Būt vai nebūt remontam?

Tā kā katru dienu visos plašsaziņas līdzekļos biedē ar neizbēgamo karu, nevaru saprast - taisīt vai netaisīt remontu dzīvoklī?! Uztaisīšu remontu, karš sāksies, kāds okupants iznesīs manu jauno cepeškrāsni un izlietni. No otras puses raugoties - gribas vēl nedaudz padzīvot skaisti. Vai vērts ieguldīties?

Gretta      Ja vilku baidies, mežā neej. 2024-01-25 20:59

Ruu      Nu remontēt jau laiku pa laikam tomēr vajag. Tikai manuprāt, labāk to darīt tuč savādāk kā to kapitālremontēja Krišjānis. Tas kurš Kariņš. 2024-01-25 21:11

kvarts      ar dzīvi, kā ar balzāmu pudelē, nekad nevar zināt cik atlicis... tad jau vispār neko nav vērts darīt... 2024-01-25 21:13

Ajisata      Jāāā, man arī brīžiem piezogas autores doma! Kapitāli remontējot māju, mierinu sevi, ka māja atrodas pierīgā meža malā... :) , sliktākā gadījumā pamukšu mežā... :)), ja paspēšu.
Konservus gan neesmu iepirkusi pagraba plauktiem..., gudri ļaudis pērkot un labiekārtojot pagrabus.
2024-01-25 21:51

Raivis_1977      Kā remontu. Remontu paspēs, taisīs tad kad kara laikā nebūs īpaši darbā ko darīt, jo nu nekāda pieprasījuma tak domājams nebūs.
Un pareģots ir tas, ka Baltiju valstu reģions paliks kā neskarts, tāpat arī Zviedrija, Somija, Norvēģija. Nu par pārējām gan tiešām nezinu!
Zinu vienu, ka paies pat piedspadsmit gadu kad pirmais cilvēks Eiropā atkal varēs spert pirmo kāju iekšā! Pasvītroju! Tāds pareģoums bija! - Kas tur būs, nav ne jausmas ...
2024-01-25 21:58

Ajisata      Nez no kurienes tāds pareģojums ? 2024-01-25 22:11

Raivis_1977      Šits te jau tika pareģots simts gadu ar kapeikām jau atpakaļ!
Un pareģoja nu šitais te, ja atminēšu tūlīt pateikšu, palīdzat drusku atminēt, tas bija Vīrietis!
2024-01-25 22:14

Raivis_1977      Kā tu zinā no kurienes tev info? Laikam, bet viņa uzvārdu gadījumā tu neatceries??
Pie kam, krievi neuzvarēs šito te karu )
2024-01-25 22:20

Ajisata      Mazliet smaidu par labestīgo naivumu :) 2024-01-25 22:27

siikaa16      Var nepirkt izlietni. Zem krāna paliec spaini. 2024-01-26 00:31

Lexx      Remontu vari netaisīt .Taču folij-cepurīti iegādājies))) 2024-01-26 00:47

dabasmiilis      Ne no kara jābaidās, bet no elles. Nupat sācies antikrista valdīšanas laiks[ilgs aptuveni 8 gadus], tronī oficiāli jākāpj kaut kad šogad[pūķa gads vēl nav atnācis], būs divas frontes, tie, kas pārdos dvēseli viņam[sātanam] [tāda būšot aptuveni trešdaļa cilvēces, pārsvarā rietumi], un otrā - cilvēki, kas sargās savu dvēseli kā acu raugu un neiemainīs pret pilnu vēderu/komfortu. Demokrātijas nebūs, paši jau redziet! Atbrīvosies no citādi domājošiem, atņems viņiem visu, mērķis - sagrābt cilvēku dvēseles, ko uz elli paķert līdzi - es to arī saucu par dvēseļu pļaujas laiku. Vēlāk nāks Pestītājs un šo noslaucīs ar visu globālistu svītu, līdz ar viņiem arī dvēseles, kas neizturēja pārbaudījumus, atdevās kārdinājumam.


Tagad ir laicīgi jādomā, kā izdzīvot, nevis par savu komfortu, ... remonta naudu iesaku labāk konservos un siltā apģērbā ieguldīt, paslēpt tālāk no pilsētām, var noderēt.
Kas gribēs saglabāt cilvēcību un savu dvēseli, tiem būs no visa jāatsakās, būs laiks, kad būs jāizvēlas starp savu dvēseli un pilnu vēderu, tie kas pārdos dvēseli, tiem sākotnēji būs komforts - pieejama medicīna, izglītība, pārtika[ne tā veselīgākā], bet pēc tam tiks rīdīti pret normālajiem[tas būs trakāk kā antivakseru laikos]. Tādēļ jau vēlas iznīcināt vecos mežus, lai cilvēkiem nebūtu kur paslēpties, jo pilsētās viņiem dzīves nebūs, vajās, spīdzinās, gandrīz kā viduslaiku raganu laiks, tikai daudz briesmīgāk!
Cilvēki ēdīs zemi un ēdīs viens otru, lai izdzīvotu! Ar naudu varēs pakaļu slaucīt!

Ja informācija pareiza, tad dvēseles nozagšanai vajadzīgas 7 injekcijas, pēc septītās dvēseli vairs nevarēs atjaunot sākotnējā stāvoklī, dievišķā daļa tiks atslēgta. Līdzšinējās nav to 7 skaitā, tās bija testa, jo viņiem bija jānoskaidro, kā reaģē ķermeņi un kā dabīgi tie pretojas viņu huiņām!


-----------------
Vanga laikam bija teikusi par to Baltiju, ka tā atrodas kā Dieva ausī, apkārt vis kas notikšot, bet mūs īsti neskaršot! Ar to a
2024-01-26 02:05

MrAction      Labak pasutiit picu. 2024-01-26 02:10

dabasmiilis      ...
Vanga laikam bija teikusi par to Baltiju, ka tā atrodas kā Dieva ausī, apkārt vis kas notikšot, bet mūs īsti neskaršot! Ar to arī cenšos sevi mierināt - pozitīvīsms un optimisms ir vienmēr jāsaglabā, kā arī cerība, bez tās cilvēks salūzt!
-Mukt tāpat nebūs kur... sētas un mīnas apkārt! Tik vien kā ellei rīklē uz rietumiem!

Pirms pāris dienām lasīju vienu infu, ka visvairāk valstis saglabāšoties ziemeļu puslodē, par Krieviju nākotne jau skaidra, tad jau ir cerība, ka arī Baltija varētu saglabāties!

Es gan neesmu drošs, ka pilnīgi drošībā esam, pastāv visādi riski,
piemēram bila reklamētais nāvīgais vīruss, runā ,ka īpaši eiropu tas skaršot,
nemaz nerunājot par augšā aprakstīto elli.

Kā arī milzīgs objekts kritīs okeānā pie asv, starp asv un ķīnu, ķīnas austrumi, iespējams pat visa asv teritorija, to starp austrālija, japāna, vismaz tādas ziņas ir. Un cik saprotu, tad no tā paša cunami cietīs arī briti, iespējams arī liela daļa Eiropas! Ja paskatās kartē, kur atrodas gbr un kur mēs, nu īpaši priecīgs vairs neesmu... nieka attālums! Tiek prognozēta pat portugāles pazušana zem ūdens, tas nekas, ka viņa puskilometru augstāk virs jūras līmeņa, nekā LV. Briti vienā līmenī ar jūras līmeni, tā kā tur pat neliels vilnis var postažu paveikt!

Un ļoti daudz dabas katastrofu, zemestrīces, vulkāni, kaut kur Zemes garoza iegrims, kaut kur pacelsies! Zeme gatavojas jauno vibrāciju laikmetam. Zeme attīrās!
🔴Der palasīt par 3 baisajām tumsas diennaktīm!

Vēl vakar lasīju tādu teikumu, ka visvairāk šajās pārmaiņās cietīšot valstis, kas pilnas ar naidu un dusmām[zemās vibrācijas, ļaunums], ... palasot komentāru sadaļas, es neteiktu, ka LV ir par kaut ko labāka par citām - tur tāds naids un žults līst, vienīgi jācer, ka tas nav nospiedošais sabiedrības vairākums - citādi karma valstij baisa!
2024-01-26 02:12

dabasmiilis      Vai ir vēl kādi jautājumi par remontu!? 😉ps. Aizmirsu par mākslīgo intelektu pabrīdināt, no tā jāturas pa gabalu - to vadīs antikrists, bet oficiāli skaitīsies, ka mākslīgais intelekts apziņu ieguvis - kāds brīnums!
Vēlāk Pestītājs arī ar viņu izrēķināsies!

Saprotu, ka visas šīs tēmas negatavam prātam var būt par smagu, bet nav laika... laiks spiež, jo viss vēja spārniem iet uz priekšu! Vēlāk nebūs, kas jūs brīdina, un ticiet man, nezinot pilnīgi neko, jūs būsiet kā apmaldījies ganāmpulks, kas drebēs no bailēm un nesapratīs, kas notiek, jo apkārt tik daudz kas notiksies, iespējams pat būs grūti visam izsekot!

Galvenie uzdevumi IZDZĪVOT un NEPĀRDOT DVĒSELI - gari aptuveni astoņi gadi, ļoti smags laiks.
Pirmo sev atvēlēto laika daļu, antikrists tēlos Mesiju-Pestītāju, jo vāks apmuļķoto dvēseļu armiju, bet pēdējos 4 gados parādīs īsto seju, tad arī gaidāmas lielākās vajāšanas.
Pēc šīs elles nāks Pestītājs, viss stāsies savās vietās un pakāpeniski sāksies zelta laikmets uz 1000 gadiem.
2024-01-26 02:37

Felix      Man tā pati dilemma- mainīt mašīnu vai nē. Pabraukāšos mirkli un tad kāds okupants to atņems. 2024-01-26 06:43

donKihots      Jādzīvo ir tā, it kā 100 gadi vēl būtu tur jādzīvo, un arī tā, lai jau rīt bez nožēlas varētu doties prom. Grūti abus apvienot, bet var. 2024-01-26 11:08

tracer      Es te domaaju vai tiiriit podu vai nee?.zeel buutu tiiru klozetu atdot okupantiem 2024-01-26 11:21

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu