Atrast otru pusīti!

Šodien acīs iekrita raksts par paraolimpisko čempioni Diānu Dadzīti,kas neskatoties uz to,ka ratiņkrēslā ir satikusi savu otru pusīti! Vai mēs paši neliekam sev sprunguļus riteņos meklējot nezin ko? Šeit bieži tiek apspriests kas un kā un lielākais vairums it kā saprot ka iepazīšanās procesam vajadzētu pieiet reālistiskāk, bet tai pat brīdī turpinām visu pa vecam! Nobriedušā vecumā neesam vairs tik atraktīvi un elastīgi, varbūt tāpēc arī ko izveidot un satikt cilvēku ar kuru kopā būtu labi ir tik grūti!

Argons      Protams, ka paši liekam sev sprunguļus. Katram savas prasības pret potenciālo partnei. Jo ilgāk dzīvo, jo prasību vairāk un tās mainās. Ja viena partnera ´´tarakāni´´ nespēj sadzīvot ar otra ´´tarakāniem´´, tad partnerība pajūk. Kaut kur lasīju šādu tekstu: Dzīvo kopā nevis ar to, ar kuru vari kopā dzīvot, bet gan ar to, bez kura nevari dzīvot. 2022-07-26 10:11

raina1970      Katrai situācijai ir gana daudz to šķautņu. Ko nozīmē- meklēt sazin/nezin ko? Ir tikai normāli, ja cilvēkam ir skaidrs( vai kaut vai aptuvens) priekšstats par to, ko gribētos un par to, ko negribētos- tādā jomā, kā attiecības. Lai nav jādzīvo diskomfortā - ne pašam/-ai , ne tam otram. Ieklausīšanās savā dzīvespieredzē un tās izprašana tikai atvieglos visu to štelli. 2022-07-26 10:15

Dvinsky      @Argons - tad jau būs vien jādzīvo pašam ar sevi :D Jo nav tāda cilvēka uz pasaules, bez kura nevarētu dzīvot. Tas - ja pieiet lietām reāli. 2022-07-26 11:10

Lolita46      Lūk, šādas attiecības es uzskatu par vis patiesākām. Cilvēks novērtē kaut ko daudz svarīgāku, par ārējiem faktoriem.
Lai kā vīrieši tagad mani gribētu apstrīdēt, bet goda vārds - sievietēm ir svarīgs kas cits.
Mai varētu uzrunāt vīrietis no bugati, vai Ferrari, bet ja viņam nebūs pat divas rakstura īpašības, kādas piemīt man. Tad viņš var braukt garām.
Un diezgan bēdīgi, kad cilvēki vērtē otru pēc sava skata punkta.
Pati esmu metusi skatienus uz vīrieti, kurš ir ratiņkrēslā. Viņš man likās tik garīgi un fiziski stiprs. Bet, nu nebija man drosme uzrunāt. Bet vajadzēja!!!
2022-07-26 11:21

Feja939      11:41
Tikai daļēji piekrītu.
Tām kaimiņienēm un draudzenēm ir savas dzīves(es ceru, ka ar otrām pusītēm).
Svara kauss ir tajā - vai vari komfortabli justies viens?!
Mēdzam būt ārišķīgi, bet ja ieskatās acīs patiesībai, kā tad ir?
- Un tad arī izgaismojas paša tumšie kaktiņi - kompleksi un citi zvēriņi : )
2022-07-26 12:33

Sigvarts60      Divi cilvēki kopā neveido vienu veselumu (divas pusītes). Viņi ir divi un viens otru papildina. Nav jāmeklē sev līdzīgais ar tādām pašām rakstura īpašībām. Ir jāmeklē cilvēks, kurš kompensēs MANUS trūkumus, nevis pastiprinās manu spēku. Galvenais, lai mūsu negatīvās rakstura īpašības nepārklātos, bet tādi cilvēki nav viens otram simpātiski - daba par visu ir padomājusi. 2022-07-26 13:13

Anufrijs      Ok., tagad labosimies un turpināsim pa jaunam, kā Tu ieteici, un viss mums izdosies.. 2022-07-26 13:29

Feja939      Šonedēļ ir atvērto siržu nedēļa, saviem vārdiem stāstot.
Pārdomas un prātulas krustu šķērsu.
- Kādēļ šajā laikā, kad tik daudz negāciju pasaulē, mēs arī šeit kultivējam negatīvas pārdomas un domas? Paši saprotot notiekošo, aizveram labestību savās sirdīs, ieraujamies savā esībā vēl dziļākā stūrī untt.
Nevienu nevēlos nopelt, jo arī es esmu ierāvusies sevī - klusumā, neuzticībā un neziņā.
Sīkums ar mani!
Bet Jūs pārējie! - Atverat savas sirdis! Sakat labus vārdus! Iemīlaties, jo tad būs siltums dvēselēs! :)
2022-07-26 14:02

EleonoraRuzvelta      Jābūt reālistiem pret sevi un ko meklē !. Īpaši lielākos gados . Visgrūtāk iet neelastīgiem cilvēkiem savos uzstādījumos , prasīgajiem. + tiem kas dzīvo ilūzijās par sevi un savām iespējām.
Pretpoli ir savstarpēji nesaderīgi cilvēki ! Sākumā tos satur tikai iekāre - kaisle. Kad tā pāriet tad arī viss beidzas vai pārvēršas nebeidzamos strīdos un katram savā dzīvē(bet zem 1 na jumta), jo nekas cits vairs nevieno. Sadzīvo un laimīgi ir līdzīgie.
2022-07-26 14:28

FritaA      Autore,tas ir jau labu laiciņu,kopš precēti;)
Es no sirds ceru,ka apprecētais vīrs nav uz slavu tendēts manipulators.Diāna ir super cilvēks,pati brauc ar auto,ieceļ savus ratus,ceļo un vnk priecājas par iespēju dzīvot un sportot,un tagad arī -mīlēt!
2022-07-26 14:57

anis      lamīgi ir līdzīgie-nu,dažkārt līdzīgais kaitina... Manuprāt sadzīvo empātiskie,cienošie. Kas var nereizē arī paklusēt,piietaupīt savu taisnības degsmi citai reizei. Vienkārši just noskaņu kad kas darāms,sakāms... 2022-07-26 16:46

Chris1986      Njā. tipiska sieviešu tēma. Diez kapēc vīrieši skatās bojevikus un detektīvus, bet sievietes melodrāmas? Tāpēc, ka viņiem visas tās sirdslietas interesē tikai par tik, par cik vajag tās pietēlot, lai ievilktu kādu sievieti gultā un attiecīgajā vecumā 2022-07-26 16:58

dabasmiilis      "Vai mēs paši neliekam sev sprunguļus riteņos meklējot nezin ko?"

-Cilvēki ir slinki un izlepuši/izlutināti, ilūzijās dzīvojoši... Nav gatavi strādāt pie attiecībām, grib visu viegli un ātri, te un tūlīt, un tad ir kā princese uz zirņa - nekad nav labi un neizpildāmas prasības.
Paši sarežģī sev dzīvi ar vēlmju/prasību sarakstiem, tā vietā, lai atslābinātos, ļautos un strādātu savienībā ar partneri.

Tie kas ļaujas un nebaidās, tiem arī ir attiecības, bet pārējie dzīvo visādās ilūzijās un iegribās - gaidot prinčus un princeses!
Tur ne tikai par attiecībām runājot, bet pirmām kārtām vispār prasībām pret dzīvi, kuras ir pārāk uzpūstas un negrib to latiņu nolaist zemāk, nepietiek ar mīlošu cilvēku, tam visam piepin klāt visādas kaprīzes - vien vārd sakot, visu sarežģī cik vien iespējams, tādēļ arī nekas viņiem nesanāk.
2022-07-26 17:29

dabasmiilis      Agrāk vēl domāju, ka no pretpoliem var kas sanākt, bet tagad tikai un vienīgi koncentrējos uz līdzīgā atrašanu. Pretpoli var pastāvēt kopā, ja viņiem ir pieņemami noteikumi, bieži vien līdzsvaram un mieram, ja viens dominēs, bet otrs ļausies, tādēļ bieži vien pāros novērots, ka viens ir tas bīdītājs, bet otrs bīdāmais.

Kā piemērs, intravertais un ekstravertais, tie ir divi kardināli pretēji cilvēki - viens mīl grozīties sabiedrībā, otram tas viss nav nepieciešams, varbūt dažreiz iziet cilvēkos, tā teikt, pārmaiņas pēc.
Cilvēks uztver pasauli pārsvarā caur sevi, caur savu redzējumu, saprašanu, pieredzi... un viņam ir vieglāk saprast otru tādu pašu, nevis kaut ko pavisam svešu vai ačgārnu. Vēlies ar otru būt uz viena viļņa, nevis visu laiku pieskaņoties!
Ekstravertais visu laiku dīdīsies, gribēs kur skriet un nesapratīs, kādēļ tas intravertais tāds lēnīgs un negrib trakot, joņot apkārt, un tieši tāpat intravertais nesapratīs, kādēļ visu laiku kaut kur jāskrien.
Viens ir atkarīgs no sabiedrības, otram tā sabiedrība īsti nav vajadzīga, viņš daudz laika var pavadīt vienatnē. Un ja abi vēlas daudz laika pavadīt kopā, tas nozīmē, ka viņi viens otru lauž, tas jau pašā sākumā nesola neko ilglaicīgu, ar laiku visticamāk salauzīs.

Es kā intravertais, ciest nevarētu, ja man visu laiku būtu kaut kur jāskrien - šodien Roma, rīt Londona, parīt pa veikaliem, aizparīt Kordiljeros jāuzkāpj utt... kaut kāda nejēdzīga dīdīšanās - tas man nav vajadzīgs, tā skriešana iztukšo manas intravertā baterijas, tādēļ negribētu sev blakus ekstravertu partneri, tā būtu abpusēja mocība. Nesavienojamas lietas. Viņa grib skriet, bet es apskauties pie tv un nesteidzīgi pamurrāt kopā.
Man patīk apturēt laiku un izbaudīt mirkli, bet ekstravertais jož vilcienam pa priekšu, viņam nav laika piebremzēt un atskatīties. Tā kā tur tikai vieni vienīgi ķīviņi, zāģēšana, pārmetumi un nesaprašanās var sanākt ar tiem pretpoliem.
Ar temperamenta tipiem lī
2022-07-26 18:16

dabasmiilis      Ar temperamenta tipiem līdzīgi... 2022-07-26 18:23

rokons      Iepatikās 11:41 viedokļa nostādnes metodika:
Nobriedušā vecumā sievietei vairs nemaz nav vajadzīgs nobrieduša vecuma večuks.
Un ja pretēji:
Nobriedušam vīram vairs nemaz nav vajadzīgs nobrieduša vecuma tantuks :D
Viss no skatu punkta atkarīgs :D
2022-07-26 19:35

Skudiss      Jā ir dzirdēts par attiecībām starp ierobežotu kustību cilvēku un cilvēku ar neierobežotām kustībām un par to ir prieks, bet tik nekas nav dzirdēts par šo attiecību ilgumu. Domāju ka ar viņiem ir tā pat kā ar citiem, daži ir ilgi kopā un daži nepārāk tā kā nekādu atšķirību neredzu. 2022-07-26 21:03

Alisa      Diāna Dadzīte ir klasiski skaista latviete+vēl čempione, savukārt traumas paralīze nedz iedzimst, nedz pielīp. Absolūti normāls precību objekts. Man drīzāk tremors sākas redzot baigo masīvo siev dz krokodīli ar smuku čali pie sāniem. Nu nav dzīvē taisnības, nav! 😆 2022-07-27 03:06

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu