buutu augsta.tad veel latvenergo ar nenormaalzam izmaksaam.tad buuvvvaldes.nodoklji utt..vaardu sakot gribi dziivot.maksaa..valstij.vai kaadai firmai.un taa mums liek straadast.lai to ieguutu..retorisks hautaajums.visaam valstiim ir paraadi vai ne?tad jautaajums..kam visa pasauule ir paraadaa?

rets    1 Tas ir prioritāšu jautājums. Ja ļoti gribas, tad zemi var nopirkt gandrīz katrs. Tikai grib ne jau kaut kur dziļi laukos kur var dabūt pa lēto... 2021-06-08 00:01

dabasmiilis    2 Par kādu brīvību var runāt, it kā esi īpašnieks tur savai zemei vai īpašumam, bet tev regulāri vēl par savu īpašumu nodokļi jāmaksā!!! Kas tā par brīvību?

-Sanāk, ka tu tikai no valsts īrē īpašumu, ko saukt par savu, bet tev tas nepieder!????
2021-06-08 03:19

puuuka    5 Dabasmīli....tiešām brīvības nekādas,nopērc zemi par savu naudiņu,noprivatizē par savu naudiņu un maksā zemes nodokli,īpašuma nodokli...bet ar to jau viss nebeidzās,ne tu siltumnīcu ne terasi vari tur uzbūvēt bez atļaujas un projekta,kurš nemaz neizmaksā tik lēti......vienvārdsakot viss ir tavs,bet ja nespēj nomaksāt par savu,tad drīz tas piederēs valstij un tad tiešām būsi brīvs:) 2021-06-08 06:16

CoCoSan  2 1 Puuka, auklē vien tālāk tos bērnus vai kop slimniekus, nez ko tu tur darīji. Nu nav nekāda zemes nodokļa un īpašuma nodokļa. Ir nekustamā īpašuma nodoklis, kurš attiecās gan uz zemi, gan būvēm.

Un vēlreiz tumšiem jo tumšiem cilvēciņiem skaidroju- valsts neko neatņem, ja vien tas kautkas nav iegūts noziedzīgā ceļā. Atņēmēji ir visi tie, kuriem jūs esat parādā- bankas šmankas, pārvaldnieki, komunālo un nekomunālo pakalpojumu sniedzēji, alimentu un ātro kreditu piedzinēji. Visi, ko kuriem nav slinkums aizņemties vai palikt parādā, visi var atņemt jūsu īpašumu. Pat NĪN piedzinējs ir pašvaldība nevis valsts.

Apbrīnojami, un šie cilvēki, kuri ar izcilām grūtībām pabeiguši pamatskolu, vēl pārgudri spriež par valsti, politiku un ekonomiskajiem procesiem.
2021-06-08 07:29

CoCoSan  4 2 Kādēļ man būtu jāgavilē par cilvēku stulbumu? Kurš tev nelika jaunībā iegūt amatu vai vērtīgu profesiju un vecumdienās cienīgi pārtikt no sava darba augļiem? Kurināji jaunībā?,- sprāgsti no nabadzības vecumdienās, viss vienkārši. Un nevajag stāstīt, ka visi nabagi bijuši invalīdi kopš dzimšanas, un tādēļ laba izglītība nav iegūta. Domā es tajā laikā nedzīvoju, neredzēju savus vienaudžus jaunības baudītājus un vieglās dzīves tīkotājus? Pasaule ir apaļa, mīļais draugs, ko sēsi, to pļausi.
Kāņēšna, ar mani kkas nav kārtībā, jo esmu suņanagla bezatbildīgo cilvju pakaļā.
2021-06-08 07:57

LaskovijMerzavec  1 1 Skopums ir vienlīdz glupi, neatkarigi no tā vai ir plika pecpuse vai pilna zekje.

Jebkurā gadijumā apdali sevi un citus.
2021-06-08 08:47

Felde  1 3 Visi dalās divās frontēs,tie,kuriem dzīvoklī labi,un tie,kuriem nepieciešama privatmāja..,Man noteikti,ne pilsētā. Lai gan strādāju pilsētāun mudž no klientiem,mājās atgriežoties,viss nogurums pārgājis.un ir daaaaudz vairāk par 600... Un tieku galā,katrs stūrītis tirs,ziedoss... Autor,vajag darit,ne gudri runāt ...kā tie,kuri dabūn gatavus īpašumus,un tospašus nespēj sakopt...cik celiņus izlpauj,un gadiem dīkus rok...tādas mājas ir bez auras...🤔😅 nolaistas,bēdīgas-bez īstā saimnieka! 2021-06-08 09:57

aklaiks_    3 22;34 ir naivi domāt, ka savai mājai, kaut nelielai, nav izmaksu ! 2021-06-08 10:34

Julianna  3   Zemes, būdu utt. nodokli mēs maksājam dubultā -- Anglijas karalienei un vietējai korporācijai, Sia Respublic of Latvia vai otrai LR, kuru pārstāv valsts kase. Abām licence jau beigusies 2017. gadā. Respektīvi beigusies arī citām "valsts" iestādēm. Tāpēc jau tās atslēgas uz durvīm, jo citādi... Tad, kad mēs te uz barikādēm ugunskurus kurinājām, Baltijas ceļu taisījām, utt. čomaki zināja, ka tādai Latvijas Republikai termiņš iedots 25 gadi, bet tālāk trava nerasty. Iedotas brīvas rokas laupīt kopigo īpašumu, tobiš privatizēt. Un mums būt darba migrantiem šajā korporācijā LR vai arī otrajā LR. Divas mums republikas pašīja. Pie kuras mēs te īsti piederamies, tam jau vairs nav nozīmes. Līdz 2026. gadam bardaks būs jābeidz. Zeme jāatdot atpakaļ. Paspēlējās smilšu kastītē un pietiek. Domāju nāks otrā kolektivizācija. Būs jāatdot savus Džonus Dīrus, Sampo utt. Traki. Plus vēl visas planētas začistka. Zaļie sertifikāti, oficiāls apliecinājums, ka esi vergs. Viltīgi sadomāts. Dēmoniskā sistēma tač arī pašī un izdoma rullē. Runājot par tiem parādiem, Cilvēks NEKAM nav parādā. Parādā ir korporācijas pase ar koncentrācijas kodu(personas kodu). Uz šito čučolu sakārti visi suņi, tobiš parādi, bet nezkāpēc skraida pakaļ un moca dzīvo cilvēku. Kāpēc mums nebija parādu PSRS? Nebija tādas institūcijas kā tiesu kantoris un citu asinssūcēju? Tas pats VIDs tagad taisa brīnumus. Turklāt nelikumīgus. Viņiem arī fakstiski licence beigusies. Raksta draudu vēstules, sūta uz epastiem, uz papīra nesējiem vairs zīmogus neliek, sazin kas paraksta. Kādus spriedumus sūta tā saucamās tiesas? Bez zīmogiem, nesašūtus, neiereģistretus utt. Joka pēc paskatījos datus par Rēzeknes tiesu. Afigēts! Pārreģistrēta 2018. gada 15. maijā. Reģistrā Firmas. LV(!!!!!!!!) kā SAIMNIECISKĀS darbības veicēja ar fizisku(ne juridisku) personu priekšplānā. Un tajā pat dienā arī apgabaltiesa pārreģistrēta. Un kļepī savus Lēmumus. Agrāk bija činna-- Spriedums LR vārdā. Trind 2021-06-08 10:45

langstins  2   KOKO un Felde raksta par lietu-ģēlu!
Neturpināšu,jo cūkām,rozēm,dīķiem gāju un eju cauri.
2021-06-08 10:53

multi    1 Šādi ir visur, kur nekustamais īpašums ir bizness, mākslīgi radīta birokrātija, lai cilvēkam atsistu vēlmi izsist pašam, nevis padoties bankas važām 30 gadu garumā... Pa vidu visi nekustamo īpašumu spekulanti pelna miljonus.... Liela daļa no viņiem izbijuši politiķi vai pietuvināti cilvēki.
Tas pats ar dzīvokļiem, mākslīgas cenas, uzpircēji pārpērk pa lēto no tantiņām sertifikātu dzīvokļus un sit gaisā... vienkāršam cilvēkam apiet starpniekus grūti...
2021-06-08 11:41

puuuka    3 /auklē vien tālāk tos bērnus vai kop slimniekus, nez ko tu tur darīji,/....CoCoSan,izņemot savus bērnus,citus neesmu auklējusi,un izņemot savus vecākus un vecvecākus ,citus arī neesmu kopusi,bet ja arī tas būtu jādara, darītu,kaut vai pie tevis,tādas augsprātīgas būtnes,kad pati nebūsi spējīga neko padarīt,augstpātība nav tā labākā īpašība,bet slimnieku kopšana tas arī darbs,smags un atbildīgs un starp citu ļoti augsti apmaksāts ārzemēs,Austrālijā,piemēram, viens ´´nāves eņģelis´´ saņem (domāju 10 x)vairāk kā tu.Ne visiem būt tik augsprātīgiem kā tu, ja nebūtu apkopēju,sētnieku,mehāniķu,santehniķu,auklīšu utt,es domāju,kad arī tu te daudz nedziedātu, kā gailis laktā. Vajag kaut nedaudz cienīt un novērtēt arī tos cilvēkus,kas dara citus netīrākus un zemāk attalgotus darbus.Es tevi nepazīstu,bet zinu daudzus cilvēkus,kas ir izsitušies paši dzīvē,saņem labas algas, sponsorē labdarības pasākumus,un atvaino,nevienā no viņiem neesmu jutusi to austprātību un lepnību kāda ir tevī.Lai gan mana kolēģe,kurai ir nu jau 45 ,visu mūžu ir pārtikusi no vecāku(ļoti bagātu un slavenu LV cilvēku),kuri viņu visur ir bīdījuši pa izaugsmes kāpnītēm,piemeklējuši labākos amatus un maksājuši meitas ´´apmācības´´labākajās augstskolās,lūk viņai augstpātība un lepnība lien pa visām vīlēm laukā,pat savu kafijas krūzi nav spējiga pati izmazgāt,bet kā cilvēks pilnīga 0.
Atvaino,ja kaut kas tev nebūs pa prātam no manis rakstītā.
Par tiem īpašumiem minēju tāpēc,kad man vienus labus paziņas,mana tēva draugus,izlika no mājas Jūrmalā(pirms 15 gadiem,jo vecīši nebija spējīgi nomaksāt nodokļus,diemžēl fakts!Un viņiem nebija nekādu kredītu un tas nav vienīgais gadījums(tieši ar neaizsargātiem vecīšiem).
2021-06-08 19:39

CoCoSan      Puuka, ikviens darbs ir cienījams! Taču!, nav labi, ja par problēmām jūgvārpstā spriež manikīres vai par hipofīzi celtnieki. Ceru, ka saprati, par ko es.
Īpašumu var pārdot izsolē pēc pašvaldības lēmuma-izpildrīkojuma par kavēto nekustamā īpašuma nodokļu maksājumu piedziņu, kurš izpildāms bezstrīdus kārtībā. Valstij ar to nav nekāda darīšana. Tādēļ, nav īsti forši, ja kāds runā par lietām, par kurām viņam visai maz nojausmas vai tādas vispār nav.
Vispārcilvēciski man žēl nelaimē nonākušos cilvēkus, taču ja balstās pieredzē gūtos novērojumos, ikviens nelaimīgais pats ir vainīgs savās nelaimēs. Ir kaudzēm redzētas tantiņas, kuras dzīvojušas galvaspilsētas centrā 4-5istabu dzīvokļos ar ienākumu - plika vecuma pensija. Vienīgais arguments problēmas nerisināt- bet es taču te dzīvoju visu mūžu. Sory, mainās dzīve, mainās likumi un tikumi, mainās apstākļi, ar emocijām naudas lietas atrisināt nevar.
Ir viegli būt labam un pozitīvam cilvēkam, ja par lietu būtību spriež sekli virspusēji un visās problēmās vainīgos atrod ārpasaulē.
2021-06-08 19:59

LaskovijMerzavec    2 Valsts - rada likumdošanas bāzi, kas atļauj īpašuma pārdošanu izsolē, dēļ kavēto nekustamā īpašuma nodokļu maksājumiem, par piemēru.

Pašvaldība vienkārši izmanto likumdošanu, lai piepildītu savu budžetu, tai skaitā neizvērojot samērību. Piemēram, dēļ 500 eur parāda, tiek pārdots īpašums par 1/3 cenu.

Plus vel pašvaldībai ir priviliģēta, jo nejau visi var piedzīt šadā veidā. Komunālo pakalpojumu sniedzēji, piemēram, pēc n-gadu tiešām.

Tad nu nevar teikt, ka valsts te njepri4om.... pat ļoti pričom.
2021-06-08 20:14

CoCoSan      Tu vsp esi tēmā? Vai jāj tikai savu kazu? Debate izcēlās par piedzinējiem, nevis likumdevēju. Domājams, visi arī priecātos, ja krimināllikumu un ceļu satiksmes noteikumus izslēgtu no aprites.
Dzīve principā ir viens liels risks. Negribi zaudēt īpašumu 500eiro dēļ, nepērc labāk to. Arī ja nav vēlmes nokļūt ceļu satiksmes negadījumā- nepērc labāk auto. Un ja nav vēlmes nomirt no aizrīšanās ar riekstu- visdrošāk atteikties no barības.
2021-06-08 20:31

LaskovijMerzavec    1 Klau, lai kā centies visiem pierādīt savu visgudrību, tad Tev slikti izdodas. Tomēr arī citiem ir zināšanas.

Savukārt, ja nepatīk mans rakstīties - man par to patiess prieks:)

Nelasi un ietaupi uz klavitūras plastmasas rēķina!
2021-06-08 20:40

violeta      Es tik par ārpilsētas dzīvi.
Dzīvoklī, namā,kurā notiek renovacijas darbi,par kuriem vēl 15 gadus maksāšu.
Cik tad maksā dzīvoklis,ja tas godīgi bija nopelnīts PSRS laikos 15 gadus smagi stroikā strādājot,tad privatizācija,tagad renovācija ar paaugstinātu maksu 15 gadus.
Uz zemes gabala,kurš ir lauksaimniecības zeme,būve ar pamatiem nav atļauta,liec EKO māju par dzīvokļa cenu,un vēl maksā 3,5 tūkst.par gāzes pievienošanu,sarēķinot visu,tomēr atmaksājas mājēlē ieguldīt.Nav komunālo tas ir +,nav kaimiņu kaitinošo,klusums un miers.
2021-06-08 22:47

Leta      baigās emocijas virmo. Covid sintēze un sekojošā globālā afēra ar atsevišķiem, bet reāliem upuriem likusi Latvijas pilsētniekiem paniski bēgt uz laukiem, FB bērnišķīgi pieprasot (labākajā scenārijā mīļi lūdzot) mājeles laukos ar izpirkuma tiesībām. Pieprasījums liks sarosīties piedāvātājiem, un imho tas jau notiek. Būvfirmas aktivizējas, ļoti labi to var redzēt darba piedāvājumos.
Ja drīkstu piedāvāt savu viedokli, dzīvokļus ārpus Rīgas vispār nevajadzētu piedāvāt par naudu. Tas viss gemors, kas nāk šīm kopmītnēm komplektā un izmaksas. Btw, mūsu pilsētā trūcīgas personas var saņemt dzīvokli bez maksas, un to nekad nepaguršu atgādināt dzīves apdalītajiem neatzītajiem brīvmāksliniekiem.
Ko izvēlētos es? Hm. Spējām vairāk atbilst dzīvoklis, un laikam tāpēc man to netrūkst.
2021-06-08 23:06

Mikko    1 Aptumsums turpinās 🤣 2021-06-09 00:08

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu