Tiem, kas ir dzīvojuši vai vēl joprojām dzīvo ar kādu ilgstoši kopā – vai un kā izdodas cienīt savu

Pieņemsim – rozā briļļu nav vairs sen. Darbs, visādas prozaiska veida klapatas, bērni, saimniecība, 1000 problēmu.. un tad vēl tā kopdzīve. Kā tad izdodas? (Jautājums hipotētisks, ne iz manas dzīves).

fargo    24 paklusēt. piedot. neviens nesolīja, ka būs viegli.
tur jau tā lieta, ka daudz kas raisas laika gaitā. ir arī nesaskaņas. ir bijis tik daudz laba, ka tā ir bagāža. un kad nav labi, var mēģināt nepasteigties ar vārdiem un atcerēties to, kas ir bijis labs. jo es zinu, ka manis dēļ cilvēks ir gājis caur lietām, kas citādi nenotiktu. un es to atceros.
līdzīgi ir ar draudzību. ja tu to gribi un cilvēks tev patīk, dažreiz ir jāpaklusē. nevis jānoklusē, bet pirmais impulss ir... jāiztur. mums ir tik dažādi raksturi!
kur vienam metode tāda, tur citam otra.
cik es saprotu, tad ir jāiemācas veids, kā savaldīties. jo, nevis mīlēt ir grūti, bet ir grūti mīlēt par spīti tam, ka otrs nemaz nav tā baltām splavām rotātā, perektā būtne, ko es idializēju sākumā, bet ir persona ar saviem stūriem un komatiem nevietā, kurus man būs paciest.
tāpēc, tas var būt kā skaists tilts. bet nevis tas padara labu celtni par to, kas tā ir pastāvot par spīti laikam, bet tas, kāpēc tā ir noturīga.
tik daudzi meklē seksu, bet kad sekss ir, bet vairs nekā nav. tad... vairs nekā nav un sekss ir daudz kur. tas zaudē gandrīz jebkādu nozīme, bet tas, ko tā gribas nav tā dabūnams.
im preaching again...
2021-10-05 11:04

Mikko  8 5 Atbildējušie uz šo jautājumu ir attiecīgi attiecībās un pretjautājums ko dara šeit?
Kā guru māca citus dzívot pēc savas saprašanas? 😏
2021-10-05 11:09

AivarsN  1 7 Viss atkarīgs no tā, kāds mērķis šos cilvēkus savedis kopā. Ja, kā jau tas patērētāju sabiedrībā iegājies, katrs no šīs savienības cenšas sev gūt kādu labumu, tad attīstības nolemtas nevaiksmei. Taču ja abi dzīvo viens otram un kopīgai attīstībai, tad kopā pavadītais laiks viņus tikai vieno, nevis šķir. Sīkāk par to Vēdās.
Ne jau visām zināšanām iespējams iegūt praktisko pieredzi. Taču sākt kaut ko darīt bez vismaz elementārām priekšzināšanām, var izrādīties ļoti bīstami gan sev, gan citiem cilvēkiem. Jo sevišķi tad, ja tas otrs mīl un pilnībā uzticās. Vai kādā skolā mūsdienās māca par mīlestību un kā veidot attiecības? Bet tā jau atkal sazvērestības teorija.
2021-10-05 11:39

saruna    2 Neizdevās:( 2021-10-05 11:39

Liesma  1 2 Vajag dzīvot ar savu izvēli, nevis klīnisku gadījumu, sauktu par "sūds pie pazoles". Pazolei jābūt mīnus 20 2021-10-05 11:47

fargo    36 tavs jautājums, miko, tikai liecina par diemžēl izkropļotu attieksmi pret to, kas ir dzīve kopā ar sievieti.
otram ir jādod vieta dzīvot! es nezinu, kā var ienākt prātā, ka atrašanās internetā ir neuzticība? nezinu. nav nevienas sievietes 10+ gados, kam es būtu kaut mājienos līmējies klāt. nekā nav! lūdzu, lai kāda nāk un pasaka! vai man iespēju nav? ir! un? un nekas!
un viņai? ir! čaļi te ir kā ozoli. ja viņa gribetu, varētu.
es esmu datoriķis, varētu sekot tā, ka ods snuķi nenospraustu. man nav nekā! es nesekoju, man nav nevienas viņas paroles, es nezinu kā tikt bez kindera piekrišanas viņa bērna telefonā. tik ļoti es respektēju otra privātumu. bet visam tam pamatā ir uzticēšanās. bez tā nav iespējams?
iedomājies, visā manā fargo laikā es neesmu pat mēģināis limēties klāt citai sievietei. zini, kas ir noslēpums? slēpt nav ko! tas ir tas dīvainais twist of life, ka slēpt īsti ta naf ko!
un tāpēc tu un daži citi to nesaprot. tāpēc, ka spriež pēc sevis. jo slēpt ir ko. bet ja nav? no otra, es domāju?
ja tavs otrs paņem tavu telefonu un tev nav panikas lēkmes, jo tur nav nekā, deļ kā būt panikas lēkmei? ko tad?
to ir grūti saprast, ja nesaprot pašu mindset´u.
miers ir dēļ tā, ka nemieram nav iemesla!
ja tu gribi krāpt otru un sevi dzīvē, tas neko nedod, ja tu neatradīsies tur un tur. tā ir prāta uzbūve, kas otrā simpātiskā sievietē redz nevis potenciālu stanoku, kurā beigt, bet otru cilvēku.
mēs dzīvojam vienā pasaulē ar visiem tiem pašiem kārdinājumiem, bet atskaišu, koordināšu sistēmu iespējams nav tā pati. ir tas ienācis galvā?
2021-10-05 11:48

Railija20  2 8 Prieks lasīt fargo! Grūti kaut ko pielikt klāt :)
Ir bijušas ilgstošas attiecības, laulība (11 gadus) , mans trio - dzīves gudrība, sirdsgudrība, intelekts , ja šie trīs atšķiras , tad ir grūti, attiecībās parasti ir divi cilvēki, viens var censties no ādas izlīst, ja otrs nesaprot - tad nesaprot! :) Kaut kā tā!
2021-10-05 11:54

Railija20  2 3 Brīva telpa, uzticēšanās , sarunāšanās - vēl viens trio :)) 2021-10-05 11:56

fargo_pa  1 16 un es vnk gribu vēl vienu lietu noskaidrot!
jo tas, pēc kā tā cenšas te daudzi jozolseni, seksiņa.... es nezinu, kas ar jums ir, bet to ir viegli dabūt. bet to, ko viņi tik ļoti grib aiz tā visa tarkšķa - mīlestību. to NAV viegli dabūt kā sesku. nav! tam vajag laiku. un paša cilvēka commitment, devotion. es atvainojos par svešvārdiem. sanāk domāt vienlaicīgi vairākās valodās. agape nenāk no tā.
es tev saku, miko, es luņoju pa oho meklējot čiksas! un man bija tāds karuselis, ka es vairs nezināju, kā viņas tur visa sauc! es joprojām nezinu. es atceros seju, es nezinu, kā viņu sauca.
un viss tikai mani grūda aizvien lielākā izmisumā, jo tas, ko es gribu es to nevaru dabūt. man paliek tikai tukšāk, tikai sliktāk.
tā ir tāda ilūzija...
var dabūt visus zaķus un nav nekā. un vajag vēl un vēl, līdz tu saproti, ka tu meklē nevis sesku, bet lovi.
2021-10-05 12:00

Epifanija    7 Vienkārši - es viņu mīlu, tādu kāds viņš ir un neskatoties uz to, kāds būs, tā ir daļa no manis, neatņemama daļa! 2021-10-05 12:07

Liesma  1 3 nevajag sarežģīt vienkāršas lietas. ja partneris nav jūsu negarastāvokļa iemesls, ir slimi uz viņu izgāzt dusmas, un ilgi jau viņš arī to necietīs. pareizi ir dusmas izgāzt uz cēloni, un vēlams, inteliģentā veidā, mēs tak tagad eiropā. piemēra, biznesa partneri vācu krāpnieki apkrāpa-tos arī kastrēsim (morāli un finansiāli). vēl perversāk ir izgāzt dusmas uz bērniem un mājdzīvniekiem.
savukārt, ja partneris ir jūsu negarastāvokļa iemesls, un jūs neesat oficiāli reģistrēts mazohists, pārvietojiet savu smaguma centru citviet.
2021-10-05 12:12

langstins    3 Ar pirmo sievu-līdz SudrabKāzām pietrūka 3 nedēļas...tiekamies mazbērnu saietos.
Arī otrā bija Jauka.
Trešā-būss...@!?
2021-10-05 12:18

CoCoSan  2   Bāc, nu kam tur vēl jāizdodas, kad divi ir viens vesels. Wošem kvešanu nesapratu. 2021-10-05 12:33

Eneile    2 Liesma. Tā ir utopija, ja cilvēks ir aizkaitināts, tad tā vai citādi, tas aizkaitinājums tomēr nonāks tieši līdz tuvajiem cilvēkiem. Svarīgi ir pašam atpazīt savas emocijas un otram saprast, ka nelāgā oma nav jāuztver personīgi. 2021-10-05 13:41

Felde    9 Laikam attiecības ir veiksme! Apbižotajiem šķiet,ka kopā ar viņu,kāds meklējis labumu....un nesaprot,ka vienkārši,tas otrs, aizmucis...😂 Un nejau tāpēc,ka neguva labumus,bet tāpēc,ja brillēm krītot,saprot,ka nesaskan! Ka otrs nav tas,par ko izlikās!
Kas ir 1000ķibeles?-kurš tad teicis,ka dzīve ir rožudārzs? Ja cilvēku mīli,tad arī cieni...cieņa paliek pat tad,kad rožā brilles nokrīt! Ja cieni-nedarīsi cūcības! Ir pieredze,un liela. Taču,ar katru mirkli saprotu,ka tā ir milzīga veiksme atrast to īsto! Nezinu,kā ar sievietēm,bet foršu vīrieti atrast....ir problēmas! Un te nu neturpunāšu,tas simtiem reižu te diskutēts....😵😂 Piebildīšu tikai vienu,kāds esi pats,tādi cilvēki apkārt! Un,ja saproti,ka nebūs...nav verts mēģināt-pierīvēties!
2021-10-05 14:41

Tessa  3 8 aizdomu pilni tie, kuri paši dara lietas, kuras nebutu jadara. normaliem cilvekiem attieciibu pamata ir uzticešanos, otra neparveidošana pec saviem standartiem un miers majas. 2021-10-05 14:42

Pereira    2 Nu jau vārds cienīt izsaka visu!!Bez cieņas vienam pret otru nekas nenotiks!!Diemžēl mēs visi brīžiem aizmirstam par cieņu,arī pret sevi!! 2021-10-05 16:49

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu