Melnais humors - par un pret

Sveiki visiem.
Lūk tāds „joks“ bija vienā portālā: apm. pusgadu vecs bērns sēdēja uz rozā sedziņas, kuras apmalē ievilkta aukliņa, un spēlējās. Tad kāda spalvaina roka savilka aukliņu, līdz izveidojās tāds kā maišelis, un nākamajā bildē viens Holivudas aktiera izskata tēviņš ar platu smaidu izmeta „maišeli“ (t.i, bērnu) miskastē. Virsraksts bija „playtime is over“, un publicējusi to bija jauna, skaista, trendīga sieviete, 3 mazu meitu māte. Un diezgan daudziem tas „joks“ vai nu patika, vai izlikās smieklīgs..
Es tad nu sasparojos, saspurojos un pateicu, ko par tādu „humoru“ domāju. Un domāju apmēram to, ka pēc tādas formulas Krievijas jaunkareivji, kuri Ukrainā spīdzināja, izvaroja un slepkavoja bērnudārza vecuma bērnus, arī tādi balti un pūkaini „čornije jumoristi“ vien sanāk… Un ak šausmas, kā tad mani daudzbalsīgi nolamāja, ka man neesot humora izjūtas..
Ko Jūs domājat par t.s. melno humoru? Manuprāt, pat tādi rūdīti ciniķi kā zeki, black-metālisti un muzikālie sātanisti liek tomēr maziem bērniem mieru, vismaz pie pilna prāta un skaidrā esot. Taisiet savu melno humoru vienalga par ko, bet neaizsargātus pirmsskolas vecuma bērnus neaiztieciet…. jebšu esmu bezcerīgi atpalikusi no „trenda“?

Chris1986      Kas jums sievietēm ir par klikšķi ar tiem bērniem? Man bērni ir pilnīgi vienaldzīgi, ne skatos, ne interesējos 2022-06-16 12:40

Bruuklene      Tas nav nekāds melnais humors, manuprāt. Jo tiešām nav smieklīgi, tā, diemžēl, ir skarbā realitāte- ir čupām izjukušu ģimeņu, čupām "mammītes" dod priekšroku jaunā tēviņa nevis bērnu interesēm un vajadzībām, tas ir skumji un briesmīgi, pat nerunāsim par vardarbību ģimenēs kā tādu. 2022-06-16 13:39

fargo      paskaties, kas štatos tagad notiek ar abortu aizstāvētājiem. tas ir aizgājis līdz tādai pakāpei, ka liekas mēs dzīvojam citā realitātē. sievietes un vīrieši, sievas un vīri lepojas(!) ar to, cik ir abortējuši bērnus. savus. tas tiek viss pasniegts veidā... man nav ne jausmas, ko ar to darīt.
mēs tiekam šokēti ar riebeklībām, izlaidību, netikumu, noziegumiem tā, ka cilvēkiem sāk izzust jebkāda morāla sensitivitāte.

ņujorkā tagad izkarināši plakātus, kuros cilvēkus mudina nekaunēties no narkotiku lietošanas. "viss ir oukei - duries, tikai dari to pareizi. neizjūti kaunu." bet zem plakāta, tajā metro divi cilvēki fekālijās un transā.

daudzi cilvēki negrib dzirdēt vārdu kā "sātanisms". tas ir tas.

viss tas cilvēku gremdē, bet cilvēku ir jāceļ, tie ir labie spēki - iedrošināt uz pareizu rīcību, stiprināt. parādīt ceļu, tam kas ir noklīdis. ieteikt kā saņemties.

es sēžu pie skaista ezera, skatos uz kinderiem un domāju pie sevis par to visu. un man nav mierīgi un labi, lai arī aina ir laba. pasaule, kurā viņi ir jāizlaiž dzīvot nav tā, kas bija kaut 30 gadus atpakaļ.

https://www.youtube.com/watch?v=OQbIfJop8z4
būt ārā, pie ūdeņiem, dzirdēt nevis tehnikas tarkšķi, bet veju kokos, tā ir svētība, kuru gribas novēlēt cilvēkiem.

es uzskatu, mēs esam civilizācijas kolapsa priekšvakarā. man nav saprotams, kā ir iespējams pastāvēt šai sistēmai un nesabrukt pār visiem.

gribas gaišākas domas, bet... ir kā tas ir.
2022-06-16 14:24

Bruuklene      Eh, fargo.... Diemžēl tā ir. Piekrītu Tev. viss tādās galējībās aizgājis..... un vai ir kāda droša vieta? Kas to zina.... baisā pasaulē mēs savus bērnus esam palaiduši. 2022-06-16 15:32

Aina      riebjas frekvences, ko izdod neaudzināti lētā gala ražojumi. Agrāk līdzcilvēkus aizsargāja knupji attiecīgā caurumā, šodien bagātie vienkārši neiet burzmā, sabiedriskajā transportā un blokmājās.
Ja par tēmu, man smieklīgi nešķiet. Sarkanās līnijas. Melnā humora un šausmeņu cienītājus un producentus, tos paturiet redzeslokā, nevis vienkāršus atklātus cilvēkus, kas pasaka, ka karalis ir pliks, t. i. knēveļu izdotās frekvences pieder pie riebīgākajām.
2022-06-16 16:29

Aina      offtopic, kas tas šodien ir par genocīdu pret klusiem, kārtīgiem, inteliģentiem cilvēkiem, kuri aiz nabadzības iesviesti urlu / zeku pulciņā? Daudzstāvenēs videonovērošanu nedrīkst, knēveļiem knupjus nedrīkst, šausmenes nav jāskatās, šausmenē jau dzīvo visi, kas nepaglābjas cienījamā mikrorajonā! Tā tuvu tiekos vien ar dažiem cilvēkiem, un (sagadīšanās pēc) tie visi cenšas iemitināties Mārupē vai tml vietās, aizbēgot no miestiem ar nacionāli raibu mazturīgu publiku, lai tas maksā, ko maksādams. Cits pat precās, lai izrautos no urlu miesta! 2022-06-16 16:36

Aina      un būs vēl trakāk, atverot durvis 3. valstu temperamentīgajiem tarakāniem😆
To, ko mūsu palaidņi dara aiz nekaunības, tie darīs organiski, vitalitātes vadīti😆
2022-06-16 16:42

EleonoraRuzvelta      pārspīlēta reakcija ! 2022-06-16 16:46

Aina      Par Krievijas karu. Krievija to ir momentāni zaudējusi ar to sekundi, kad deva pamatu baumām par iespējamām perversijām un kara noziegumiem. Ideja devalvēta, karaspēks mēsli.
Līdz tam vēl pasaulē bija pilsoņi, tādi kā, piemēram, šo rindu autore, kas aiz nekompetences nenostājās nevienā pusē. UA infrastruktūra, ražotnes taču tapa sadarbībā ar RUS? Nu, un tagad, kā jau pie šķiršanās pieklājas, katra 1/2 savāc savu😆 Tad vēl baumas par slepenām USA virusoloģijas laboratorijām iekš UA-man un domāju, ne tikai man patiktu, ka tādas uziet gaisā-kovid kontekstā
Atgriežoties pie tēmas. Nē, tas nav humors
2022-06-16 16:53

SeejuVeeju      Tāpēc jau tas saucas MELNAIS vai KARĀTAVU humors....
Pat ja tev pašai liekas, ka ar humoru tev viss ok, tas nenozīmē ,ka tev ar melno automātiski viss ok.
Melnā humora tradīcijās runājot:
- ar melnā humora izjūtu ir tāpat kā ar kājām- vai nu ir vai arī nav!
Atceries kaut vai to "Charlie hebdo" - arī itkā neaizskaramās tēmas....
Absurds.
2022-06-16 16:59

fargo      nav cilvēkam jābūt sirdsšķīstam, lai redzētu to, kas notiek.
norvēģijā tiesā feministi par to, ka viņa ietvītoja, ka vīrietis nevar būt lezbiete. viņiai spīd trīs gadi. pilnīgi konkrēti. par tā saukto naida noziegumu.
viņa ir bezdieve, vienmēr bija. bet arī tādiem cilvēkiem kādā brīdī atausis, ka notiekošais nav nekāds progress.
cik ilgi, cik ātri?
un par 15 gadīgiem meitēnēm es teikšu skaidri - tev galvu noraus un piedošanu neprasīs. sevis labad, labāk nefunktierē par šiem meitēnēm, dažām no viņām ir fāčas. labi vairs nebūs nekas.

un tracer, tu esi atbaidoša persona uz šo brīdi, to tev saka cits vecis, kas arī pakaļ sievietēm ir skaidījis savā laikā. savācies!
man liekas... mēs esam stavoklī, kurā, tēlaini sakot, eksistences karogs ir apspļaudīts un nomests uz ielas, bet cilvēki to baidas pacelt.
2022-06-16 17:11

Drole      Autoriit, staasti par varotajiem ziidainjiem u.c. bija paarsaaliita propaganda, nevis humors. Melnais humors driizaak ir fakts, ka Ukrainas varturiem naacaas augsti situeeto meliigo staastnieci ar steigu atlaist, jo izceelaas starptautisks skandaals :D

https://youtu.be/mZZ1EJqmBmU
2022-06-16 18:01

fargo      es varu būt ļoti skarbs. daba tāda, nemāku mainīt. tev nav tādam jabūt. tev trūkst mīlestības. to tu nevar iegūt caur riebeklībām vai izvirtuļu jokiem. viņām tas nav smieklīgi. tās sievietes, kuras ir vērtas, lai virietis veltītu viņām savas dzīves lielu daļu, nesmejas par tizliem jokiem un nesaietas ar vīriešiem, kuri uzvedas kā 14 gadīgi pāvi.
tas, ko es saku nav viegli, es zinu. man patika, ka tu savaldies. tāpēc es mēģinu runāt ar tevi citādi. ar... respektu.
dzimumu problēma nav otrā dzimumā. tā ir savā. bet pat tā ne īsti. tā ir sevī. pasaule nav vainīga, ja tevi nemīl. varbūt kāds viens. bet parasti pat tas nav tā.
ir jāiegūst sievietes respekts, vēlāk viņas mīlestība. tev, protams, nebūs viss, ko tu gribi. bet visa cilvēka dzīve veidojas soli pa solim. tos nav iespējams izlaist.
tavs uzdevums ir izaugt, vairs nebūt ar tīņa funktieri bietē. mēs neesam tam radīti būt maziem, sīkiem sļūcoņām un īdoņām. mēs esam radīti pavisam citiem mērķiem.
2022-06-16 18:01

DanaL      Tas nav melnais humors, tie ir amerikāņu jociņi. Mums tos nesaprast tāpat kā viņu vecumveco joku ar tortes izšķaidīšanu kādam ģīmī.
Viņi savukārt nekad nesapratīs kas smieklīgs kādā frāzē krievu sovjetlaiku komēdijās, piemēram "kuj žeļezo ne othodja ot kassi", un kāpēc mēs par to zviedzam.

Sen nav skatīts Montī Paitons, bet neticu, ka tur varētu būt tāds "jociņš".
2022-06-16 18:07

rokons      Teiciens - ne viss ir tā kā izskatās - varbūt der arī šoreiz. Neredzot klipu, grūti spriest, bet iztēlē es to uztveru kā spērienu politiķiem, kas šai laikā nespēj pieņemt pietiekami asus radikālus lēmumus, panākt šo lēmumu izpildi, uzbūvēt pietiekami drošu sienu pret revanšistiskajiem Krievijas tīkojumiem. Spēļu laiks ir beidzies, tā es to saprotu 2022-06-16 21:07

anis      Man patīk melnie jociņi,bet ir jau brīži dažādi... Parasti tos zīmēju uz sevi pašu.
Manuprāt nav nepiemērotu joku,bet ir nepiemēroti brīži... Kā ar visu!
2022-06-16 22:37

Bazhix      Tam, joks šķiet smieklīgs (smieklīgi joki ir pieņemāki nekā nesmieklīgi. Bija izņēmums padomju laikā, kur arī par ļoti smieklīgiem jokiem varēja dabūt 25 gadus) vai nē, nav nekāda sakara ar joka krāsu (tur melnais, angļu, krievu u.c. veida humors). Šajā konkrētajā gadījumā gan jau joks nav saprasts un tādēļ tāda reakcija. 2022-06-17 09:49

Ljekainiitis      Nevajag dzīvot stereotipos (blekmetālisti kā sātanisti un asiņu dzērāji u.t.t.) un nebūs arī ar humoru robežas. 2022-06-17 11:14

Aina      80 no 100 šo ignorēs, 15 (mājsaimnieces) apvemsies, 4 saskatīs metaforas, bet 1 izmēģinās praksē
Aizliegt
2022-06-17 11:38

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu